Piss Sex

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Bender
    Administrator
    • Feb 2005
    • 3026

    #46
    Co do koloru nie slyszalem, ale czytalem ze mocznik swietnie zatrzymuje wode w skorze - jest lepiej nawilzona Do tego ktos tam pisal ze przemywanie skory z bardzo licznym tradzikiem jest skuteczne - mocze jest przeciez aseptyczny i swietnie odkaza (czyt. tak jest toksyczny ze nic nie przetrwa )
    Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
    Billy Crystal

    Skomentuj

    • Penisaurus
      Świętoszek
      • Jun 2005
      • 3

      #47
      A ja z moja byłą mielismy taką zabawe, ze wspólnie sikaliśmy i patrzliśmy na siebie. To było całkiem faje, ale do pissingu nie doszliśmy i nie sądze, zebym kiedykolwiek doszedł. raz tylko jak ona sikała, włażyłem jej tam ręke, ale już póżniej nie próbowałem :/

      Skomentuj

      • Włóczykij
        Seksualnie Niewyżyty
        • Jun 2005
        • 301

        #48
        dwie z moich dziewczyn chciały, abym je obsikał. Z tym, ze jedna powiedziała, zeby nie po twarzy, a druga chciała po twarzy. No cóz...

        Skomentuj

        • Talena
          Świntuszek
          • Jun 2005
          • 58

          #49
          Zalezy czyj mocz. Trzeba sie dobrze i zdrowo odzywiac zeby mocz mial jakies wlasciwosci "lecznicze" MI to tam osobiscie nie przeszkadza niech kazdy robi na co ma ochote :]Ale ja bym sie na cos takiego nie skusila Kwestia gustu a o gustach sie nie rozmawia

          Skomentuj

          • Jakub
            Perwers
            • Jun 2005
            • 702

            #50
            Ja już nie raz dziwiłem takimi czy innymi poglądami na tematy dewiacji. Jeżeli komuś ise to podoba to prosze bardzo ja nie mam nic przeciwko (nie chce mi sie dalej pisać bo jak zauważyłem większość osób i tak sie ze mną nie zgdzi a Ci których to kręci to albo sie nie przyznaja albo napisą coś krótkiego )

            Skomentuj

            • szczepcio
              Świętoszek
              • Aug 2005
              • 9

              #51
              Napisał wdzkurde
              ja kiedys jak robilem minetke mojej panience to powiedzialem jej ze chcialbym kiedys tak ze robie jej minetka a ona zaczyna na mnie sikac, ale powiedziala ze ma jeszcze troszke obawy

              hmm... mamy podobne pragnienia... też prosiłem o to swoja panią...

              Napisał rojze
              Ja się przyznam,że próbowałam piss.
              Nie powiem,kręciło mnie to.
              Z tym,ze dla mnie nie wiązało się to z poniżaniem partnera.Było to raczej...hmm...delikatne.
              dawno temu, podczas kąpieli, zona zrobiła siusiu przez majteczki na peniska.... to było piekne!
              tylko... jakoś nie chce tego powtórzyć..
              Last edited by sister_lu; 10-05-09, 15:50.

              Skomentuj

              • breathed
                Seksualnie Niewyżyty
                • Aug 2005
                • 269

                #52
                Parę razy zdarzyło się podczas minetki (i nie tylko), że moja pani troszkę popuściła. Zwłaszcza podczas orgazmu. Nie powiem żeby to było niemiłe. Raczej takie urozmaicenie smaków i zapachów. Mnie to zbytnio nie przeszkadzało ani wtedy ani teraz ani w przyszłości. I chciałbym kiedyś spróbować tak podczas minetki poczuć ciepłą strużkę w gardle... Ale moja pani nie chce o tym słyszeć

                Skomentuj

                • Wstydniś
                  Świętoszek
                  • Aug 2005
                  • 5

                  #53
                  Ciekawe co by było jak by panienka zgodziła się na nią puścić kloca, a później by się okazało, że facet ma rozwolnienie...

                  Skomentuj

                  • Jakub
                    Perwers
                    • Jun 2005
                    • 702

                    #54
                    Napisał Wstydniś
                    Ciekawe co by było jak by panienka zgodziła się na nią puścić kloca, a później by się okazało, że facet ma rozwolnienie...
                    Wiesz co takie zabawy naprawde wymagają albo uzgodnienia albo silnego (nie wiem czy uczucia) ale napewno zwiazku. Nikt Ci sie nie zgodiz na coś takiego z przypadkową osobą (większość osób bo oczywiście znajdziesz takich którzy to zrobią ale statystycznie to jest ułamek)

                    więc do takiej sytacji nie dochodzi

                    Skomentuj

                    • breathed
                      Seksualnie Niewyżyty
                      • Aug 2005
                      • 269

                      #55
                      Z puszczaniem klocka to wedlug mnie juz totalna przesada, ale wiem ze są ludzie lubiący takie zabawy. Tylko czy to jeszcze mozna nazwać zabawą?

                      Skomentuj

                      • Jakub
                        Perwers
                        • Jun 2005
                        • 702

                        #56
                        Oczywiście że można, wszystko można, byle aby sprawial to przyjemnosć obu stroną i nie krzywdziło nikogo

                        Skomentuj

                        • breathed
                          Seksualnie Niewyżyty
                          • Aug 2005
                          • 269

                          #57
                          Eeeeeeeee, dla mnie to już zbyt wielka perwersja, aczkolwiek nie będę rzucał gromów na tych co lubią. Jeśli jest wspólna zgoda to na zdrowie im

                          Skomentuj

                          • Falcon
                            Seksualnie Niewyżyty
                            • Mar 2005
                            • 369

                            #58
                            dokadnie jesli to lubia to na zdrowie ja sie na to nie pisze
                            Lepiej umrzeć stojac, niż żyć na kolanach

                            Skomentuj

                            • Szlajfka
                              Perwers
                              • Oct 2005
                              • 1057

                              #59
                              Sikania na siebie nie praktykowałam, ale z moim facetem nie raz patrzyliśmy na siebie nawzajem jak sikamy. I to nie tylko w łazience Nie powiem, dosyć podniecające i ciekawe
                              Nadzieja umiera ostatnia....

                              Skomentuj

                              • myszaty
                                Seksualnie Niewyżyty
                                • Oct 2005
                                • 224

                                #60
                                Napisał Szlajfka
                                Sikania na siebie nie praktykowałam, ale z moim facetem nie raz patrzyliśmy na siebie nawzajem jak sikamy. I to nie tylko w łazience Nie powiem, dosyć podniecające i ciekawe
                                No nie wiem... mnie jakoś nie kręci moja luba oddająca mocz, w takiej czy innej pozycji... ale co kto lubi

                                Skomentuj

                                Working...