W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Kurtki i płaszcze ze śliskiego i błyszczącego materiału

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Nolaan

    rzycze
    Boże, miej litość i z racji urodzin ześlij opamiętanie
    Wszystkiego dobrego, Panowie. Przede wszystkim zaś sprawnie działającej autokorekty w przeglądarkach

    Skomentuj

    • kokoko6
      Ocieracz
      • Jun 2012
      • 146

      czerwona fajna

      Skomentuj

      • Ortalmen
        Ocieracz
        • Feb 2009
        • 148

        teranowa: Zmartwię Cię niestety w Sylwestra będzie tak samo jak w święta i ma być 5 na plusie.
        Ta czerwona kurteczka jest całkiem fajna mnie też zaczyna się podobać. Jak możesz to napisz na jej temat coś więcej.

        A może ktoś dostał jakąś fajną kurteczkę na święta?

        Skomentuj

        • teranowa
          Seksualnie Niewyżyty
          • Jan 2011
          • 249

          Widziałem dzisiaj na żywo ten granatowy płaszczyk z bigstarra. Jest genialny, dużo grubszy od camajeu, materiał też jakby lepszy gatunkowo bardziej śliski i zdecydowanie bardziej błyszczący. Trzeba by upolować taki.

          Druga sprawa to zastanawiam się co się dzieje w sklepach z odzieżą zimową jak sie nie sprzeda na wyprzedaży itp czy można ją kupić za grosze?

          Skomentuj

          • Ortalmen
            Ocieracz
            • Feb 2009
            • 148

            teranowa tego nie wiem czy można kupić za grosze ale wiem że tego płaszczyka z BS nie moge już upolować w najbliższych sklepach nie wiem dlaczego ale pewnie wysprzedali już wszystko teraz zostanie już pewnie tylko internet.

            Jak możesz to napisz na priwa coś o tych gumowanych kurteczkach szczególnie o tej czerwonej którą zamieściłeś ostatnio.

            A co słychać u reszty kolegów???

            Skomentuj

            • teranowa
              Seksualnie Niewyżyty
              • Jan 2011
              • 249

              Ortalmen a pytałeś w sklepie bigstarra czy mogliby Ci sprawdzić gdzie w okolicy jest dostępny ten płaszczyk? Jakie w BS są warunki zwrotu? Widziałem go na żywo to jest boski.
              0statnio edytowany przez teranowa; 15-12-14, 00:24.

              Skomentuj

              • n3bfan
                Seksualnie Niewyżyty
                • Nov 2010
                • 216

                Teraz kosztuje 275 i jest dostępny tylko jako XL

                przy okazji, pewnie poznacie tą panią

                0statnio edytowany przez n3bfan; 27-12-12, 17:49.

                Skomentuj

                • Ortalmen
                  Ocieracz
                  • Feb 2009
                  • 148

                  teranowa: Nie pytałem gdzie jest dostępny ale jutro pewnie popytam bo jestem napalony na niego!

                  Szkoda że ta kurteczka taka podarta ale chociaż nie będzie szkoda wyrzucić.

                  n3bfan: Fajnie że staniał.

                  Skomentuj

                  • specialboy
                    Świntuszek
                    • Mar 2012
                    • 54

                    taaaak, ten jest boski (juz dawno o nim wspominałem)

                    W naszym oficjalnym sklepie internetowym znajdziesz oryginalne i modne ubrania BIG STAR dla kobiet, mężczyzn i dzieci! ⭐ Wejdź i kupuj online!


                    szkoda ze tylko nie wysyłają zamówień poza granice bo już by był mój.....

                    Skomentuj

                    • Ortalmen
                      Ocieracz
                      • Feb 2009
                      • 148

                      Specialboy: Przecież może Ci go kupić jakiś znajomy i potem przesłać do Ciebie.
                      Nie wiem w jakim kraju obecnie przebywasz ale myślę że to jest jakieś rozwiązanie.
                      Co o tym sądzisz?

