W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Problem z napletkiem podczas pierwszego razu

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Prewitt_88
    Świętoszek
    • Nov 2010
    • 1

    Problem z napletkiem podczas pierwszego razu

    Witam.

    Podczas pierwszego stosunku, zszedł pod wpływem wejścia do pochwy napletek za żołądź (aapletek to za dużo powiedziane, 'skórka' z żołądzia - napletka nie mam zbyt dużo).

    Czułem cały czas przy wejściu, tak jakby penis był zbyt mocno naciągnięty - odczuwałem znaczący dyskomfort, można powiedzieć ból.

    To był mój pierwszy raz, dziewczyna z którą jestem miała już stałego partnera.

    Nie przechodzi mi nic innego do głowy jak środek nawilający.

    Z drugiej strony, zastanawiam się czy mam stulejkę.
    Czy mógłbym umieścić 'jego' zdjęcie? Chyba w tym dziale to jest zabronione.
    0statnio edytowany przez sister_lu; 10-11-10, 01:15. Powód: Formatowanie.
  • bestmen
    Ocieracz
    • Jul 2010
    • 130

    #2
    Podczas pierwszego stosunku, zszedł pod wpływem wejścia do pochwy napletek za żołądź
    Bo tak powinno być Jeśli nigdy wcześniej ci nie schodził to twoje podejrzenia o stulejce mogą być słuszne

    Skomentuj

    • realistic
      Świętoszek
      • Sep 2010
      • 17

      #3
      To rzeczywiście może być stulejka. Jednak stulejka sprawiałaby dość odczuwalny ból i uniemożliwiała by Ci zdjęcia napletka. Może się też tak zdarzyć, że jeżeli np. nie masturbujesz się lub zacząłeś to robić w dość późnym wieku to skóra na napletku oraz samo węzidełko nie jest odpowiednio naciągnięta. Wystarczą odpowiednie ćwiczenia. Są też do tego maści, które pomagają rozciągnąć trochę skórę. A najlepiej udaj się do urologa i wszystkiego się dowiesz.

      Skomentuj

      Working...