W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Klub prawiczkowo dziewicowy

Collapse
Ten wątek jest przyklejony.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • gagatka
    Banned
    • Mar 2010
    • 329

    Napisał nico_vauthier
    Na myśl o tym, ze jestem dziewicą, facet osłupiał z wrażenia i powiedział, ze nie wyobraża sobie, by mógł to zrobić. Ze to zbyt poważne zadanie i nie spodziewał się, ze taka sytuacja [rozdziewiczenia mnie] może mieć miejsce.

    I co tu sądzić ? Zwiał bo zadanie go przerosło ?
    a może rzeczywiście, to dziś tak rzadki towar [cnota], ze nie wiadomo, co z nim zrobić?

    Chyba tak. Mojemu Ananasowi przyznałam się dosyć pózno, że to dla mnie będzie pierwszy raz. Nie bał się. I stanął na wysokości zadania. To był mój pierwszy raz. Najpiękniejszy, jaki mogłam sobie wyobrazić.

    Skomentuj

    • desti
      Świętoszek
      • Feb 2010
      • 2

      No to i ja może dołączę ...

      Wiek: 18
      Powód: może przez to że jestem nieco nieśmiały, także ciężko znaleźć odpowiednią dziewczynę, bo nie chce zrobić z pierwszą lepszą w kiblu na jakiejś dyskotece. Ale przyznam że chciałbym już to mieć za sobą ...

      Skomentuj

      • King Raam
        Świętoszek
        • Mar 2010
        • 9

        miałem nie mówić, ale kij z tym

        wiek: 22 (!!)
        powód: ta część nieśmiałości, która objawia się w towarzystwie większości dziewczyn poza tym postanowiłem sobie poczekać na Tę Jedyną
        Najważniejsze to dobrze się czuć, nie liczyć na zdrowe zmysły

        Skomentuj

        • mongolisko85
          Świętoszek
          • May 2010
          • 1

          wiek: 25
          powód: impotencja

          Nie wiem, czego ja w ogóle szukam na tym forum

          Skomentuj

          • nomercybanana
            Świętoszek
            • May 2010
            • 1

            W:17
            P:Nawet nie mialem dziewczyny.W sumie to nie wiem czemu.Moze jestem niesmialy, moze malo przystojny, albo w jakis sposob odpychajacy.Problem w tym ze boje sie podejsc, zagadac.Boje sie kosza.Jestem dosc towarzyski, spotykam sie z kumplami, ktorych znam od wielu lat, spotykam tez duzo dziewczyn, i normalnie z nimi rozmawiam, tz ze mna mozna pogadac na kazdy temat, tylko nie na temat relacji ch-dz.Zawsze balem sie blizszego kontaktu z dziewczyna, i nie umiem wytlumaczyc dlaczego.Moze to kompleksy.No nic bede sie przelamywal, a co do seksu, to jakos mi sie nie spieszy, nie musze byc tacy jak inni.Juz mnie szlag trafia jak slysze te male zdziry z gim jak sie chwala ze juz sie puszczaly, mam ochote zabic i zakopac.Nie szukajcie we mnie zazdrosci i zawisci, poprostu mnie to wk*$@%ia.
            PS:Nie poddawajcie sie prawiczki, dziewice itd, zawsze jest czas, NIC na sile

            Pozdrowienia !!!!!!

            Skomentuj

            • Krrassi
              Świętoszek
              • Apr 2009
              • 19

              Wiek: 18
              Powód: ymm tak jakoś xD, ostatnia partnerka była za młoda

              Potem miałem jakąś blokadę na laski - nieśmiałość.
              A teraz wraca moja pewność siebie może to czymś zaowocuje ?
              W każdym razie bez pośpiechu

              Pozdrawiam

              Skomentuj

              • Masturbator1988

                Wiek - 22
                Powód - nie znalazłem partnerki dotąd odpowiedniej, ani nie mam szczęścia by się sama pojawiła w moim życiu

                Skomentuj

                • Zagubiona
                  Ocieracz
                  • Jun 2010
                  • 183

                  Przeglądam to forum od jakichś 3 lat... jeszcze równy rok temu napisałabym "jestem dziewicą", a teraz mogę powiedzieć, ze znajdziecie odpowiednich partnerów... nic na siłę, to wiem z własnych doświadczeń. Trzeba dojrzeć i spotkać odpowiednią osobę, wszystko w tym temacie z mojej strony.
                  Un sourire est comme le soleil, qui consacre la fraîcheur du visage humain...

