Odpowiedni romantyczny nastrój

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • qwerty20
    Ocieracz
    • Jun 2005
    • 175

    #16
    Zawsze Ja tak traktuje, przeciez jest dla mnie najważniejsza na świecie ->wie o tym, i dlatego zachowuje sie w ten sposob wobec Niej.

    Skomentuj

    • DajMiTęNoc
      Perwers
      • May 2005
      • 1153

      #17
      Napisał qwerty20
      od razu mowie, ze nie uprawiam sexu z moja dziewczyna .Narazie tylko pieszczoty (ale niestety jeszcze bez orala).Przychodzi do mne w sobote,i chce ją zaskoczyc wystrojem (czyt. swieczki zapachowe itp) pokoju. chodzi mi odpowiedni nastroj.Myślalem, zeby w każdym narożniku lozka polozyc swiece zapachową (kazda innym zapachu), oczywiscie odpowiednia muzyczka; ale chce by ty razem bylo tak naprawde romantycznie, co jeszcze doradzacie? Czekam na propozycje...


      hehehe ja bym sie z rzygał swiece w róznych zapachach?? szybko wam przejdzie jesli chcesz cos takiego to vanilia jest afrodyzjakiem kup kadzidła vaniliowe albo swiece jesli sa kadzidła kosztuja grosze sa w sklepach po 2.5 zł muza to kazdy lubi inny gatunek a co do romantyzmu jescze mozesz kupic róże puxniej pozrywac płatki róż np w jakosmiseczkie i rozrzucic na łózku najlepiej jak to bedzie przed jej przyjsciem z pare min bo puxniej straci efekt i ulokuj swieczki w bezpiecznym miejscu bo chate zjaracie i wtedy bedzie kiepsko

      co do muzyki http://beztabu.com/showthread.php?t=199
      Last edited by sister_lu; 14-04-09, 18:29.
      Świat jest komedią dla tych, którzy myślą i tragedią dla tych, którzy czują

      Skomentuj

      • Rojza Genendel

        Pani od biologii
        • May 2005
        • 7704

        #18
        Świeczki zapachowe? Płatki róż? Kadzidełka? No dajcie spokój- jeśli to jakaś rozsądna i wesoła kobieta, to posika się ze śmiechu. Postaraj się o jakąś oryginalność.
        Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

        Skomentuj

        • omg
          Ocieracz
          • Jun 2005
          • 175

          #19
          To może Ty sie rojze wykażesz i dasz jakiś oryginalny pomysł!!!??? To naprawde nie jest proste!!! Primo - wszystko juz było na filmach ( i może wydawac sie oklepane) sekundo - nigdy nie wiadomo za bardzo jak trafic w gust kobiety!!!

          Skomentuj

          • Rojza Genendel

            Pani od biologii
            • May 2005
            • 7704

            #20
            Pomysłów mi nie brakuje. Kiedyś urzekło mnie, gdy mój ówczesny chłopak zupełnie nagi udał się do kuchni, gdzie przyrządzając frytki pieścił mnie na kuchennym blacie. Frytki się oczywiście przypaliły, ja wyrąbałam głową o szafkę, a Marek poparzył sobie de.
            Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

            Skomentuj

            • Bender
              Administrator
              • Feb 2005
              • 3026

              #21
              rojze - nie sadze zeby go wybrechtala. Moze ja przyprawic o usmieszek... jednak jest to cos co wiele dziewczat chcialoby przezyc. I nie chodzi juz o sam klimat etc. ale o zaangazowanie partnera w to zeby bylo jak najlepiej. Wiec nawet jak to na nia nie zadziala, to IMHO zadziala sam fakt ile on zrobil zeby bylo the best.
              Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
              Billy Crystal

              Skomentuj

              • Rojza Genendel

                Pani od biologii
                • May 2005
                • 7704

                #22
                No Bender, nie znam wieku delikwentki. Ale jeśli pełnoletnia, to na tani, kiczowaty romantyzm się nie złapie.
                Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                Skomentuj

                • qwerty20
                  Ocieracz
                  • Jun 2005
                  • 175

