W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

On ciągle chce

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Baggins
    Seksualnie Niewyżyty
    • Mar 2013
    • 272

    #76
    Nie zazdroszczę. Głównie zawsze stawiam na jakość, także w sprawach seksu. Zdecydowanie zszedłbym z ilości. W sumie sprawa nie jest aż tak trudna. Skoro jak mu "nie dasz" to sobie strzepie, więc zna receptę. Jednak dla mnie ta częstotliwość i tłumaczenie, że ma rzekomo pełne jądra, jest niepokojąca. Biologia po prostu mówi coś innego...
    Ani połowy spośród was nie znam nawet do połowy tak dobrze, jak bym pragnął; a mniej niż połowę z was lubię o połowę mniej, niż zasługujecie.- B.Baggins

    Skomentuj

    • przyjaciel40
      Perwers
      • Jul 2010
      • 1116

      #77
      [quote=OwIeCzKa;1186846).

      Rozwieraka nie mogę dostać. W sex shopie nie wiedzieli o co mi chodzi hehe [/quote]
      w sklepie z narzędziami medycznymi poszukaj w internecie , haha ale .............z Ciebie. stomatologia wuja Google się kłania
      0statnio edytowany przez przyjaciel40; 03-05-16, 22:12.
      Nie dyskutuję z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

      Skomentuj

      • OwIeCzKa
        Erotoman
        • Nov 2005
        • 444

        #78
        Myślę, że może mieć pełne. Szybko mu się napełniaja - to chyba zależne od użytkowania hehe
        Powinien stopniowo zmniejszać użytkowanie ( tak samo robilam odstawiajac dziecko od piersi )

        Co do odmawiania, to już pisałam. Nie lubię mu odmawiać. Jest zmęczony czy poprostu ma ochotę -a ja go kocham i co mi szkodzi. Miałabym wyrzuty sumienia... Wolałbym aby sam nie miał aż takich potrzeb

        Zawsze chciałam bardzo męskiego faceta. Wiesz wysoki, ciemne włosy, twardy zarost, niski głos, Duży penis, wysokie libido, silny charakter - no to sobie mam...

        Ogólnie stwierdzam, że sytuacja do bani
        Ale patrząc, że koleś ma więcej zalet niż wad - będę mu tego loda robić, bo co zrobię
        Społeczeństwo, społeczeństwo
        Dyscyplina, posłuszeństwo
        Psychopaci i zboczeńcy
        Społeczeństwo, społeczeństwo

        Skomentuj

        • przyjaciel40
          Perwers
          • Jul 2010
          • 1116

          #79
          i co............................znalazła ?????????????????? rozwierak???????????????????
          Nie dyskutuję z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

          Skomentuj

          • Baggins
            Seksualnie Niewyżyty
            • Mar 2013
            • 272

            #80
            Napisał OwIeCzKa
            Jest zmęczony czy poprostu ma ochotę -a ja go kocham i co mi szkodzi.
            1. Skoro jest zmęczony po pracy, to niech spokojnie wypocznie... Nie męcz go dodatkowo

            2. Gdyby Ci nic nie "szkodziło", nie pisałabyś postu tu.

            3. Wszystkie jego zalety nie pozwalają mu myśleć o Tobie jak o dmuchanej lalce. Jesteś kobietą, masz swoje potrzeby jak również brak potrzeb. Nie jestem zwolennikiem związków, gdzie któraś ze stron robi coś wbrew sobia, aby zadowolić druga stronę. Drugą stronę, która prawdę mówiąc ma w dupie potrzeby tej pierwszej. Która podchodzi do związku ultra egoistycznie z nastawieniem "mi się należy", "ja potrzebuję".
            Ani połowy spośród was nie znam nawet do połowy tak dobrze, jak bym pragnął; a mniej niż połowę z was lubię o połowę mniej, niż zasługujecie.- B.Baggins

