Seks z 2 razy starszą kobietą...

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Amaru20
    Świętoszek
    • Oct 2012
    • 18

    #16
    Jestem rok młodszy od Ciebie, i powiem Ci korzystaj.
    Spełniasz właśnie moje marzenie

    Skomentuj

    • joedoe
      Perwers
      • Aug 2014
      • 1272

      #17
      Napisał Shani
      Więcej wiary w siebie, tzn. we własnego penisa; ew. uderz w gałkę muszkatołową z ostrygami czy w jaką inszą viagrę, jeśli aż tak lękasz się, że nie stanie na wysokości zadania.
      Nie musi w nic uderzac. Ona go zgwalci. Byle za duzo nie myslal bo mu nie stanie. Wylaczyc myslenie jednak nie jest prosto. Shit happens.

      Skomentuj

      • Moltres
        Świętoszek
        • Jan 2016
        • 8

        #18
        Uśmiałem się po pachy z waszych komentarzy - w szczególności tych dotyczących wszelakiego rodzaju diet Dziękuje i za te poważne wypowiedzi i za te mniej również mimo wszystko - myślicie stereotypowo o wielu sprawach - ale jakie to ma znaczenie? Taka specyfika takich portali.

        Powiem wam tylko, że kiedy pierwszy raz ją widziałem, zagadałem sobie do niej od tak, po prostu - a dlaczego? Bo myślałem, że jest ona w moim wieku - w życiu bym nie przypuszczał, że dzieli nas taka różnica wieku. Już pomijam wygląd, który powala każdego, ale zachowanie, sposób wysławiania się, charakter - wszystko wskazywało na to iż jesteśmy rówieśnikami Już nie będę pisał w jakim byłem szoku, gdy powiedziała mi ile ma lat, ani jaką miałem wtedy minę ani jak bardzo byłem czerwony - możecie sobie to wszystko sami wyobrazić.

        Pozwolicie, że odpowiem tylko do dwóch osób, których komentarze według mnie były najciekawsze:

        joedoe - no poczucie humoru to Ty masz ona zna moje marzenia ja znam jej - wszystko co napisałeś jest prawdą - ale w moim przypadku nie pokrywa się ani w 1% Ona mogłaby mieć sex codziennie i to z nie jednym Panem, ma wielu adoratorów, męża nie zdradza, a ja fizycznie nie jestem jakiś "przepiękny" Więc dlaczego ja? Powód jest banalny - różnie się pod każdym względem od przeciętnego dwudziestoparo latka tak jak ona różni się pod każdym względem od statystycznej, przeciętnej czterdziestoparo latki...
        Amaru20 - bądź sobą i wierz w siebie a spełnią się i Twoje marzenia, życzę Ci tego bardzo. Powodzenia

        No dobra, Panowie, Panie jutro TEN dzień - jestem gotowy, trzymajcie kciuki, módlcie się czy co tam chcecie
        Pozdrawiam wszystkich serdecznie!

        Skomentuj

        • Christophero
          Banned
          • Feb 2009
          • 1039

          #19
          Napisał Moltres
          No dobra, Panowie, Panie jutro TEN dzień - jestem gotowy, trzymajcie kciuki, módlcie się czy co tam chcecie
          Pozdrawiam wszystkich serdecznie!
          ja stawiam uiskacza że się wykręci sianem ten milf.
          :-)
          ciekawe co będzie

          Skomentuj

          • Moltres
            Świętoszek
            • Jan 2016
            • 8

            #20
            Milfem będzie jutro dopiero. Tak w ogóle trochę przeszkadza jej mój wiek, ale inne rzeczy są dla niej najważniejsze

            Skomentuj

            • Christophero
              Banned
              • Feb 2009
              • 1039

              #21
              Napisał Moltres
              Milfem będzie jutro dopiero. Tak w ogóle trochę przeszkadza jej mój wiek, ale inne rzeczy są dla niej najważniejsze
              trzymam szczerze kciuki!
              życzę lubieżnego klaskania,
              i jak mawia mój znajomy:
              obij jej dupsko jajami.

              no ale jednocześnie stawiam uiskacza.... no

              Skomentuj

              • mathley

                #22
                Napisał Christophero
                ja stawiam uiskacza że się wykręci sianem ten milf.
                :-)
                ciekawe co będzie
                Jeżeli faktycznie męża nie zdradza, to może tak być jak mówisz. Ale zgodnie życzymy koledze powodzenia

                Skomentuj

                • znowuzapilem
                  SeksMistrz
                  • Nov 2010
                  • 3555

                  #23
                  Napisał Moltres
                  męża nie zdradza
                  Zdanie straci ważność za około 3 godziny
                  Synek Ślonski - w barach szeroki, w żici wonski

                  Skomentuj

                  • joedoe
                    Perwers
                    • Aug 2014
                    • 1272

                    #24
                    Jak bylo?
                    Do innych uwag odniose sie pozniej, poki co bardzo mnie interesuje czy cos sie wydarzylo, procz tego co sie dzialo w głowie głównego bohatera oczywiscie.

