Seks z parą

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Jakub
    Perwers
    • Jun 2005
    • 702

    #16
    sory że dwie ala miała być jedna coś sie zepsuło :/ niże jest tak jak powinno być

    Wersja 2M 1K może być wersja 2K i ja jeszcze bardziej. Pary odpadają zdecydowanie lub więcej osób odpada (za wyjątkiem wersji xK i ja chudz x> 12). No to ja tyle w tej materii
    Last edited by sister_lu; 14-04-09, 17:47.

    Skomentuj

    • Slaahen

      #17
      rojze w takim razie zmieniam swoją wypowiedź (bez edycji) na tą podwójną moralność. Bynajmniej nie jest to rzecz godna pochwały.

      Skomentuj

      • radzio_z
        Erotoman
        • Feb 2005
        • 496

        #18
        Tak apropos sexu z kims dodatkowym lub poprostu z inna osoba, niż nasz partner.

        Kilka miesiecy temu, w czasie rozmowy która generalnie była o wszystkim i o niczym (ale na tematy sexualne), moja dziewczyna pozwoliła mi spróbować z inną. Powiedziała że pozwala mi na to, bo nie może uwierzyć ze nie chciałbym zobaczyć jak to jest z inną (gdy ją poznałem byłem prawiczkiem). Ona przedemną miała już doświadczenia sexualne.

        Mogłem to zrobic raz z dowolna dziewczyną i nie mówic jej kiedy i z kim to zrobiłem.

        Powiem szczerze że zaniemówiłem w pierwszym momencie, a w głowie zaczęły latać mi rózne mysli, dlaczego tam naprawdę ona mi na to pozwala.

        Opcja 1:
        Przestało jej na mnie zależeć, nie kocha już mnie i obojetne jest jej z kim to robię.

        Opcja 2:
        Zdradziła mnie, a pozwolenie na jednorazowy sex z inną ma byc uspokojeniem jej sumienia.

        Opcja 3:
        Podpuszcza mnie, zeby zobaczyć czy tylko czekam na to aby móc przeleciec inną.

        Opcja 4 (według mnie najbardziej prawdopodobna):
        Jej litość jest szczera, ale moim zdaniem ona nie ma pojęcia jakie skutki dla naszego związku może miec to pozwolenie.

        Jestem pewnien, że gdybym skożystał i powiedział jej że juz jest po, bardzo szybko doprowadziłoby to do naszego końca.

        Oczywiście w ciagu tych kilku miesiecy moja dziewczyna zdażyła już kilkakrotnie cofnac i potwierdzic to pozwolenie, w zależności od chumoru. Sam nie wiem jaki jest teraz okres, ale i tak postanowiłem nie kożystać. Nie to że nie chciałbym sexu z inną. Jako zdrowego faceta podnieca każda ładna (zwłaszcza goła) kobieta, a mozliwość uprawiania sexu nakręca. Tak jak napisałem, sądze że moja dziewczyna nie potrafi postawić się w sytuacji jakby to było gdybym naprawde to zrobił. To sa chyba zbyt teoretyczne rozważania.

        Poza tym ona nie może spodziewać sie odemnie takiego samego pozwolenia, więc wolę nie czuć się zobowiązany i wolę być konsekwentny w życiu. Jeśli ona nie, ja też nie.
        Last edited by radzio_z; 16-07-05, 18:31.
        Jestem niepokorny

        Skomentuj

        • Rojza Genendel

          Pani od biologii
          • May 2005
          • 7704

          #19
          Ja zawsze moim facetom stałym i mniej stałym dawałam podobne, a właściwie szersze przyzwolenie- na seks kiedykolwiek chcą i z kimkolwiek chcą. Czy korzystali- nie wiem i nie wnikam. Motywacja moja była jednak inna, niż twoje opcje. Wynikało i wynika to poprostu z mojego braku jakiejkolwiek zazdrości, oraz bardzo silnego pragnienia, aby drugiej osobie było dobrze i żeby nikt nigdy nie wypomniał mi, że odebrałam mu wolność.
          Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

          Skomentuj

          • radzio_z
            Erotoman
            • Feb 2005
            • 496

            #20
            Hehehehehe, rojze masz u mnie plusa

            To zależy od podejścia do sexu i roli jaką on pełni w związku. Sam nieraz miałem filozoficzne przemyslenia, na ten temat i zastanawiałem sie dlaczego ludzie akurat sex jako czynność rezerwują sobie na wyłącznośc u swojego partnera. Bo w sumie sex to tylko sex, zwykłe machanie tyłkiem. Swojego partnera mozna na wiele innych sposobów zapewnic że się go kocha i chce się z nim byc. Ale wszystkie te przemyslenia gineły w zarodku, gdy przed oczami stawała mi moja dziewczyna która miała by kożystac z takiej wolności. Jak napisałem, w zyciu staram sie być konsekwentny i pomimo że teoretycznie miałbym chcęć na sex z inną, nie chce tego robić bo wiem że raniło by to moją dziewczynę.