            Skomentuj

            • OwIeCzKa
              Erotoman
              • Nov 2005
              • 444

              #81
              Napisał przyjaciel40
              i co............................znalazła ?????????????????? rozwierak???????????????????
              Ty fakt!!!
              Było coś takiego. Choć ja kojarzę tylko plastikowe. Ale były metalowe kiedyś. Qrde to nawet mogło być to co widziałam ma filmiku
              Że ja na to nie wpadłam
              Dzięki, wiem jak szukać
              Społeczeństwo, społeczeństwo
              Dyscyplina, posłuszeństwo
              Psychopaci i zboczeńcy
              Społeczeństwo, społeczeństwo

              Skomentuj

              • piotr1wt
                Świętoszek
                • May 2016
                • 2

                #82
                Z swojego punktu widzenia mam bardzo podobnie jak Twój mąż i mimo że młodego wieku już nie jestem apetyt na sex nie ustaje. Takie dwa razy dziennie zakończone pełnym finałem w sporej ilości to spokojnie. Fakt nie zawsze jest na to czas ale jest potrzeba i nie proponuje Ci ignorować tych potrzeb bo prędzej czy później może obrócić się przeciwko Tobie czego Ci nie życze. Jest takie jedno dość chamskie powiedzenie że jak ktoś dobrze zje w domu nie wpi...la na mieście. Przemyśl to bo teraz jak facet musi to weżnie sprawy w swoje ręce i sobie poradzi ale z czasem to może stać się za mało przyjmując idee że żone się kocha a dzilki rucha

                Skomentuj

                • OwIeCzKa
                  Erotoman
                  • Nov 2005
                  • 444

                  #83
                  Piotr z tym, że moim zdaniem ta zasada nie jest wcale taka głupia
                  Społeczeństwo, społeczeństwo
                  Dyscyplina, posłuszeństwo
                  Psychopaci i zboczeńcy
                  Społeczeństwo, społeczeństwo

                  Skomentuj

                  • Baggins
                    Seksualnie Niewyżyty
                    • Mar 2013
                    • 272

                    #84
                    Napisał piotr1wt
                    Z swojego punktu widzenia mam bardzo podobnie jak Twój mąż i mimo że młodego wieku już nie jestem apetyt na sex nie ustaje. Takie dwa razy dziennie zakończone pełnym finałem w sporej ilości to spokojnie. Fakt nie zawsze jest na to czas ale jest potrzeba i nie proponuje Ci ignorować tych potrzeb bo prędzej czy później może obrócić się przeciwko Tobie czego Ci nie życze. Jest takie jedno dość chamskie powiedzenie że jak ktoś dobrze zje w domu nie wpi...la na mieście. Przemyśl to bo teraz jak facet musi to weżnie sprawy w swoje ręce i sobie poradzi ale z czasem to może stać się za mało przyjmując idee że żone się kocha a dzilki rucha
                    I po co ten cały szantaż emocjonalny? Po co te spekulacje co zrobi niebawem jej mąż jak mu nie obciągnie, skoro gościa nawet na oczy nie widziałeś? Nie mówiąc już o tym, że się nie znacie. W Twoim cytowanym "powiedzeniu" nie ma krzty prawdy. Lubię domowy obiad, ale i dobrym fastfoodem nie pogardzę... Jesteś człowiekiem stereotypowym, lecz nie mierz wszystkich swoją miarą...
                    Ani połowy spośród was nie znam nawet do połowy tak dobrze, jak bym pragnął; a mniej niż połowę z was lubię o połowę mniej, niż zasługujecie.- B.Baggins

                    Skomentuj

                    • OwIeCzKa
                      Erotoman
                      • Nov 2005
                      • 444

                      #85
                      Napisał Baggins
                      Lubię domowy obiad, ale i dobrym fastfoodem nie pogardzę...
                      Społeczeństwo, społeczeństwo
                      Dyscyplina, posłuszeństwo
                      Psychopaci i zboczeńcy
                      Społeczeństwo, społeczeństwo

                      Skomentuj

                      • piotr1wt
                        Świętoszek
                        • May 2016
                        • 2