                    Skomentuj

                    • PZ IV
                      Ocieracz
                      • Dec 2015
                      • 152

                      #25
                      Hahaha nie wiem skąd mi sie to bierze, ale też ciekawym.

                      Skomentuj

                      • mathley

                        #26
                        Jak dzisiaj nie zda relacji, to znaczy że przez męża na oiomie wylądował

                        Skomentuj

                        • Moltres
                          Świętoszek
                          • Jan 2016
                          • 8

                          #27
                          Witam.
                          Oczywiście nie będę się odwoływał do rzeczy wspaniałych i szlachetnych jakie wydarzyły się na naszym spotkaniu - bo nie ma to sensu zwyczajnie i przeciętny śmiertelnik nie jest w stanie tego pojąć Nie opisze też wszystkiego, bo się nie da - odnosząc się do tych dwóch zdań powyższych zaznaczam na początku, iż jeśli kogoś to naprawdę ciekawi jak mi poszło, ale pod innymi względami niż te poniżej opisane albo jest po prostu ciekawy, ma pytanie, chciałby się czegoś dowiedzieć itp - zapraszam na PW

                          No dobra, tak więc to na co wszyscy czekają - Możecie mi mówić 0,7 zgłoś się - łącznie 7 razy było Pierwsze dwa były mega męczące, trudne i nieciekawe w sumie - może przyczyną był tego alkohol chyba trochę za dużo tego było - nomen omen uiskacza! (jak go postawiła na stole - zaraz przypomniał mi się christophero! - ale nie myślałem o nim za długo, aby nie było). Później było już tylko lepiej i lepiej. Nocka zarwana kiedy to odeśpię - nie wiem Nie będę ściemniał ani owijał w bawełną, nigdy żadna kobieta nie podniecała mnie tak jak ona. Miała ciekawe fetysze - np. gryzła mi nadgarstki, a na szyi to jestem tak pokąsany, ze bez golfa to ja się nigdzie chyba nie pokażę.

                          Na koniec wprawdzie niechętnie ale zacytuje fragment SMSa otrzymanego od niej "Jesteś bardzo szlachetny, kochany, wyjątkowy, dobry, i niezastąpiony (...) Jesteś najlepszą istotą na tym świecie. Kocham Cię i jestem tylko Twoja. Jesteś niezwykły piękny i kochany. Dziękuje za piękny seks. Cieszę się że jesteś mój." - tak więc tego no
                          W ogóle chcę ona się kolejny raz jak najszybciej spotkać...
                          Pytania?

                          Skomentuj

                          • znowuzapilem
                            SeksMistrz
                            • Nov 2010
                            • 3555

                            #28
                            Hehe, fajny opis. Szczęsliwa siódemka

                            Tak, ja mam 2 pytania.

                            Napisał Moltres
                            Powód jest banalny - różnie się pod każdym względem od przeciętnego dwudziestoparo latka tak jak ona różni się pod każdym względem od statystycznej, przeciętnej czterdziestoparo latki...
                            Możesz rozwinąć?


                            No i czy Twoja luba ma dzieci?
                            Synek Ślonski - w barach szeroki, w żici wonski

                            Skomentuj

                            • Moltres
                              Świętoszek
                              • Jan 2016
                              • 8

                              #29
                              Ma 47 lat, jej syn ma 29, ja mam 24
                              znowuzapilem - bardzo trudno mi to wyjaśnić tak w kilku słowach - ja jestem generalnie skrajnym, 100% samotnikiem, a ona co się wyda dziwne i stoi w sprzeczności z tym co napisałem - nie ma wad ŻĄDNYCH, innymi słowy jest skrajnie DOBRA. Przy tym oboje (co znowu stoi w sprzeczności) jesteśmy OTWARTYMI ludźmi ja mimo pustelniczego trybu życia a on a mimo wielu doświadczeń. Różnią nas tylko dwie kwestie polityka i religia - ale o tym już nie rozmawiamy, bo to mało istotne. Dogadujemy się bez przeszkód, niemal na każdym poziomie.

                              Skomentuj

                              • znowuzapilem
                                SeksMistrz
                                • Nov 2010
                                • 3555

                                #30
                                Dzięki za odpowiedź. No i chyba najważniejsze pytanie: co dalej?
                                Synek Ślonski - w barach szeroki, w żici wonski

                                Skomentuj

                                Working...