W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Kondomy dla małolatów

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • marwin
    Świntuszek
    • Aug 2009
    • 78

    #31
    Napisał ogamista
    ...Rodzice mi pokazywali mi kondony i mówili jak je zakładać a ja nawet jeszcze nie interesuje się dziewczynami czy jestem nienormalny proszę ponurzcie z góry dziękuje.
    Jesteś najnormalniejszym chłopakiem w tym wieku. Tylko popracuj trochę nad ortografią.


    Szwajcarski producent uważa, że nastolatki nie stosują antykoncepcji, bo nie jest do nich dopasowana. Wyprodukowali więc serię młodzieżową w rozmiarze XS. Trafi do sklepów w Szwajcarii i Wielkiej Brytanii - informuje Daily Mail.
    Specjalne prezerwatywy produkuje firma Lamprecht. Jej władze są przekonane, że na produkt jest zapotrzebowanie na rynku, zwłaszcza po opublikowaniu najnowszego raportu rządowego, z którego wynika, że przybywa dzieci w wieku 12-14 lat uprawiających seks.
    Przeciętna prezerwatywa ma obwód 52 mm. Przeznaczona dla młodych chłopców prezerwatywa "Hotshot" będzie natomiast liczyć 42 mm.

    Wyniki niemieckich badań przeprowadzonych w grupie 12,970 nastolatków w wieku od 13 do 20 roku życia wskazywały, że aż dla 1/4 z nich normalne prezerwatywy są nieodpowiednie.

    Mniejszych prezerwatyw wyprodukowano na razie 55 tysięcy sztuk. Będzie je można kupić w sklepach i aptekach oraz przez internet za pośrednictwem Swiss Aids Federation.

    Najbardziej obiecującym rynkiem zbytu jest Wielka Brytania. Tam odsetek ciąż wśród nastolatek jest przerażająco wysoki. - Brytyjski rynek będzie na pewno naszym pierwszym zagranicznym, który zamierzamy podpić - mówi rzecznik Nysse Norballe.
    0statnio edytowany przez marwin; 06-01-11, 00:03.

    Skomentuj

    • MrrrAucin
      Erotoman
      • Feb 2009
      • 630

      #32
      Napisał marwin
      Przeciętna prezerwatywa ma obwód 52 mm.
      chyba chodziło o średnicę Jakiś gruby długopis będzie miał z 5 cm obwodu.

      Skomentuj

      • marwin
        Świntuszek
        • Aug 2009
        • 78

        #33
        Masz rację, chodzi o średnicę.
        Co ciekawe błąd ten pojawił sie w większości artykułów prasowyh na ten temat.
        Powieliłem go bezmyślnie.
        Dzięki za czujność ważki.

        Skomentuj

        Working...