                        #86
                        Nie mierze nikogo swoją miarą i nie mówię co będzie tylko co może być żeby dziewczyna miała świadomość ewentualności. Potem Ty sobie przejdziesz do kolejnego tematu na forum a dziewczynie może się życie rodzinne zawalić. Takie sytuacje bardzo często prowadzą do licznych niepokojów i zmartwień typu
                        - czemu nie chcę się z mną kochac?
                        - nie podniecam jej
                        - nie zaspakajam
                        - nie lubi z mną seksu
                        - ma kogoś
                        itp itd i nie jestem sterotypowy tylko sam to kiedyś przechodziłem i to co napisałem nie było wyssane z palca tylko podpartymi swoimi doświadczeniami bo w takich sytuacjach naprawdę ciężko jest wytłumaczyć sobie że partnerzy mogą mieć rózne potrzeby seksualne że jednemu wystarcza raz na tydzień innemu najlepiej dwa lub trzy razy dziennie.
                        Nie mam zamiaru się tutaj z nikim kłócić zwłaszcza z kimś kto nawet "przenośni" nie zrozumiał a jedynie w jakiś możliwy sposób pomóc

                        Skomentuj

                        • OwIeCzKa
                          Erotoman
                          • Nov 2005
                          • 444

                          #87
                          Właśnie wymyśliłam rozwiązanie
                          Kochanka
                          Musi być młoda - starej nie będzie chciał
                          Najlepiej dzieciata - tak dla mojego bezpieczeństwa
                          Brzydsza i glupsza niż ja - czyli większość

                          Chmmmm ciapate maja racje, że mają kilka żon. Jedna sobie nie radzi
                          Społeczeństwo, społeczeństwo
                          Dyscyplina, posłuszeństwo
                          Psychopaci i zboczeńcy
                          Społeczeństwo, społeczeństwo

                          Skomentuj

                          • Baggins
                            Seksualnie Niewyżyty
                            • Mar 2013
                            • 272

                            #88
                            Napisał piotr1wt
                            Nie mam zamiaru się tutaj z nikim kłócić zwłaszcza z kimś kto nawet "przenośni" nie zrozumiał a jedynie w jakiś możliwy sposób pomóc
                            Mówisz więc, że nie ma sensu z Tobą dyskutować. Racja
                            0statnio edytowany przez Baggins; 03-05-16, 23:18.
                            Ani połowy spośród was nie znam nawet do połowy tak dobrze, jak bym pragnął; a mniej niż połowę z was lubię o połowę mniej, niż zasługujecie.- B.Baggins

                            Skomentuj

                            • OwIeCzKa
                              Erotoman
                              • Nov 2005
                              • 444

                              #89
                              Napisał Baggins
                              I po co ten cały szantaż emocjonalny? istle:
                              To chyba dobre określenie
                              Tym bardziej że ja mam miękkie serce - jak to zazwyczaj kobiety
                              Choć nie jest to takie proste i to nie do końca tak - określenie trafne...
                              Społeczeństwo, społeczeństwo
                              Dyscyplina, posłuszeństwo
                              Psychopaci i zboczeńcy
                              Społeczeństwo, społeczeństwo

                              Skomentuj

                              • Baggins
                                Seksualnie Niewyżyty
                                • Mar 2013
                                • 272

                                #90
                                Większość odpowiedzi sprowadza się do : musisz "dawać" mu non-stop. Nie ważne na co masz ochotę. Bo on pójdzie na bok". Wszyscy oczywiście znają Twojego męża i wiedzą ja zareaguje, nawet nie na brak seksu, lecz po prostu na zmniejszenie częstotliwości, abyś i Ty czerpała z tego przyjemność. Idiotyzm.
                                0statnio edytowany przez Baggins; 03-05-16, 23:26.
                                Ani połowy spośród was nie znam nawet do połowy tak dobrze, jak bym pragnął; a mniej niż połowę z was lubię o połowę mniej, niż zasługujecie.- B.Baggins

                                Skomentuj

                                Working...