Stulejka

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Kszy Kszy
    Świętoszek
    • Oct 2013
    • 12

    Stulejka

    Witam, mam stulejke czy coto jest nie wiem jak leżałem na urologii lub nefrologii (zawsze to myle) tam gdzie robią operacje na nerki itp. powiedziałem
    o tym lekarzowi on zobaczył mówił, że wszystko jest ok ale napletek praktycznie nie schodzi... Tzn jest już lepiej bo kiedyś to nic nie dało się zrobić
    a teraz przy kąpieli jak go zsuwam tak mocniej to schodzi tak 50%~~ i mam takie pytanie czy mam go naciągać? Czy to jest bezpieczne?
  • Kszy Kszy
    Świętoszek
    • Oct 2013
    • 12

    #2
    No właśnie ale byłem bo miałem operacje na nerke a mówiłem lekarzowi podszedł zobaczył i powiedział, że jest ok chociarz ja wiedziałem, że nie jestem... Mam do niego chodzić i się z nim kłócić ? ;s

    Skomentuj

    • kibus90
      Świętoszek
      • Jun 2013
      • 19

      #3
      To najlepiej udaj się do jakiegoś ginekologa, jeżeli uważasz, że jest źle- on na pewno wyda Ci trafną odpowiedź, nie tylko z własnej oceny, ale także doświadczenia w tym. Miałem taki problem, lecz u mnie zostało to zreperowane, kiedy byłem jeszcze w drugiej połowie podstawówki

      Skomentuj

      • kibus90
        Świętoszek
        • Jun 2013
        • 19

        #4
        Nie, a dlaczego tak uważasz? Ginekolog Ci pomoże i oceni sytuację, czy w Twojej sytuacji pomoże tylko korekta chirurga czy inne sposoby. Jeżeli uważasz, że coś jest nie tak - sprawdź to u innego lekarza.

        Skomentuj

        • Jamie
          Ocieracz
          • Sep 2011
          • 111

          #5
          Napisał kibus90
          Nie, a dlaczego tak uważasz? Ginekolog Ci pomoże i oceni sytuację, czy w Twojej sytuacji pomoże tylko korekta chirurga czy inne sposoby. Jeżeli uważasz, że coś jest nie tak - sprawdź to u innego lekarza.
          Ginekolog to lekarz dla KOBIET!!!
          ...ale to tylko MOJE zdanie...

          Skomentuj

          • MrBlack
            Banned
            • Aug 2013
            • 127

            #6
            Skoro nie schodzi Ci do końca to idź do urologa. On zobaczy i powie Ci czy potrzebny jest zabieg. Na moje oko - raczej tak.

            Skomentuj

            • Medicus
              Świętoszek
              • Aug 2013
              • 8

              #7
              Taki zabieg zgodnie z obecnymi przepisami wykonuje lekarz , specjalista urolog.Po wstępnym wywiadzie i ocenie schorzenia jak i jego zaawansowania wykonuje się zwykle prosty zabieg polegający albo na chirurgicznym poszerzeniu obwodu napletka , albo na tak zwanym "obrzezaniu" w wypadku gdy stulejka jest wysoce rozwinięta.Częstym rozwiązaniem jest również chirurgiczne nacięcie wędzidełka , które może być wystarczającym krokiem to uzyskania pełnego zsunięcia napletka.
              Aktualnie sam podejmuję się tego typu zabiegów kończąc specjalizację urologiczną.

              Skomentuj

              Working...