                  #23
                  Bender - no wlasnie, chce Ją zaskakiwać na kazdym kroku (ona wie, ze lubie Jej robic niespodzianki i kazdy na tym dobrze wychodzi)

                  rozje - tak, jest pełnoletnia, a co wg Ciebie nie jest kiczem??
                  Liczy zaangażowanie jak to określił Bender, ja tylko chce jakos urozmaicić atmosfere, kiczowato, czy nie, ważne bedzie czyn;

                  Skomentuj

                  • Rojza Genendel

                    Pani od biologii
                    • May 2005
                    • 7704

                    #24
                    Cóż, być może nie każda dziewczyna jest taką wyzwoloną, wymagającą, złośliwą harpią jak ja...
                    Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                    Skomentuj

                    • Westa
                      Świętoszek
                      • Jun 2005
                      • 14

                      #25
                      Qwerty20 ale opowiedz nam potem jak było jaka była jej reakcja i jak w końcu urządziłeś ten wieczór :]
                      ...

                      Skomentuj

                      • qwerty20
                        Ocieracz
                        • Jun 2005
                        • 175

                        #26
                        Westa, zapytam Cie jak Łodzianin Łodzianinke , czy lubisz, jak Twoj chlopak Cie zaskakuje w najmniej oczekiwanych mementach? ja np. uwielbiam tak robic. Jutro moja Ukochana ma ost. egzamin w sesji, i przyjde ją przywitac z różą w reku, a Ona oczywiscie jak zawsze nic nie wie

                        Skomentuj

                        • Westa
                          Świętoszek
                          • Jun 2005
                          • 14

                          #27
                          Jasne, że to uwielbiam. Taka niespodzianka jest dwa razy przyjemniejsza niż taka zaplanowana, o której już dawno wiem )

                          Świetnie to wszystko obmyśliłeś :] a więc mogę tylko życzyć powodzenia
                          ...

                          Skomentuj

                          • qwerty20
                            Ocieracz
                            • Jun 2005
                            • 175

                            #28
                            Ostatnio Jej zrobilem suprajsa, bo miala imieniny i egzamin (jednego dnia), to czekalem w poblizu Jej domu, i jak wyszla do szkoly (sie umowielem z Jej siostra wczesenij ze mi da cynk jak wyjdzie), to podjechalem i ladnie sie zastawilo stol - róża, karteczka z wierszem i prezencik, po egzaminie podjechalem po Nia na egzam. Zdziwila sie jak mnie zobaczyla, potem powiedzialem, ze Ja odwioze (ale ani slowa nie bylo od kilku dni o imieninach, nawet w dzien imienim). Nastepnie zapytalem, czy moge wejsc do srodka na chwilke, wiec wszedlem z Nia, Ona wchodzi do pokoju i widzi co przygotowalem, ale sie zdziwila a ja na to:No chyba nie myslalas, ze zapomnialem o najwazniejszych imieninach w roku Kochanie.
                            Taa, lubie robic takie prezenty

                            Skomentuj

                            • Westa
                              Świętoszek
                              • Jun 2005
                              • 14

                              #29
                              Ojoj, naprawdę musisz ją bardzo kochać hmm...tylko pozazdrościć )
                              Nio ale dobrze, dobrze, ludzie powinni sobie okazywać miłość cały czas i na wszystkie możliwe sposoby
                              ...

                              Skomentuj

                              • qwerty20
                                Ocieracz
                                • Jun 2005
                                • 175

                                #30
                                oj tak, kocham Ja jak tylko potrafie.No troche odbiegamy od tematu, czekam na dalsze wskazowki dotyczace tego nastroju, chce, zeby to bylo cos takiego ... no wiecie, takiego nastrojowego. Ok to juz wiem ,ze świeczki zapachowe o roznych zapachach odpadaja, najlepiej wanilia. Platki róż (moze sie uda) muza jak zawsze , lecz moze tym razem Kenny G?tez nastrojowa muza...

                                czekam na dalsze propozycje

                                Skomentuj

                                Working...