                      Szkoda też że nie wysyłają przesyłek z odbiorem na poczcie bo też bym go już miał.
                      Miałem dzisiaj pojeździć za nim po sklepach ale nie starczyło czasu może jutro się uda.

                      Dzisiaj za to widziałem fajne kurtki w chińskim markecie odzieżowym w centrum Łodzi były śliskie i bardzo błyszczące z poprzedniego sezonu kosztowały coś ok 35zł

                      Najbardziej się jednak ubawiłem bo nasi żółci przyjaciele podrobili już najnowsze kurtki Adasia zapinane do czubka kaptura.
                      Były po 80zł Niestety materiał nie przypominał tych z Aadasia.
                      Był bardziej matowy ale też zarazem połyskliwy.
                      Dlatego skończyłem z kupowaniem przez internet czegoś czego nie dotknąłem.
                      Pozdrawiam Wszystkich

                      Skomentuj

                      • specialboy
                        Świntuszek
                        • Mar 2012
                        • 54

                        Specialboy: Przecież może Ci go kupić jakiś znajomy i potem przesłać do Ciebie.
                        Nie wiem w jakim kraju obecnie przebywasz ale myślę że to jest jakieś rozwiązanie.
                        Co o tym sądzisz?
                        ...uwierz mi ze tak zrobiłem kupiłem ja dziś (zaraz po poprzednim moim poście) i znajomy prześle mi ją dalej. Oby się nie okazało iż nie warto było ale nie sadzę w to. Plusem w tym wszystkich jest to ze maja największe rozmiary w magazynie (jak na razie) wiec to mnie w większości przekonało ponieważ mam znajomą która na pewno się niej ucieszy i ja również - chyba że dołączy do mojej kolekcji. Oczywiście jak tylko dostane zaowocuje to kolejnymi zdjęciami w mojej galerii tutaj...

                        Co do samej tej kurtki miałem i dotykałem jej krótsza wersje na początku zimy. Była cudna...

                        PS. A tak aporpos chyba wziąłem ostatnią z BS
                        0statnio edytowany przez specialboy; 28-12-12, 23:07.

                        Skomentuj

                        • Ortalmen
                          Ocieracz
                          • Feb 2009
                          • 148

                          skąd wiesz że ostatnia?

                          Skomentuj

                          • specialboy
                            Świntuszek
                            • Mar 2012
                            • 54

                            wejdz w ten link ktory podalem.... to byla strona tego plaszczyku w ich sklepie. teraz pisze "Produkt niedostępny"

                            mialem szczescie


                            PS. Nie wiem teraz czy nawet dostawia nowe ponieważ juz nie widze nawet krotszej wersji tego plaszcza - czyli normalnej kurtki:

                            owa krotka kurtka tez jest za******a w dotyku i ma wysokie wykonanie...

                            mam nadzieje ze trafisz na swoja
                            0statnio edytowany przez specialboy; 29-12-12, 01:16.

                            Skomentuj

                            • teranowa
                              Seksualnie Niewyżyty
                              • Jan 2011
                              • 249

                              Szkoda że się pokończyły... Jednak dziwne bo na ulicy widziałem go raz jedyny raz. A kojarzycie czy były jeszcze jakieś inne kolory czy tylko granat? Może na wyprzedaży się pojawią jeszcze, z tego co pamiętam to najlepszy kameje był jeszcze dostępny przy następnej kolekcji zimowej tylko wtedy już kosztował normalnie. A co sądzicie o tej kurtce? Jest chyba z rezerwedu...
                              Załączone Pliki

                              Skomentuj

                              • specialboy
                                Świntuszek
                                • Mar 2012
                                • 54

                                Hola Hola!!

                                Jest jeszcze jeden
                                W naszym oficjalnym sklepie internetowym znajdziesz oryginalne i modne ubrania BIG STAR dla kobiet, mężczyzn i dzieci! ⭐ Wejdź i kupuj online!


                                Bierzcie bo później nie będzie

                                Skomentuj

                                Working...