W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Zabezpieczenie podczas 7 dni na menstruację

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kapelusznik9
    Świętoszek
    • Sep 2005
    • 3

    Tabletki Zabezpieczenie podczas 7 dni na menstruację

    witam mam pytanie a mianowicie czy sex w 7 dniowej przerwie brania tabletek jest bezpieczny (czyt. laska nie zajdzie w ciaze) chodzi mi o przerwe w ktorej ma nastapic okres miedzy jednym a drogi opakowniem tabletek czy w tym czasie moze dojsc do zaplodnienia?
  • Redchemist
    Erotoman
    • Jul 2005
    • 396

    #2
    To chyba pytanie do Rojze -naczelnego lekarza i ginekologa"Bez Tabu"bo obawiam się, że większość forumowiczów podobnie jak ja może okazać się zbyt mało kompetentna na tym polu
    Varium et mutabile semper femina

    Skomentuj

    • mirakla
      Perwers
      • Feb 2005
      • 805

      #3
      a czytaliście z dziewczyna uważnie ulotkę??tam na pewno jest o tym mowa. w czasie tej 7dniowej przerwy nic nie może sie stać!Dziewczyna jest w pełni zabezpeiczona przed zajściem w ciążę
      I hope I'll understand some day, what's the meaning of this crazy game...

      Skomentuj

      • kapelusznik9
        Świętoszek
        • Sep 2005
        • 3

        #4
        wlasnie dlatego sie pytam bo na ulotce nie bylo o tym slowa dlatego odpuscilismy sobie chcialem wiedziec tak na przyszlosc dziex za info

        Skomentuj

        • Rojza Genendel

          Pani od biologii
          • May 2005
          • 7704

          #5
          Jest zabezpieczona TYLKO wtedy, jeśli tamte 21 pigułek było przyjmowanych regularnie.
          Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

          Skomentuj

          • kapelusznik9
            Świętoszek
            • Sep 2005
            • 3

            #6
            jasne ze bylo

            Skomentuj

            Working...