Ile miales/as lat, podczas pierwszego razu...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Kosmita83
    Świętoszek
    • Jun 2005
    • 27

    Jeśli pamiętam to miałem 16 lat a ona 15lat.Koleżanka z zawki.

    Lepiej w pościel niż gdzie indziej...
    Last edited by Kosmita83; 28-06-05, 08:22.

    Skomentuj

    • rintindump
      Świętoszek
      • Jun 2005
      • 21

      Ja 18 ona 17 na obozie harcerskim...

      Skomentuj

      • Sama słodycZ
        Erotoman
        • Jun 2005
        • 482

        rintindump jezuu ja zawsze myslalam ze harcerze tacy porzadni i cnotliwi a tu prosze grzmoca sie po krzaczorach no ladnie (bez obrazy )
        Gdy przestanie bić mi serce... funkcjonować mózg... przykryj dłonią moje zdjęcie.
        Poczujesz życia puls... zapragniesz mnie spowrotem, łzy spadną na ziemie. Zdusić w sobie ból? Wiesz... znam to pragnienie...

        Skomentuj

        • rintindump
          Świętoszek
          • Jun 2005
          • 21

          Napisał Sama słodycZ
          rintindump jezuu ja zawsze myslalam ze harcerze tacy porzadni i cnotliwi a tu prosze grzmoca sie po krzaczorach no ladnie (bez obrazy )
          Harcerz też człowiek i powiem CI że mile wspominam wszystkie obozy biwaki itp nie to żebym się "grzmocił " po krzakach ale było fajnie

          Skomentuj

          • Sama słodycZ
            Erotoman
            • Jun 2005
            • 482

            nooo ladnie harcerze ... po krzaczorach sie grzmoca to nie dziwota ze Rywina z wiezienia wypuscili nadchodzi koniec swaita ... hyhy aa ile masz teraz lat ?? jesli moge wiedziec... aa co wy tam robiliscie na biwakach ?? poza "grzmoceniem" oczywiscie
            Gdy przestanie bić mi serce... funkcjonować mózg... przykryj dłonią moje zdjęcie.
            Poczujesz życia puls... zapragniesz mnie spowrotem, łzy spadną na ziemie. Zdusić w sobie ból? Wiesz... znam to pragnienie...

            Skomentuj

            • dominika
              Świętoszek
              • Jun 2005
              • 3

              a ja mialam 17 a on 21 i bylo srednio

              Skomentuj

              • rintindump
                Świętoszek
                • Jun 2005
                • 21

                Napisał Sama słodycZ
                nooo ladnie harcerze ... po krzaczorach sie grzmoca to nie dziwota ze Rywina z wiezienia wypuscili nadchodzi koniec swaita ... hyhy aa ile masz teraz lat ?? jesli moge wiedziec... aa co wy tam robiliscie na biwakach ?? poza "grzmoceniem" oczywiscie

                Mam teraz 19
                A różniaste rzeczy sie robiło
                Ogólnie zapisujcie sie do ZHP polecam

                Skomentuj

                • Sama słodycZ
                  Erotoman
                  • Jun 2005
                  • 482

                  eheh eee ja ju zchyb aza stara jestem do tego niezle powinniscie swiecic przykladem aa nie eheh pozdro...
                  Gdy przestanie bić mi serce... funkcjonować mózg... przykryj dłonią moje zdjęcie.
                  Poczujesz życia puls... zapragniesz mnie spowrotem, łzy spadną na ziemie. Zdusić w sobie ból? Wiesz... znam to pragnienie...

                  Skomentuj

                  • rintindump
                    Świętoszek
                    • Jun 2005
                    • 21

                    w jakim sensie świacięć przykładem? Przecierz też jesteśmy ludzmi tylko czasem na jakiś imprezach państwowych sie pokazyujemy i robimy dobre wrażenie

                    Skomentuj

                    • Sama słodycZ
                      Erotoman
                      • Jun 2005
                      • 482

                      eheeh aaa no chyba ze tak ale ja myslalam ze harcerze to zawsze i wszedzie tacy grzeczni i cnotliwi a tu proooosze prooosze :> hyhy ladniee
                      Gdy przestanie bić mi serce... funkcjonować mózg... przykryj dłonią moje zdjęcie.
                      Poczujesz życia puls... zapragniesz mnie spowrotem, łzy spadną na ziemie. Zdusić w sobie ból? Wiesz... znam to pragnienie...

                      Skomentuj

                      • ciern
                        Seksualnie Niewyżyty
                        • Jun 2005
                        • 236

                        ja miałem 19 a ona 18 (chyba tak)
                        było bardzo miło
                        chociąż ją to bardzo bolało, tak mi powiedziała jak potem rozmawialiśmy.
                        ale to była moja pierwsza wielka miłość i jak na razie ostatnia.
                        jedyna dziewczyna z jaką to robiłem i powiem szczerze, że nie wyobrażam sobie seksu z inną.
                        za bardzo chyba się przywiązałem. a niestety nie jesteśmy już razem

                        szkoda

                        "jeden koniec drogi wszystkim...."
                        Tańczyłem z diabłem w świetle księżyca

                        Skomentuj

                        • rintindump
                          Świętoszek
                          • Jun 2005
                          • 21

                          To tak jak ja z moją, dla mnie masakra psychiczna....

                          Skomentuj

                          • madlen
                            Świętoszek
                            • Jun 2005
                            • 16

                            ja miałam 19 lat a mój partner 20
                            obecnie mam 28 lat, ON był i jest moim jedynym facetem w łózku

                            Skomentuj

                            • Chaciska
                              Świętoszek
                              • Jul 2005
                              • 7

                              ja 17 mój mężczyzna 18 i chociaż bolało itp. to było cudnie bo z nim.

                              Skomentuj

                              • izis
                                Świętoszek
                                • Jul 2005
                                • 11

                                Ja 16 mój męszczyzna 20. Nie było to ani romatyczne doświadczenie ani wzniosłe.
                                Ale za to teraz jest nam códownie
                                "Jeśli ktoś mówi, że zmiana nie jest możliwa, to tak, jakby siedział w domu i twierdził: nic innego nie istnieje, na progu drzwi kończy się świat."

                                Skomentuj

                                Working...