            W naszej wzajemnej wyłączności na sex widze jeszcze jedną zaletę - bezpieczenstwo przed chorobami. Tworzymy obieg zamknięty. Ja jestem zdrowy, moja dziewczyna również, nie mamy czym i skad się zarazić. Nie martwi mnie kiła, rzeżączka i inne syfy. Kochamy się bez żadnych stresów.

            Moim zdaniem temat sexu poza zwiazkiem, najlepiej żeby pozostał w fazie wspólnych fantazji i żartów. Świadomość że robimy to tylko ze sobą, że jest to tylko nasze, taka najintymniejsza część związku, daje jednak dużo satysfakcji.
            Jestem niepokorny

            Skomentuj

            • szczepcio
              Świętoszek
              • Aug 2005
              • 9

              #21
              byłem i było milutko, pewnie to powtórzę

              Skomentuj

              • Tilia
                Erotoman
                • Feb 2005
                • 560

                #22
                mirakla: "Co myślicie na temat sexu z parą???Czy ktoś z Was próbował tego??Jeśli tak to opiszcie jak było"

                Było bardzo banalnie - nie wyłączyliśmy czajnika.
                To kobieta wybiera mężczyznę, który ma ją wybrać.

                Kto ma cycki, ten rządzi!

                Skomentuj

                • Raine
                  Administrator
                  • Feb 2005
                  • 5246

                  #23
                  Rozumiem, ze z racji wysokiej temperatury (badz spalenia) zaistnial problem w uzyciu jego zgrabnej szyjki jako zaimprowizowanego dildo? ;>

                  To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




                  Regulamin Forum.

                  Skomentuj

                  • breathed
                    Seksualnie Niewyżyty
                    • Aug 2005
                    • 269

                    #24
                    W zasadzie wszystkie kombinacje gdzie jest więcej niż dwoje partnerów są mało wskazane. Jakoś nie mógłbym patrzeć jak moja pani kocha się z jakimś kolesiem, jak również nie mógłbym pieścić innej na oczach mej pani...
                    Chyba już jestem za stary na takie eksperymenty

                    Skomentuj

                    • Włóczykij
                      Seksualnie Niewyżyty
                      • Jun 2005
                      • 301

                      #25
                      tak bez wymiany partnerów to chciałbym spróbować. Ja z moją laską, a kolega ze swoją w jednym pokoju

                      I jeszcze moglibyśmy sobie zdjęcia napstrykać nawzajem

                      Skomentuj

                      • breathed
                        Seksualnie Niewyżyty
                        • Aug 2005
                        • 269

                        #26
                        No chyba, że tak jak pisze włóczykij, bez wymiany partnerów. Mogłoby to być podniecające kochać się i obserwować drugą parę w miłosnych zapasach

                        Skomentuj

                        • Avery
                          Seksualnie Niewyżyty
                          • May 2005
                          • 293

                          #27
                          mozna sprubowac tylko jak tten partner jej (prawdziwy) sie wkurzy ze zle albo za duzo bzykasz to co wtedy
                          Święty Graal pod prostotą Roslyn czeka...Ostrze i kielich strzegą jej bram...Ozdobiona swoich mistrzów sztuką...Spoczywa w pokoju| nad nią niebo pełne gwiazd.

                          Skomentuj

                          • nowicjusz
                            Ocieracz
                            • Feb 2005
                            • 101

                            #28
                            Ja chcialbym jedynie byc obserwatorem takiego zajscia Jestem bardzo ciekawy jaka panuje tam atmosfera. Dawno temu czytale w ckm-ie albo czyms podobnym, u kumpla, reportarz z takiego clubu dla swingerow i musze przyznac, ze byl bardzo zaskakujacy.

                            Skomentuj

                            • Bender
                              Administrator
                              • Feb 2005
                              • 3026

                              #29
                              wtedy zajmujesz sie nim =D
                              Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
                              Billy Crystal

                              Skomentuj

                              • zdi
                                Świntuszek
                                • Sep 2005
                                • 47

                                #30
                                Witam

                                No można powiedzieć że takowy był z inną parką, tzn był ale bez zamiany. ja i moja eks i dwoje naszych znajomych. obie parki obok siebie na podłodze. Nie powiem podniecające i uczące zajście i na drugi dzień nie było żadnych fochófff i tego typu rzeczy, tak myślę że jeszcze ciut i doszłoby do zamiany, ale chyba całej naszej 4-rce zabrakło odwagi aby do tego się posunąć.

                                Co do tego aby ciągle to robić - nie bo to by spłyciło związek, ale raz na jakiś czas - ciekawe doświadczenie. No ale to już zależy od zaufania sobie partnerów no i oczywiście odpowiedniego zabezpieczania się coby nie narazić się na jakieś nieprzyjemności później. Pozatym uważam że jak już to z jakąś zaufaną parką, którą znamy i wiemy że nie będzie nic więcej pomiędzy wszystkimi aniżeli sex i dobra zabawa, tak aby nie odbiło się to później na naszych związkach.

                                to tyle w tym temacie
                                pozdrawiam
                                Zdi
                                .
                                Carpie Kijem czyli Ja sem netoperek

                                nie chodzi o to by złapać króliczka, ale by gonić go, ale by gonić go

                                Skomentuj

                                Working...