W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Piss Sex

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Vito
    Seksualnie Niewyżyty
    • Jun 2006
    • 203

    Napisał hanca22
    Piss to nie tylko sikanie na partnera, ale także w ciuchy. Tak właśnie się kiedyś zabawiałam.
    Ekstra!!!!!
    I o to właśnie mi chodziło.
    Patrz! To moja mroczna dusza.
    Choć czasem rozjaśnia ją blask Twojego uśmiechu.

    Skomentuj

    • hanca22
      Świntuszek
      • Jun 2006
      • 63

      Wlaśnie ekstra, ale z kimś jeszcze lepiej.

      Skomentuj

      • Vito
        Seksualnie Niewyżyty
        • Jun 2006
        • 203

        Napisał hanca22
        Wlaśnie ekstra, ale z kimś jeszcze lepiej.
        Ja o tym wiem, a TY?
        Patrz! To moja mroczna dusza.
        Choć czasem rozjaśnia ją blask Twojego uśmiechu.

        Skomentuj

        • B@RM@N
          Seksualnie Niewyżyty
          • May 2006
          • 219

          No, tez czasem lubie zeszczac sie w gacie. A zrobic kupke to juz w ogole. Meeeeega odlot! SZCZERZE POLECAM!

          Skomentuj

          • hanca22
            Świntuszek
            • Jun 2006
            • 63

            Tak myślę, bo nie było mi dane z kimś.

            Skomentuj

            • Vito
              Seksualnie Niewyżyty
              • Jun 2006
              • 203

              Napisał hanca22
              Tak myślę, bo nie było mi dane z kimś.
              Masz czas. Wszystko przed Tobą.
              Patrz! To moja mroczna dusza.
              Choć czasem rozjaśnia ją blask Twojego uśmiechu.

              Skomentuj

              • hanca22
                Świntuszek
                • Jun 2006
                • 63

                To może wspólne wirtualne siusianie?

                Skomentuj

                • --ntk
                  Świętoszek
                  • Jun 2006
                  • 1

                  uwazam ze to super.mam kilka lat doswiadczenia z byla partnerka. jutro jest planowane spotkanie w nocy na jakims czacie dla zainteresowanych - strona pissing.prv.pl

                  --ntk
                  hanca- moze pomejlujemy?
                  0statnio edytowany przez sister_lu; 10-05-09, 15:53.

                  Skomentuj

                  • rmps
                    Ocieracz
                    • Mar 2005
                    • 111

                    mi sie zachcialo sikac na imprezie na miescie i poszedlem w krzaczki siusiu ledwo co odpiolem rozporek wystawilem sikawke i podchodzi jakis chlopacyna z pusta puszka od piwa i prosi mnie zebym nasikal do niej no oki napelnilem puche(ale bylem spity japier bo na trzezwo bym uciekl) obsikujac mu troche dlon podziekowal a odchodzac przechylil w strone swojego dzioba i sie degustowal pewnie mu smakowalo z kumplem mialem taki smiech ze piwne brzuchy nas rozbolaly

                    Skomentuj

                    • hanca22
                      Świntuszek
                      • Jun 2006
                      • 63

                      Napisał --ntk
                      uwazam ze to super.mam kilka lat doswiadczenia z byla partnerka. jutro jest planowane spotkanie w nocy na jakims czacie dla zainteresowanych - strona pissing.prv.pl
                      Gdzie dokładnie jest info o spotkaniu?

                      Skomentuj

                      • pinacolada
                        Świętoszek
                        • Jun 2006
                        • 23

