W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Czy są sposoby aby zredukować ból u dziewczyny?

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • blue&white
    Świętoszek
    • Oct 2009
    • 3

    Czy są sposoby aby zredukować ból u dziewczyny?

    Witam.
    Mamy 15 lat i wiemy że chcemy tego i proszę nie krytykować tego w jakim wieku...
    Myślę że jesteśmy na tyle dojrzali iż możemy to zrobić.
    Chciałbym wiedzieć czy są sposoby aby zredukować ból u dziewczyny? I czy może na początek coś w stylu miłości francuskiej? :?
    To wszystko z miłości do mojej kochanej Alicji
  • Hal
    Perwers
    • Oct 2010
    • 1366

    #2
    Chłopie zaczekaj jeszcze. Rozsmakuj się w byciu razem. Są jeszcze pieszczoty ...

    Skomentuj

    • blue&white
      Świętoszek
      • Oct 2009
      • 3

      #3
      spodziewałem się takich odpowiedzi, proszę bez takich

      Skomentuj

      • Raine
        Administrator
        • Feb 2005
        • 5250

        #4
        Kłopot w tym, że 15 lat to troszkę mało. Wiem, że postęp, że cywilizacja idzie do przodu a ludzie coraz szybko dojrzewają, ale...
        ... najlepiej zrobisz, zaglądając na ten topik tak za dwa lata

        PS. W wieku 15 lat mówić o miłości, to tak jakby w wieku 7 lat mówić o fizyce kwantowej.

        To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




        Regulamin Forum.

        Skomentuj

        • kruzi
          Świętoszek
          • Nov 2010
          • 15

          #5
          Teraz spróbujesz a za kilka lat będziesz żałował, że tak wcześnie to zrobiłeś. Twój wybór, ale posłuchaj starszych i nie myśl tylko główką ale też, a może przede wszystkim głową

          Skomentuj

          • koneser666
            Erotoman
            • Aug 2010
            • 502

            #6
            taa, akurat szybko dojrzewają Dojrzałośc nie wyraża się tym, że ktoś wsadzi fiuta do cipy. Dojrzałość to zdolnośc do wzięcia odpowiedzialności za swoje czyny. Wolę nawet nie myśleć, na ile odpowiedzialny jest dzisiejszy 15-letni dzieciak..
            HATE ME!

            Skomentuj

            • Greedo
              Banned
              • Dec 2006
              • 1657

              #7
              Wydaje mi się że wszystkie wskazówki masz tu na forum i nie wymagasz indywidualnej interwencji. Skoro jednak pytasz... No więc zdecydowanie długa gra wstępna pozwoli się rozluźnić Twojej dziewczynie. Zapewnij jej bezpieczeństwo, bądźcie sami, wieczór z winem, przyjemny nastrój i jakoś to pójdzie.
              Do Twojego wieku nic nie mam, rób co chcesz i co możesz. Pytasz o seks oralny, tak jakbyś go nigdy nie uprawiał, a to już gorzej o Tobie świadczy niż sama chęć penetracji. Wychodzi na to, że chcesz zaliczyć ostatnią bazę pomijając wszystkie poprzednie.

              Skomentuj

              Working...