W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Osiemnastka

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Janko
    Ocieracz
    • Feb 2005
    • 146

    #16
    A co do pasow to nie martw sie bo polowa i tak nie trafia (gorzej jak nie trafiaja po nerkach :-P) jedyny efekt uboczny to nie wiem jak u was ale mi sie dupa spocila ;-) No i na nastpeny dzie same krawiaki rowne jak od linijki ale da sie przezyc ;-)

    Skomentuj

    • Sama słodycZ
      Erotoman
      • Jun 2005
      • 482

      #17
      do autora u mnie w szczecinie jest taka fajna knajpka-statek i to juz jest tradycja ze odbywaja sie tam klasowe 18-stki jest wypas, nie radze robic takich imprez w domu wiem z doswaidczenia ze wychodzi z tego wiecej zlego niz dobrego ehehe a w knajpie placisz i o nic sie nie martwisz powodzenia
      Gdy przestanie bić mi serce... funkcjonować mózg... przykryj dłonią moje zdjęcie.
      Poczujesz życia puls... zapragniesz mnie spowrotem, łzy spadną na ziemie. Zdusić w sobie ból? Wiesz... znam to pragnienie...

      Skomentuj

      • Rojza Genendel

        Pani od biologii
        • May 2005
        • 7704

        #18
        Jeżeli twoi znajomi są kulturalnymi osobami na poziomie to lepiej w domu zrobić.
        Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

        Skomentuj

        • Sama słodycZ
          Erotoman
          • Jun 2005
          • 482

          #19
          chcialas mi do****c latke na temat moich znajomych ?? czy poprostu stwrdzilas fakt ? :>
          0statnio edytowany przez Sama słodycZ; 19-09-05, 17:55.
          Gdy przestanie bić mi serce... funkcjonować mózg... przykryj dłonią moje zdjęcie.
          Poczujesz życia puls... zapragniesz mnie spowrotem, łzy spadną na ziemie. Zdusić w sobie ból? Wiesz... znam to pragnienie...

          Skomentuj

          • Rojza Genendel

            Pani od biologii
            • May 2005
            • 7704

            #20
            Stwierdziłam, że moi znajomi nic by mi w domu nie zrobili... i mogłabym ich zaprosić. Na osiemnastkę tak nie mogłam, bo 6 lat temu nie miałam własnego pokoju.
            Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

            Skomentuj

            • Sama słodycZ
              Erotoman
              • Jun 2005
              • 482

              #21
              moi znajomi tez nic by nie zrobili tylko znajomi znajomych zrobili mi sajgon
              Gdy przestanie bić mi serce... funkcjonować mózg... przykryj dłonią moje zdjęcie.
              Poczujesz życia puls... zapragniesz mnie spowrotem, łzy spadną na ziemie. Zdusić w sobie ból? Wiesz... znam to pragnienie...

              Skomentuj

              • Rojza Genendel

                Pani od biologii
                • May 2005
                • 7704

                #22
                No właśnie w tym rzecz, że na swoje terytorium zapraszasz tylko ludzi, do których masz pełne zaufanie.
                Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                Skomentuj

                • Falcon
                  Seksualnie Niewyżyty
                  • Mar 2005
                  • 369

                  #23
                  o kurde jakbym tak patrzyl to zaprosze jedna osobe tylko bo ja z zasady niekomu nie ufam
                  Lepiej umrzeć stojac, niż żyć na kolanach

                  Skomentuj

                  • Sama słodycZ
                    Erotoman
                    • Jun 2005
                    • 482

                    #24
                    ehhe Falcon swiete slowa spedzilabym impreze z moim chlopakiem przy cyzm oczywiscie bylabym na wygranej pozycji
                    Gdy przestanie bić mi serce... funkcjonować mózg... przykryj dłonią moje zdjęcie.
                    Poczujesz życia puls... zapragniesz mnie spowrotem, łzy spadną na ziemie. Zdusić w sobie ból? Wiesz... znam to pragnienie...

                    Skomentuj

                    • Rojza Genendel

                      Pani od biologii
                      • May 2005
                      • 7704

                      #25
                      No właśnie... ja bym mogła zaprosić znajomych całkiem sporo.
                      Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                      Skomentuj

                      • Falcon
                        Seksualnie Niewyżyty
                        • Mar 2005
                        • 369

                        #26
                        rojze zazdroszcze i winszuje znajomych ja moim nie ufam za inteligenni sa na to. wogule uwazam ze inteligentnemu czlowiekowi nie mozna ufac wyjatkiem jest moja dziewczyna mam nadzieje ze sie na tym nie przejade kiedys
                        Lepiej umrzeć stojac, niż żyć na kolanach

                        Skomentuj

                        • Rojza Genendel

                          Pani od biologii
                          • May 2005
                          • 7704

                          #27
                          Ja moim znajomym ufam właśnie temu, że są inteligentni i kulturalni. A inteligentni i kulturalni ludzie nie zrobia mi w domu bydła.
                          Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                          Skomentuj

                          • Sama słodycZ
                            Erotoman
                            • Jun 2005
                            • 482

                            #28
                            rojze dla Ciebie super impreza ze znajomymi to gra w bierki albo szachy ja lubie bawic sie z nimi w inny sposob a to co sie dzieje zlego podczas owych imprez nie wynika z tego ze to bydlo tylko z przypadku w sumie nic zlego sie wtedy nie stalo poza 250 zl mandatu za zaklucanie ciszy nosnej i potluczonymi szklankami... poprostu z wygody uwazam ze lepiej jest zrobic impreze gdzie indziej
                            Gdy przestanie bić mi serce... funkcjonować mózg... przykryj dłonią moje zdjęcie.
                            Poczujesz życia puls... zapragniesz mnie spowrotem, łzy spadną na ziemie. Zdusić w sobie ból? Wiesz... znam to pragnienie...

                            Skomentuj

                            • Rojza Genendel

                              Pani od biologii
                              • May 2005
                              • 7704

                              #29
                              W szachy to ja mogę grać z moim miłym "na waleta".
                              Ze znajomymi robie różne rzeczy jak imprezujemy, ale zrozum, że ludzie w pewnym wieku... i na pewnym poziomie umieją pić i wiedzą, kiedy przestać. Co nie znaczy, że siedzą całą noc i gadają o przysłowiowych blaszkach.
                              Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                              Skomentuj

                              • Sama słodycZ
                                Erotoman
                                • Jun 2005
                                • 482

                                #30
                                a dlaczego zakladasz ze ludzie w pewnym wieku (czyt. moi znajomi) nie umieja pic ?? ja mam znajomych w przedziale wiekowym od 17 do 27 lat i oni u mnie w domu czuja sie jak u siebie, (nie wyobrazam sobie zycia bez nich) nawiedzaja moja chacjende srednio 2 razy dziennie i moge im na tyle zaufac ze wychodze z domu podczas gdy oni w nim sa
                                Gdy przestanie bić mi serce... funkcjonować mózg... przykryj dłonią moje zdjęcie.
                                Poczujesz życia puls... zapragniesz mnie spowrotem, łzy spadną na ziemie. Zdusić w sobie ból? Wiesz... znam to pragnienie...

                                Skomentuj

                                Working...