                  Skomentuj

                  • Sollat
                    Erotoman
                    • Feb 2010
                    • 629

                    Dzień dobry, dołączam się. Lat mam 21. Powód: żadna mnie nie chce, choć znam osoby które próbują wyjaśnić to inaczej. Osobiście wątpię (a raczej wiem, że nie), że kiedykolwiek to się stanie, ale lepiej nie zaczynać o tym rozmowy ;p
                    0statnio edytowany przez Sollat; 14-06-10, 20:04.
                    https://archiveofourown.org/users/DarkSollat

                    Skomentuj

                    • fotogeniczny
                      Seksualnie Niewyżyty
                      • Dec 2009
                      • 351

                      Sollat - a nie zastanawiałeś się dlaczego "żadna Cię nie chce"? Jesteś może nieśmiały czy raczej masz ciężki charakter?
                      Złudność istnienia zbiegu okoliczności, codziennie pomaga rano wstać...

                      Skomentuj

                      • Sollat
                        Erotoman
                        • Feb 2010
                        • 629

                        Chyba oba + brak atrakcyjności fizycznej.
                        https://archiveofourown.org/users/DarkSollat

                        Skomentuj

                        • fotogeniczny
                          Seksualnie Niewyżyty
                          • Dec 2009
                          • 351

                          no to wybacz ale z tym ostatnim to do****łeś do pieca...

                          i Ty myślisz, że kobiety patrzą na to, że wyglądasz jak Shon Connery w roli bonda?
                          Jak masz całą twarz w pryszczach to rozumiem, że możesz się czuć nieatrakcyjny ale nawet te pryszcze można leczyć. Przeanalizuj swój charakter i zrób coś z tymi cechami, którymi odpychasz ludzi. Bo prawda jest taka, że jakbyś chciał to już dawno byś miał seks za sobą (jak mike_ z mega wrednym charakterem może chędożyć to i Ty dasz rade)

                          Mike_ - no offence bro
                          Złudność istnienia zbiegu okoliczności, codziennie pomaga rano wstać...

                          Skomentuj

                          • Neverminder
                            Seksualnie Niewyżyty
                            • Jun 2007
                            • 229

                            Jak se wyglądu nie poprawi, to mu na wiele się poprawy wewnętrzne nie przydadzą (z moich obserwacji to właśnie wynika).
                            Wspomniany przez ciebie Mike, mimo iż jest to osobnik wyjątkowo wredny jak wspomniałeś, a dodam od siebie, że jeszcze cham jakich mało, to pewnie nosi jakieś kolorowe dresiki na które lecą małolaty, a więc kwestia fizyczności się tutaj pojawia.

                            Biorąc pod uwagę, że jestem w podobnym położeniu jak Sollat, zostająć przy przemianie fizycznej, skąd mam wiedzieć jakie cechy mojego charakteru mogą hipotetycznie "odpychać"? Mi wydaje się, że wszystko jest ok.

                            Skomentuj

                            • Sollat
                              Erotoman
                              • Feb 2010
                              • 629

                              i Ty myślisz, że kobiety patrzą na to, że wyglądasz jak Shon Connery w roli bonda?
                              Ja wiem, że wszyscy Ci do głowy tłukli, że kobiety lecą na charakter, ale to nie jest prawda. Wygląd był, jest i zawsze będzie jednym z głównych składników atrakcyjności danego osobnika. Kwestia biologii, nie poradzisz. No offence, bro.

                              Przeanalizuj swój charakter i zrób coś z tymi cechami, którymi odpychasz ludzi
                              Osobiście jestem zwolennikiem teorii, że ludzie się nie zmieniają, a ja w szczególności . A ukrywać swojego charakteru nie mam zamiaru. Jak to mawiam - żebym się zmienił, potrzebuje kobiety, której nie będę miał, póki się nie zmienię .
                              https://archiveofourown.org/users/DarkSollat

                              Skomentuj

                              • zly.on
                                Świętoszek
                                • Jun 2010
                                • 11

                                wiek:20
                                powod: czekam na odpowiednia dziewczyne, do ktora bedzie dla mnie wazna i taka z ktora nie bede zalowal ze mialem ten 1 raz, bo wszak 1 raz sie pamieta na dluuugie lata

                                Skomentuj

                                Working...