W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Skrzywiony penis w lewą stronę (zdjęcie)

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • utah
    Świętoszek
    • Dec 2010
    • 2

    Skrzywiony penis w lewą stronę (zdjęcie)

    Witam, niestety dotknęła mnie przypadłość skrzywionego penisa, jest on skrzywiony w lewą stronę i jakoś niekomfortowo się z nim czuję, mam 18 lat, jestem jeszcze prawiczkiem i boję się reakcji dziewczyny kiedy go zobaczy. Załączam zdjęcie, żebyście mi powiedzieli czy jest tragicznie i ewentualnie jak to skorygować.
    Załączone Pliki
  • Tajger
    Erotoman
    • Jun 2007
    • 403

    #2
    kolego...ale pozbadz sie tych wlosów ... ten widok napewna ja zniechęci
    I Dont Really Knows What "sorry" means

    Skomentuj

    • StalyBywalec
      Ocieracz
      • Oct 2010
      • 127

      #3
      Szczerze to pierwszy raz widze az tak zaawansowane skrzywienie penisa. Czy da sie to jakos skorygowac? Watpie. Taka masz budowe i chyba bedziesz musial ja zaakceptowac chyba ze jest jakas mozliwosc wyprostowania penisa jesli tak poprawcie mnie jesli sie myle
      Pojawiam się i znikam

      Skomentuj

      • kriserr
        Seksualnie Niewyżyty
        • Mar 2007
        • 253

        #4
        Golenie na bank, i znowu zachodzi pytanie:czy prawiczkiem sie jest do pierwszego orgazmu w partnerce?czy trzepając swoje przyrodzenie? Patrzac na twojego penisa mozna odnieś wrażenie że jesteś zmuszony do notorycznej masturbacji to nie jest złe;-) ale nie masz sie czym przejmowac ze masz krzywego;-)

        Skomentuj

        • maximus292

          #5
          chopie ty se lepi wes maszynka i zacznij kosic ten busz

          Skomentuj

          • utah
            Świętoszek
            • Dec 2010
            • 2

            #6
            A pomijając ten "busz" macie coś jeszcze do powiedzenia o tym skrzywieniu?

            Skomentuj

            • kriserr
              Seksualnie Niewyżyty
              • Mar 2007
              • 253

              #7
              Napisał utah
              A pomijając ten "busz" macie coś jeszcze do powiedzenia o tym skrzywieniu?
              A czytasz co pisałem? Widać że sie masturbujesz i to jest normalne że jest krzywy.jak chcesz prostego to kup akcesorium jakies z allegro i używaj,ale efekty bedziesz miec nie predko,albo możesz wyłożyć kase na operacje plastyczną członka. Poprostu chłopie nie masz czym przejmować bo i tak penis w pochwie sie prostuje :p

              Skomentuj

              • Woodland
                Banned
                • Jun 2010
                • 176

                #8
                Chłopcze, z tym przypadkiem to do lekarza jak najszybciej! Z takim skrzywieniem wejść ci w partnerkę będzie bardzo, bardzo trudno...

                Skomentuj

                Working...