W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Sposoby masturbacji

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • karolciamis
    Świntuszek
    • Apr 2012
    • 53

    #46
    Analnie to raczej nie. Jedynie jak w trakcie mam ochotę wysłać jakieś pikntne zdjecie mojemu lubemu to zdarza się, że włożę tam coś, aby mu pokazać jak bardzo Go całą sobą pragnę.

    Skomentuj

    • Kalilah
      Administrator
      • Mar 2012
      • 2704

      #47
      O jaki aktualny temat, dziś to robiłam

      I tak, magic wand działa cuda, przyznaję, ale dla mnie bywa czasem aż za szybko i za mocno
      My life would be so much easier if I wasn't intelligent enough to realize how fucking stupid some people are.

      Regulamin forum

      Skomentuj

      • spódniczka
        Banned
        • May 2020
        • 40

        #48
        A do masturbacji zazwyczaj się rozbieracie do golasa czy nie do końca.

        Może macie jakieś nietypowe miejsca gdzie się zabawialiście ?

        Ja raz w







        wc w pociągu i raz w lesie

        Skomentuj

        • karolciamis
          Świntuszek
          • Apr 2012
          • 53

          #49
          Ogólnie bieliznę zawsze zdejmuje to samo ze spodniami bo inaczej mocno niewygodnie. A ostatnie co bym chciała to się zaplątać w trakcie. Spódnica czy bluzka mogą zostać byleby dostęp do piersi był, jako że w trakcie i one potrzebują mojej uwagi.
          Z dziwniejszych miejsc to w pracy (na szczęście mamy pokoje gdzie można się odprężyć i zablokowac na chwilę drzwi). Drugie to na łące w drodze do domu ale tu już to była aranżacja mojego TŻ. Najpierw mnie nakręcił smsami i zadaniami kiedy wracałam z długiej podróży, a potem jak się spotkalismy,kiedy nikt nie szedł to mi włożył w majtki zabawkę z którą musiałam wrócić do domu. Oczywiście włączoną. Do domu raptem 100 czy 200 m ale nie pamiętam ile razy mu powiedziałam "zabiję cię".

          Skomentuj

          • spódniczka
            Banned
            • May 2020
            • 40

            #50
            Fakt piersi ważne są moja partnerka też chce abym na nich się skupiał.
            Często robiąc minetkę masuje jej piersi albo same sutki zależy co sobie zażyczy.

            Skomentuj

            • karolciamis
              Świntuszek
              • Apr 2012
              • 53

              #51
              Z takich głupich pomysłów to jeszcze zdarzyło mi się "nadziać" na ten pachołek do zmiany biegów. Aczkolwiek nie byłam wtedy sama to jednak zrobiłam to sama się dotykając. Jak obronę powiem że byłam dobrze wstawiona.

              Skomentuj

              • Poszukujacy
                Świętoszek
                • Jan 2021
                • 2

                #52
                Napisał spódniczka
                A do masturbacji zazwyczaj się rozbieracie do golasa czy nie do końca.

                Może macie jakieś nietypowe miejsca gdzie się zabawialiście ?

                Ja raz w


                wc w pociągu i raz w lesie
                Kilka dni temu jak wracałem autem, jadąc obok drugiego auta zacząłem się zabawiać, ku uciesze jadących obok dwóch kobiet... Orgazm niestety musiał być bardzo kontrolowany, i bardzo szybko doszedłem. Ale przeżycie mega... Jak będę w trasie to zapewne będę to czasem powtarzał... Z zadbaniem o bezpieczeństwo na drodze oczywiście. Na szczes Cię teraz, kiedy wszystko pozamykane, bardzo mało aut na drogach.

                Napisał Alaalica
                Osobiście jakoś mało jestem kreatywna w tym temacie. Za każdym razem mam dziwny niedosyt. Jak pieszczę się bezpośrednio, to wydaje mi się ze zbyt krótko trwa cała „akcja”. Wibratora nigdy nie próbowałam. Najbardziej odpowiada mi bardzo rozbudowana fantazja... czsem udaje mi się zakończyć orgazmem tylko za pomocą wyobraźni, ale żeby się to udało muszę mieć dużo spokoju. Najsilniejsze „samotne” orgazmy mam podczas snu, ale to raczej nie kwalifikuje się jako masturbacja
                Dobre są orgazm podczas nagrań hipnozy prowadzonej 😁
                Sam czasem tak doprowadzałem kobiety podczas rozmów na kam... 🙃
                0statnio edytowany przez sister_lu; 07-02-23, 11:54.

                Skomentuj

                • spódniczka
                  Banned
                  • May 2020
                  • 40

                  #53
                  A używa ktoś pulsatora np. do masażu prostaty, znalazłem taki model


                  Najbardziej zależy mi na tym aby go wsadzić i sam mnie pieścił i posuwał.
                  Ma ktoś doświadczenie z taką zabawką.

                  Skomentuj

                  Working...