W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Grzech? czyli wyrzuty sumienia po masturbacji

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Szlajfka
    Perwers
    • Oct 2005
    • 1057

    #31
    A slyszeliscie moje dosiwadczenie przed bierzmowaniem i z tym wlasnie grzechem?
    Ja nie, ale chętnie usłyszę
    Nadzieja umiera ostatnia....

    Skomentuj

    • suzuki
      Świętoszek
      • Jan 2006
      • 33

      #32
      ja tez chetnie poslucham

      ja tez jestem u spowiedzi gdzies raz na rok czasem czesciej ale dopiero od niedawna sei spowiadam z tego grzechu i tylko raz ksiadz mi cos tam o tym gadal a tak to looz nic nie mowia wiec czemu by nie chodzic do spowiedzi a tak poza tym to ksiadz raczej napewno nikomu nie zdradzi tajemnicy spowiedzi swietej!!to bylo by dla niego najgorsze co moze zrobic jako ksiadz wiec niewydaje mi sie aby ktos z was po spowiedzi slyszal jakies uwagi na swoj temat
      0statnio edytowany przez sister_lu; 06-03-09, 01:48.

      Skomentuj

      • tommmkos1
        Świntuszek
        • Nov 2005
        • 72

        #33
        Stary!

        Z całym szacunkiem, ale powinieneś zapytać jakąś osobę duchowną o ewentualne rozwiązanie swojego problemu. Trochę chyba źle trafiłeś, bo o grzechach na tym forum raczej się nie rozmawia

        Tak więc reasumując: szanuję to, że jesteś człowiekiem wierzącym i że masturbacja jest dla Ciebie grzechem. Ale zdaje się, że jako wierzący powinieneś szukać odpowiedzi na ten problem na innym forum

        Pozdrawiam!
        Tommmkos

        Skomentuj

        • suzuki
          Świętoszek
          • Jan 2006
          • 33

          #34
          no niby masz racje tooomkos1 ale wiesz chcialem ie dowiedziec co inni na ten temat myslai juz wiem
          dzieki

          Skomentuj

          • Eufemia
            Świntuszek
            • Nov 2005
            • 45

            #35
            Suzuki nie odpowiedziałeś mi na pytanie :

            Napisał Eufemia
            suzuki rozumiem, że przed podobnie bedzie z dziewczyną? Bo powiedzmy, iż ew mogę zrozumieć "seks dopiero po ślubie", ale jeżeli będziecie uprawiać petting to też będziesz się chodzić z tego spowiadać?

            Skomentuj

            • MailMan
              Świętoszek
              • Jan 2006
              • 22

              #36
              @Suzuki -> masz problem. Onanizm (od grzechu Onana) jest grzechem (wg Kościoła) a pod koniec spowiedzi obiecujesz poprawę ale nie masz zamiaru sie poprawiac - zakładasz że co 2 tyg dalej marszczysz freda. Nie bangla.

              Powinienneś iść do kościoła i pogadać (skoro wierzysz) polecam zakonników nie księży - Ci są bardziej "ludzcy". Nawet kiedyś całkiem po ludzku podsumawali sex oralny. I musisz się nastawić na nieciekawe morały.

              Damn. Dla mnie sex jest już w dyńce, jak wracam do domu lub dostaję sexsemeska. Oj dzieje się w tej głowie. I co z tym też mam się czuć źle?

              Podsumuję tak.
              "Jaki powinien być stosunek kościoła do sexu?
              W kościele nie powinno być stosunków sexualnych"
              MailMan --- wróg maili.
              Nie mam nic wspólnego z strajkiem pocztowców.

              Skomentuj

              • suzuki
                Świętoszek
                • Jan 2006
                • 33

                #37
                prawdopodobnie tak bede sie z tego spowiadal.Ja naprawde proboje sie poprawic ale nie moge to jest juz chyba nlugwiec zrozum mnie

                Skomentuj

                • Eufemia
                  Świntuszek
                  • Nov 2005
                  • 45

                  #38
                  no cóż... W takim razie poinformuj o tym potencjalną partnerkę, a najlepiej poszukaj dziewczyny podobnej do Ciebie w tym względzie. Z drugiej strony może kiedyś zmienisz podejście
                  pozdrawiam i życze powodzenia w szukaniu kompromisu między Twoimi potrzebami , a zakazami koscioła katolickiego(ble )

                  Skomentuj

                  • Nightwatcher
                    Świntuszek
                    • Dec 2005
                    • 56

                    #39
                    Zakazy kościołą (do kórego również należe w sposób czynny) są po prostu śmieszne. Niektórych nawyków nie da się oszukać, biologii nie da się oszukać i tyle...

                    Skomentuj

                    • suzuki
                      Świętoszek
                      • Jan 2006
                      • 33

                      #40
                      heheheh dobre dobre ale kurde to chyba jest juz w mojej glowie i tak juz jakos mam.Swoja droga wiem ze Bog moze ukarac mnie za ten grzech bo juz chyba tak kilka razy bylo

                      Skomentuj

                      • suzuki
                        Świętoszek
                        • Jan 2006
                        • 33

                        #41
                        skad iwesz mi sie zaje ze jednak karze i to srogo

                        Skomentuj

                        • gucio5tys
                          Perwers
                          • Dec 2005
                          • 1075

                          #42
                          bóg nie karze bo od wymierzania kar ma szatana...
                          Alkohol - typowy rozluźniacz języka
                          "Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba." Janusz Korwin-Mikke
                          Przeglądarka internetowa ze słownikiem ortograficznym!!

                          Skomentuj

                          • Raine
                            Administrator
                            • Feb 2005
                            • 5252

                            #43
                            Szatan nie karze, tylko kusi.
                            A Bóg karze głównie za sprawą Pana Przypadka - a troszkę wcześniej to miał inkwizytorów No i z tego co widzę, to przyszła ósma plaga - Plaga Kaczorów

                            To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




                            Regulamin Forum.

                            Skomentuj

                            • gucio5tys
                              Perwers
                              • Dec 2005
                              • 1075

                              #44
                              szatan kusi jak człowiek żyje, jak nie żyje i idzie do piekła to karze. bóg jest dobry i miłosierny bo nie musi odwalać czarnej roboty
                              Alkohol - typowy rozluźniacz języka
                              "Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba." Janusz Korwin-Mikke
                              Przeglądarka internetowa ze słownikiem ortograficznym!!

                              Skomentuj

                              • Eufemia
                                Świntuszek
                                • Nov 2005
                                • 45

                                #45
                                Jakie dysputy teologiczne!!Jestem doprawdy pod wrażeniem! A co do Ciebie suzuki to powinieneś poszukać raczej porady w podobnym zakresie np. tutaj =>http://www.mateusz.pl/

                                Skomentuj

                                Working...