Mamo, tato jestem gejem/ lesbijką.

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Alexandra
    Banned
    • Mar 2011
    • 382

    #91
    Ja nigdy nie jestem miła na początku, to przychodzi z czasem. Albo nie.

    Skomentuj

    • upocone jajka
      Banned
      • May 2009
      • 5151

      #92
      moja obecna miłość zycia miała dość pokaźny przemiał kobiet przez łoże, wiem wiem k**** drażliwy temat, na samą mysl robi mi sie smutno ale wydoroślała z tego, ponoc z wiekiem mineło

      a czy mineło to sie jeszcze okaże jak mnie kiedy pieknego dzionka spakuje w raniec i puści z torbami

      Skomentuj

      • Bialy_wilk
        Świętoszek
        • Jun 2011
        • 11

        #93
        Napisał RedJane
        Mnie się po prostu wydaje, że warto zachować zęby na tych, którzy nas faktycznie gryzą, ale oczywiście nie uważam, że wszyscy muszą być tego samego zdania
        Ja jestem . A, i żeby nie robić OT, to coś dopowiem, ale zmienię nieco temat, bo tamten ogadany, a nowego nie chce mi się zakładać ;]: "Synu, córko, jestem gejem/lesbijką!". Co o tym sądzicie ? Ja dopowiem tu już od razu, że nie miałbym żadnych "oporów" gdyby tak się okazało, zwłaszcza, że wiem, że mógłbym tego oczekiwać w drugą stronę, przynajmniej jeśli chodzi o mą zacną rodzicielkę .

        Skomentuj

        • Alexandra
          Banned
          • Mar 2011
          • 382

          #94
          Napisał RedJane
          ponieważ sporo osób w tym wieku eksperymentuje i zakoc***e się w osobach tej samej płci - jest to etap rozwoju tożsamości psychoseksualnej, po którym człowiek czasem stwierdza, że jest homo, a czasami - znacznie częściej - że nie. I tyle. Żadnej napaści w Twoją stronę, żadnego nawracania.
          Ale od czegoś jednak zależy, że po eksperymencie jeden stwierdzi, że jest homo, a drugi nie. Bo jednak nie każdy, więc chyba coś w głowie już jest.

          Skomentuj

          • upocone jajka
            Banned
            • May 2009
            • 5151

            #95
            Napisał Alexandra
            Ale od czegoś jednak zależy
            i póki co nikt jednoznacznie nie moze stwierdzić od czego poza czarną20 z forum erotycznego!

            Skomentuj

            • Alexandra
              Banned
              • Mar 2011
              • 382

              #96
              Aczkolwiek nie zabroni mi nikt wierzyć w którąkolwiek z teorii

              Skomentuj

              • Nolaan

                #97
                Kurde, Alex... Czytam Twoje boje tutaj i ni cholery dojść nie mogę po kiego tak się ciskasz? Czy to przez tą homofobię, której doświadczyłaś czy jak?

                To pokazywanie, że wiecznie musi wyjść na Twoje deczko mnie wnerwia, zwłaszcza kiedy pieklisz się zupełnie bezpodstawnie w dyskusji, w której mozna spokojnie i rzeczowo porozmawiać.

                Skomentuj

                Working...