Jestem kochanką...

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • joedoe
    Perwers
    • Aug 2014
    • 1272

    #46
    Zona to piesn przeszlosci od wielu lat.
    Ja tam panie nie robilem tego od paru lat ale ja nie mam zahamowan ani zaprogramowanego mozgu gdzie kobietom wszystko wolno a facet ma sie na wszystko zgadzac albo jest nietolerancyjnym palantem.

    Jestem nietolerancyjnym palantem bez moralnosci jesli chodzi o sex.
    (W tym momencie poprosze o dodatnie punkty za szczerosc.)

    Skomentuj

    • dawidkowalski87

      #47
      +10 do respectu.

      Skomentuj

      • Sophia
        Świętoszek
        • Dec 2014
        • 30

        #48
        Napisał flores18261
        Mam 30 lat i jestem kochanką dużo starszego mężczyzny . Z nazwijmy go panem X znamy się od 2009 roku , mieszkamy w tym samym mieście ale ostatecznie poznaliśmy się bliżej przez internet. Nie znałam go wcześniej On jakoś wcześniej mnie obserwował ale Ja nie zwracałam uwagi od maja zeszłego roku jesteśmy kochankami. Od 2009 roku pisaliśmy z sobą codziennie , wtedy On miał wyjazdy i delegacje a Ja miałam swoje życie , miałam faceta który nie znaczy w moim sercu już nic. Sama nie wiem jak to się stało , chyba strach przed samotnością Ale X jest dla mnie bardzo dobry dużo rozmawiamy z sobą jest mi bliski i nie potrafię przestać o nim myśleć . Nie chodzi tylko o seks !!!
        Wolisz "być" z facetem, który traktuje Cię jak odskocznię od codzienności i na dodatek okłamuje żonę niż sama? Nie sądzisz, że jesteś warta więcej?
        Sorry, ale jak dla mnie taki koleś jest dobry najwyżej do tego, żeby iść z nim do łóżka a potem kopnąć w dupę.
        +nawet jeśli liczysz, że zostawi dla Ciebie żonę, weź pod uwagę, że za jakiś czas historia może się powtórzyć i to Ty będziesz tą zdradzaną.

        Skomentuj

        • joedoe
          Perwers
          • Aug 2014
          • 1272

          #49
          Brawo Sophia.
          Dziewczyna woli byc bzykana niz wsadzac sobie marchewkę, ogorka czy co innego.
          To chyba dosc zrozumiałe i nieglupie.
          Gdyby nie takie jak ona - co robiliby mezczyzni ktorym zona nie dala od 5 lat?

          Skomentuj

          • Sophia
            Świętoszek
            • Dec 2014
            • 30

            #50
            Autorka pisała, że nie chodzi jej tylko o seks, nie zauważyłeś?! Jakby chodziło, pewnie nie miałaby z tym takiego problemu.

            Skomentuj

            Working...