W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Kurtki i płaszcze ze śliskiego i błyszczącego materiału

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Ortalmen
    Ocieracz
    • Feb 2009
    • 148

    Dołączam do n3bfana ten płaszcz Krzyśka jest zajefajny. Sam chciałbym taki mieć.
    Ja niestety musiałem zlikwidować część kolekcji z obawy przed wpadką, więc jestem gotów na nowe zakupy.
    Marzy mi się właśnie taki super długi śliski i mega błyszczący płaszcz właśnie taki jak ten który kupił ostatnio krzysiek.
    Pozdrawiam wszystkich.
    PS. Ta kurtka joliny którą wstawił Kurtkowo jest t4eż bardzo fajna

    Skomentuj

    • krzysiek1538

      czesc co zrobilesz ze swomi kurtkami trzeba bylo dac znac ze chcesz sie pozbyc

      Skomentuj

      • fioletowykaptur
        Świętoszek
        • Oct 2012
        • 27

        witam co sadzicie o kurtkach z tzw gumkowanym kapturem mnie jaraja??????????

        Skomentuj

        • kurtkowo
          Świntuszek
          • Dec 2013
          • 79

          Takie kaptury fajnie przylegają na głowie, moja żona ma dwie kurtki i jeden płaszcz z takim kapturem.

          Skomentuj

          • n3bfan
            Seksualnie Niewyżyty
            • Nov 2010
            • 216

            Też mam jedną kurtkę z takim kapturem, akurat wersja ultralekka, jeszcze w weekend ją nosiłem jak było kilkanaście stopni

            Czy wiecie co to jest za kurtka?:

            Player.pl | Sprawdź najbardziej angażujący serwis VOD w Polsce. Programy i seriale TVN nawet tydzień przed premierą w TV, filmy na życzenie prosto z kina, wyselekcjonowane bajki dla dzieci. Kanały na żywo m.in: TVN24, MINIMINI+, ALEKINO+, NSPORT+, ELEVEN.

            Skomentuj

            • teranowa
              Seksualnie Niewyżyty
              • Jan 2011
              • 249

              Pierwsza myśl to coś z rezerweta, ale chyba nie. Nie znoszę takich kurtek z guzikami więc nie zwracam na nie szczególnej uwagi.



              Napisał kurtkowo
              moja żona ma dwie kurtki i jeden płaszcz z takim kapturem.
              prowadzisz ewidencję czy pralnię garderoby swojej żony? Ile kozaków czerwonych, ile różowych itp?

              Skomentuj

              • n3bfan
                Seksualnie Niewyżyty
                • Nov 2010
                • 216

                Teranowa, coś taki cięty?:-) Powinieneś spytać kto z nas NIE prowadzi takiej ewidencji, oczywiście w kategorii kurtek i płaszczy:-)

                Skomentuj

                • teranowa
                  Seksualnie Niewyżyty
                  • Jan 2011
                  • 249

                  po prostu trollowanie w tym temacie mnie drażni, a to już 4te śmierdzące konto od Milutkowej licząc . Conchit itp też nie lubię. W następnej edycji będzie nowa kurtka ciotecznej siostry stryjka... i nieznajoma różowa kurtka i białe kozaczki xD


                  a tak na poważnie to już będę cicho. Już nie mogę się doczekać nowych zdjęć "żony" może tym razem trafi się stylizacja na dyskotekę
                  0statnio edytowany przez teranowa; 21-05-14, 18:16.

                  Skomentuj

                  • kurtkowo
                    Świntuszek
                    • Dec 2013
                    • 79

                    Napisał teranowa
                    Pierwsza myśl to coś z rezerweta, ale chyba nie. Nie znoszę takich kurtek z guzikami więc nie zwracam na nie szczególnej uwagi.





                    prowadzisz ewidencję czy pralnię garderoby swojej żony? Ile kozaków czerwonych, ile różowych itp?
                    To chyba normalne ze jak się razem żyje i mieszka to wiadomo co kto ma do ubrania i nosi tym bardziej ze lubimy tego typu kurtki i zawsze zakupy robimy razem.

                    A poza tym nie mam zadnego czartego konta a trollujesz to chyba ty piszac takie bzdury tylko po to zeby byc zauwazonym tutaj i masz jakies kompleksy.
                    0statnio edytowany przez kurtkowo; 21-05-14, 18:26.

                    Skomentuj

                    • teranowa
                      Seksualnie Niewyżyty
                      • Jan 2011
                      • 249

                      tak tak masz rację teraz już całkowita powaga. To jak z tą stylizacją na dyskę będzie taka żeby chłopaców wyrywać? Kiedyś żona słynęła na całe forum z "ciekawych" kompozycji...

                      Skomentuj

                      • Ortalmen
                        Ocieracz
                        • Feb 2009
                        • 148

                        Witam wszystkich!
                        Na pytanie Krzyśka co zrobiłem z kurtkami odpowiadam: Niestety wszystkie z bulem serca musiałem wyrzucić bo nie miałem gdzie ich skitrać. a był remont piwnicy. o którym dowiedziałem się z dnia na dzień ale kilka jeszcze zostało.
                        Co cenniejsze egzemplarze ukryłem w mieszkaniu pod nieobecność żony.
                        Pozdrawiam wszystkich.
                        Krzysiek napisz skąd masz taki super długi i błyszczący płaszcz?

                        Skomentuj

                        • krzysiek1538

                          witam wszystkich zona przywiozla mi pomaraczowy plaszcz dzsiaja na budowe ale czadowo caly bialy a poty zalewa a a tym plaszczu jutro pokaze wam fotki z jakie jest bialy z szlifowania plyt fotki rewela

                          Skomentuj

                          • n3bfan
                            Seksualnie Niewyżyty
                            • Nov 2010
                            • 216

                            Boże andtoq, Jesteś w raju!

                            Skomentuj

                            • teranowa
                              Seksualnie Niewyżyty
                              • Jan 2011
                              • 249

                              ooo jaki ciekawy temat hot or not:


                              aż powiewa starymi dobrymi czasami

                              Skomentuj

                              • n3bfan
                                Seksualnie Niewyżyty
                                • Nov 2010
                                • 216

                                Napisał andtoq1
                                kombinezon jest mega komfortowy i wygodny, po założeniu aż nie chce się zdejmować, ale jest w nim bardzo gorąco, więc długo nie da się w nim chodzić po domu. Jak dla mnie brakuje osłony na przedni zamek i paska jak jest w kombinezonach narciarskich.
                                Z drugiej strony na pewno jest ona od środka i też dostęp przez to łatwiejszy;-) Pasek z kolei w puchowym kombinezonie "wyciskałby" powietrze i w jego okolicy przedostawałoby się zimno. Wygląd może nie satysfakcjonujący bez paska ale tak jest bardziej praktycznie, wiele kombinezonów w pasie w ogóle nie ma sciągacza albo tylko od środka. Co innego Parkasite ale to typowo do zabawy;-)

                                Teranowa, coś mi to przypomina:-)

                                Skomentuj

                                Working...