Śmieszne historie :D

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • mlody_ziomek
    Świętoszek
    • Jun 2005
    • 4

    Śmieszne historie :D

    Piszcie tutaj śmieszne historie(wasze, znajomych itd.) które wam sie przydarzyły. Ja zaczne od historii mojego qmpla.

    Mój kumpel Michał całkiem fajny ziomek, znał sie na technice, elektryce itp. ale był nie bystry i nie rozgarnięty. Pewnego razu naprawiał coś tam u mojej koleżanki, to ta go poprosiła żeby orzy okazjii skleił jej jakiś czajniczek porcelanowy. No to on wział z plecaka z narzedziami i inny,mi perdolami supergluta i klei, a ze lubił pracować po piwku to mu sie lać zachciało. No to poszedł do kibelka i leje. Wszstko fajnie wylał sie ale patrzy coś mu ręka od pisiora nie chce odejść no i nie wie co robić. przedarł sobie ręką(drugą ) kieszeń od środka i cały czas jak był u koleżanki to chodził z ręką w kieszeni i trzymał nia pisiora. Potem od razu od kolezanki poszedł do swojego najlepszego kumpla z tym problemem, on zwołał paru zaufanych kumpli(m.in. mnie) i debatujemy co tu robić. No i kumpel rzuca hasło spirytusem. Na szczęście nikt sie na to nie zgodził bo by chyba uimarł z bolu. No to jedynym dobrym pomysłem było do szpitala. To my taksówke i do szpitala. wszyscy sie w miedzy czasie smialismy z niego do rozpuku. Wszedł do gabinetu lekarza z problemem a potem wyszedł a lekarz powiedział ze zaraz przyjdzie pielegniarka i sie nim zajmie. Jak przyszła pielegniarka to wszystkim szczeki opadły do samej gleby, i wszyscy mu szczerze zazdroscili..........
    __--.::ZIOMEK::.--__
  • mirakla
    Perwers
    • Feb 2005
    • 805

    #2
    hehe!! historyjka rodem z American Pie
    I hope I'll understand some day, what's the meaning of this crazy game...

    Skomentuj

    • kiciunia
      Seksualnie Niewyżyty
      • May 2005
      • 197

      #3
      MOCNE... niezły mieliście ubaw
      Gdyby Mi Się Tak Chciało Jak Mi Się Nie Chce...

      Skomentuj

      • omg
        Ocieracz
        • Jun 2005
        • 175

        #4
        jakoś nie moge sobie wyobrazic jak to było z tą kieszenią?? jak on tą rękę z pisórem przełożył bo musił by całe spodnie rozedzreć!

        Skomentuj

        • mlody_ziomek
          Świętoszek
          • Jun 2005
          • 4

          #5
          Nie wiem co on tam sobie rozdarł. Tak dokładnie to nie wnikałem.........
          __--.::ZIOMEK::.--__

          Skomentuj

          • DajMiTęNoc
            Perwers
            • May 2005
            • 1153

            #6
            Napisał mlody_ziomek
            (...)No to on wział z plecaka z narzedziami i inny,mi perdolami supergluta i klei, a ze lubił pracować po piwku to mu sie lać zachciało. No to poszedł do kibelka i leje. Wszstko fajnie wylał sie ale patrzy coś mu ręka od pisiora nie chce odejść no i nie wie co robić. przedarł sobie ręką(drugą ) kieszeń od środka i cały czas jak był u koleżanki to chodził z ręką w kieszeni i trzymał nia pisiora(...)
            zmyslone zastanowiłes sie jak podrał kieszen a przykeiła musie reka do małego jak przełożył reke przez kieszen od góry ramie od dołu przyklejona reka jak zmyslasz wymysl lepiej bo to ni emozlwie reka nie doesdzła aon prze zskieszen ja przełożył tak??
            Last edited by Bender; 22-06-05, 21:35. Powód: edycja cytatu
            Świat jest komedią dla tych, którzy myślą i tragedią dla tych, którzy czują

            Skomentuj

            Working...