W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Co was zaskoczyło w czasie pierwszego razu?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Moń.
    Seksualnie Niewyżyty
    • Apr 2007
    • 209

    Zdziwiło mnie to, że nie czułam żadnego bólu, poza tym nie krwawiłam. Zdziwiłam się również, że mojemu chłopakowi udało się tak długo wytrzymać (pierwsza myśl: "Czemu on nie dochodzi!? Źle mu?")
    "Kocham Cię (...)
    Dzisiaj. Wczoraj. I jutro. Dniem i nocą.
    I wiosną, kiedy jaskółka przylata."

    Skomentuj

    • gal_anonim
      Ocieracz
      • Mar 2006
      • 107

      Mnie zdziwiło że za cholere nie mogłem wejść a ona krzyczała z bólu jakby ją żywcem obdzierali ze skóry. Tydzień później z lubrykantem weszło bez problemu, ona doszła a potem ja, ale zapalamy światło a tu sodoma i gomora! Całe ręce we krwi, ja mam całe zakrwawione uda, prześcieradło było bardziej czerwone niż białe + kilka plam na poduszce i kołdrze. Chyba z pół litra krwi poszło.

      Skomentuj

      • metyloamina
        Świętoszek
        • Jun 2009
        • 26

        Zaskoczyło mnie to, że nie było krwi
        I że chłopak stwierdził, że wcale nie jestem taka ciasna jak sie spodziewał (nie czuł wielkiego oporu)

        Skomentuj

        • Miskol&Pancia
          Świętoszek
          • Dec 2009
          • 8

          ze to wszystko jest przereklamowane

          Skomentuj

          • rozyczka70
            Erotoman
            • Mar 2007
            • 656

            ...ogólnie tooo... fajniście było w tym NOVUM i tyle...
            Rozyczka
            vel
            Szukający Myśliciel

            Skomentuj

            • Nolaan

              Co? Kurde, masa rzeczy: to jaka była ciasna, ciepła i wilgotna w środku. To, jak po dojściu robiła się jeszcze bardziej "posuwista" . No i jej reakcje, ten magiczny taniec, kiedy odpływała, jej jęki, miauki kiedy za mocno wychodziłem (zupełnie jakby dziecku lizaka zabierali )... No wszystko chyba było dla mnie czymś nowym, zaskakującym. Na szczęście w bardzo pozytywny sposób ;]

              Skomentuj

              • rozyczka70
                Erotoman
                • Mar 2007
                • 656

                Nolaan...i takie wspomnienia są właśnie przecudowne!!!
                Rozyczka
                vel
                Szukający Myśliciel

                Skomentuj

                • Tajemniczy89
                  Świętoszek
                  • Aug 2007
                  • 23

                  Z początku, gdy w nią wszedłem nie poczułem dosłownie nic. Myślałem, że członek ześlizgnął się po jej cipce. Dopiero, gdy ona powiedziała mi, że w nią wszedłem nie uwierzyłem. Uwierzyłem dopiero, gdy zobaczyłem swojego małego wystającego z jej warg sromowych . Co mnie zdziwiło? To niesamowite ciepło i wilgoć .

                  Skomentuj

                  • zanzi
                    Świntuszek
                    • Mar 2007
                    • 57

                    Poczucie ciepła ogarniającego penisa przy wsunięciu i to jaka cipeczka jest mięciutka - taka wręcz słodko-atłasowa. Nadal uważam, że to jeden z najlepszych momentów, takie "mmm i oooch - w końcu tam, gdzie tygryski lubią najbardziej"

                    Dziewczynie tak oczęta zaszły erotyczną mgiełką, że nie pomogła mi rączką przy wprowadzeniu - przez chwile miałem stracha, czy trafiłem tam gdzie trzeba, ale okazało się, że poszło ok, bez naprowadzania
                    "A potem mój Fidelek zaprowadzi porządek w Twojej niegrzecznej Havance..."

                    Skomentuj

                    • upocone jajka
                      Banned
                      • May 2009
                      • 5151

                      nie miała wydać, ale że wkładałem tylko do połowy to zblatowałem że zbiła z ceny
                      0statnio edytowany przez upocone jajka; 04-01-10, 22:40.

                      Skomentuj

                      • ASAMITA27
                        Banned
                        • Sep 2009
                        • 94

                        Napisał zanzi
                        Poczucie ciepła ogarniającego penisa przy wsunięciu i to jaka cipeczka jest mięciutka - taka wręcz słodko-atłasowa. Nadal uważam, że to jeden z najlepszych momentów, takie "mmm i oooch - w końcu tam, gdzie tygryski lubią najbardziej"
                        zgodzę sie ztym ale zaskoczyło mnie to ze moglem tak długo,wydawało mi sie ze za 1 razem wejdę tylko kilka razy i koniec a tu mnie cieszylo ze jest dluzej duzo dluzej nie myslalem

                        Skomentuj

                        • Adalbert27
                          Świntuszek
                          • Dec 2009
                          • 88

                          Pomyślałem, że to wcale nic takiego wielkiego jak mi się wydawało, była wspaniale, ale już nie czułem ze to jest jak coś z kosmosu, tylko dla wybrańców

                          Skomentuj

                          • cocacabana
                            Świętoszek
                            • Jan 2010
                            • 42

                            Zaskoczyło mnie ciepło wnętrza partnerki, oraz fakt, że nie było to jakieś powalająco super doznanie. Kolejne razy były znacznie lepsze

                            Skomentuj

                            • vielle_inti
                              Banned
                              • Dec 2009
                              • 14

                              to, że ja też się poruszam, tak jakby mimo woli... i takie 'wypełnienie'.

                              Skomentuj

                              • emanuela
                                Świntuszek
                                • Mar 2009
                                • 48

                                ...że to nie jest takie super i nie jest tak jak na filmach...

                                Skomentuj

                                Working...