                        Przebrnęłam przez cały temat; osiwieć nie osiwiałam ale włos na ogolonych łydkach po lekturze niektórych postów zjeżył się pernamentnie. "Złoty deszcz" nie leży w sferze tego, co pinacolady lubią najbardziej, wręcz przeciwnie brzydzi mnie okrutnie, co nie daje mi prawa do oceny preferujących tego typu podnietę. Akceptuję każdy rodzaj seksualnych uniesień, każdy pod warunkiem, że odbywa się za obopólną zgodą uczestniczących.
                        Najbardziej zmroziły mnie wypowiedzi kolegi akceptujacego pedofilię czy zoofilę bo...biedni tacy się urodzili i nic tylko aberratom współczuć należy. Ciekawa tylko jestem (hiperbolizacja przykładu jak najbardziej zamierzona) co by ów tolerancyjny i miłosierny kolega powiedział po akcie gwałtu na jego dajmy na to 4-5 letniej córeczce, nadal byłby pełen współczucia i chetnie łożył z własnych podatków na sprowadzenie zboczeńca ku chwale normalności (pomijajac, że to stricte subiektywne)?
                        W/w kolega próbował naukowo udowodnić brak odczuwania cierpienia przez zwierzę o miałkości poziomu psychologii dziecięcej tez wspomniał (mało czytał o traumie pedofilskich ofiar, z którą niejednokrotnie borykały się do końca swojego zycia). Wracajac do zwierząt. Dopóki nauka nie doprowadzi do tego, ze wymiana informacji (niekoniecznie musimy analizować wspólnie Ulissesa) nawet podstawowych, miedzy gatunkami stanie sie faktem, dopóty nie uwierzę w androny jakie wcześniej przeczytałam; tak jak świstak w sreberka zawija tak koza czerpie radochę z posuwania przez juhasa. Jestem wegetarianką od 17 lat, wzgledy ideologiczne podstawą i dlatego nie przekona mnie żaden argument detronizujący cierpienie zwierząt, one cierpia i czują, potraią cieszyc sie a nawet płakać. Porównanie natomiast ludzkich aberracji do zachowania zwierząt (piesek z fujarką pomykający za kotkami) to juz chyba niestosowność okrutna z punktu widzenia naukowca. Podstawową róznicą jest myślenie abstrakcyjne, w którego jesteśmy posiadaniu. Zwierzęta kierowane są li tylko przez instynkty. Turlając się w stronę meritum....bezgraniczna tolerancja jest destrukcyjna i prowadzi donikąd. Czy w imie tolerancji i bezgranicznej akceptacji mam tolerować mordercę, który czuje podniecenie i uczucie zaspokojenia w momencie mordu?

                        Skomentuj

                        • TRS Broskow
                          Perwers
                          • Dec 2005
                          • 961

                          Napisał pinacolada
                          Najbardziej zmroziły mnie wypowiedzi kolegi akceptujacego pedofilię czy zoofilę bo...biedni tacy się urodzili i nic tylko aberratom współczuć należy. Ciekawa tylko jestem (hiperbolizacja przykładu jak najbardziej zamierzona) co by ów tolerancyjny i miłosierny kolega powiedział po akcie gwałtu na jego dajmy na to 4-5 letniej córeczce
                          … no bo każdy pedofil tylko marzy i planuje jak by tutaj zgwałcić jakieś dziecko… tjaaaa… tak samo jak geje tylko patrzą jak by tutaj podszczypać jakiegoś faceta

                          Skomentuj

                          • pinacolada
                            Świętoszek
                            • Jun 2006
                            • 23

                            Napisał TRS Broskow
                            … no bo każdy pedofil tylko marzy i planuje jak by tutaj zgwałcić jakieś dziecko… tjaaaa… tak samo jak geje tylko patrzą jak by tutaj podszczypać jakiegoś faceta
                            Albo mylna interpretacja mojego postu, albo u mnie szwankują łącza w magistralce mózgowej bo nijak wyżej zacytowanej wypowiedzi do swojej dopasować nie potrafię.

                            Skomentuj

                            • TRS Broskow
                              Perwers
                              • Dec 2005
                              • 961

                              Napisał pinacolada
                              Albo mylna interpretacja mojego postu, albo u mnie szwankują łącza w magistralce mózgowej
                              Yyy, może to drugie?

                              Skomentuj

                              • pinacolada
                                Świętoszek
                                • Jun 2006
                                • 23

                                Napisał TRS Broskow
                                Yyy, może to drugie?
                                To może jaśniej?

                                Skomentuj

                                Working...