W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Tabletki Harmonet - skutki uboczne

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • pannaM
    Świętoszek
    • May 2009
    • 6

    Harmonet Tabletki Harmonet - skutki uboczne

    witam mam takie pytanko.. 3 dni temu zaczełam brac pierwsze opakowanie tabletek Harmonet i ciekawa jestem czy któras z Was je brała? jakie macie doswiadczenia z nimi zwiazene? chodzi mi głownie o skutki uboczne.. z Góry dziekuje
  • Monia21:)
    Świętoszek
    • Mar 2007
    • 32

    #2
    Brałam Harmonet przez trzy miesiące. Ogólnie bardzo dobrze się po nich czułam, ubyło mi nawet troche wagi . Jedyny minus to to, że prawie wogóle nie miałam ochoty na sex.

    Skomentuj

    • pannaM
      Świętoszek
      • May 2009
      • 6

      #3
      nio ja jak narazie mam tylko dosyc silne bóle głowy i taka jakas ospała jestem.. no ale zobaczymy co sie bd dziac

      Skomentuj

      • karlusia
        Świętoszek
        • Jun 2009
        • 2

        #4
        Harmonet miały na mnie okropny wpływ. Nic mnie nie bolało, ale te zmiany nastrojów. Prawie cały czas byłam przygnębiona, często płakałam. Nie sprawdziły się.

        Skomentuj

        • Magiczna
          Świntuszek
          • Nov 2006
          • 65

          #5
          ja biore ponad 6lat i wlaciwie nie mam zastrzezen, moze przytylam troche tylko, no i widze tez troche pozytywow m.in poprawila mi sie cera

          Skomentuj

          Working...