Noszona damska bielizna

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Fornaxx
    Świętoszek
    • Feb 2015
    • 38

    #16
    Skarpetki fajne . Ja mam na tyle szczęścia że często u mnie w domu znojome nocują. Często jak mam okazje bo one gdzieś z rana wyjdà zostawiają swoje majteczki z nocy i z dnia poprzedniego. Bardzo mocno pachną i smakują.

    Skomentuj

    • malwina55
      Świętoszek
      • Sep 2015
      • 4

      #17
      Witam.Noszone majteczki ślicznej mlodej dziewczyny przesiakniete aromatycznymi soczkami i bardzo wilgotne od tych soczków to najwspanialszy aromacik swiata.Mam kila sztuk takich majteczek .Kiedy je wącham i zlizuje ta wilgoć z takich majteczek od razu mam wytrysk. Spróbujcie kiedyś.

      Skomentuj

      • ogo.thai
        Ocieracz
        • Apr 2015
        • 134

        #18
        Napisał malwina55
        Witam.Noszone majteczki ślicznej mlodej dziewczyny przesiakniete aromatycznymi soczkami i bardzo wilgotne od tych soczków to najwspanialszy aromacik swiata.Mam kila sztuk takich majteczek .Kiedy je wącham i zlizuje ta wilgoć z takich majteczek od razu mam wytrysk. Spróbujcie kiedyś.
        w sensie squirt czy to reklama automatu w Japonii?

        Skomentuj

        • Margo82
          Perwers
          • Mar 2013
          • 937

          #19
          Napisał malwina55
          Witam.Noszone majteczki ślicznej mlodej dziewczyny przesiakniete aromatycznymi soczkami i bardzo wilgotne od tych soczków to najwspanialszy aromacik swiata.Mam kila sztuk takich majteczek .Kiedy je wącham i zlizuje ta wilgoć z takich majteczek od razu mam wytrysk. Spróbujcie kiedyś.
          Login - malwina, znaczek -kobieta, a w treści "mam wytrysk" Hmmm...
          "Obelgi to argumenty tych, którzy nie mają argumentów." Jean-Jacques Rousseau

          Skomentuj

          • jet-set
            Ocieracz
            • Oct 2006
            • 117

            #20
            Noszona bielizna oprócz tego że ma zapach ciała(który szybko zanika) to także a co nawet najważniejsze wchłania wydalane przez nasz organizm pot i płyny.
            W ich składzie jest wiele feromonów które działają podniecająco, w powiązaniu często z miłym materiałem jest świetnym fetyszem.
            Jet-Set
            lepiej żałować że się coś zrobiło niż żałować że się tego nie odważyło zrobić

            Skomentuj

            • LocoByQ
              Świętoszek
              • Aug 2015
              • 15

              #21
              Mi sie raz zdarzylo nocowac w pokoju współlokatorki kolegi i tak mnie naszlo sprawdzic jaka ma bielizne (czystą). Skonczylo sie wytryskiem

              Skomentuj

              • pinek81
                Banned
                • Jun 2009
                • 144

                #22
                LocoByQ no to chyba oczywiste

                Skomentuj

                • bajbus1708
                  Świętoszek
                  • Oct 2015
                  • 1

                  #23
                  Moja siostrzyczka wie ze podbierałem jej bielizne i ze nadal to robie i nawet jak któregoś dnia weszła do mnie do pokoju i zobaczyła swoje majteczki obok mojego łóżka bo akurat nie zdążyłem juz schować i widziała je to udała jak by tego nie widziała , i wiedząc o tym ze jej bielizne podkradam to nigdy nic mi nie powiedziała na ten temat ani nawet nie dawała mi chociażby żadnych oznak zeby jej to przeszkadzało i to mnie cieszy wydaje mi sie ze w takim razie moze jej to nie przeszkadzać ze biore jej majteczki itd ogolnie kiedys jeszcze była taka sytuacja ze byłem bardzo pijany itd i miałem juz wszystko gdzies i napisałem do niej SMS w którym o wszystkim jej powiedziałem Czyli to ze bardzo mnie ona podnieca i jej bielizna i że sie w nią spuszczam itd no i wiadomo na drugi dzien jak juz otrzezwialem to chciałem to odkręcić jakos i napisałem jej ze przepraszam za tamtego SMS bo byłem pijany i gadałem głupoty a ona mi na to odpisała tylko ze "nic sie nie stało " i zachowywała sie jak by nigdy nic ogolnie strasznie mnie kręci moja siostra chciał bym moc chciaz po oglądać ją w jej bieliźnie w ktorej jak wyglada ale to jest niestety chyba nie mozliwe bo wątpię zeby chciała mi sie pokazać w bieliźnie ale cóż dobrze ze chociaz mam dużą części jej bielizny

                  Skomentuj

                  • paq1984
                    Świętoszek
                    • Oct 2015
                    • 14

                    #24
                    przyznam szczerze ze zdarzylo mi sie nie raz zabawic noszonymi majteczkami od slicznej dziewczyny...jednak najlepsze doznania sprawia gdy robi sie to w obecnosci osoby od ktorej sa majteczki

                    Skomentuj

                    • Marcowa
                      Banned
                      • Sep 2015
                      • 1

                      #25
                      Ja jakoś nie rozumiem tego fetyszu, ale każdego kręci co innego.

                      Skomentuj

                      • paq1984
                        Świętoszek
                        • Oct 2015
                        • 14

                        #26
                        kazdy fetysz jest dobry..hehe

                        Skomentuj

                        • nalesnik
                          Świętoszek
                          • Jan 2015
                          • 13

                          #27
                          Napisał bajbus1708
                          Moja siostrzyczka wie ze podbierałem jej bielizne i ze nadal to robie i nawet jak któregoś dnia weszła do mnie do pokoju i zobaczyła swoje majteczki obok mojego łóżka bo akurat nie zdążyłem juz schować i widziała je to udała jak by tego nie widziała , i wiedząc o tym ze jej bielizne podkradam to nigdy nic mi nie powiedziała na ten temat ani nawet nie dawała mi chociażby żadnych oznak zeby jej to przeszkadzało i to mnie cieszy wydaje mi sie ze w takim razie moze jej to nie przeszkadzać ze biore jej majteczki itd ogolnie kiedys jeszcze była taka sytuacja ze byłem bardzo pijany itd i miałem juz wszystko gdzies i napisałem do niej SMS w którym o wszystkim jej powiedziałem Czyli to ze bardzo mnie ona podnieca i jej bielizna i że sie w nią spuszczam itd no i wiadomo na drugi dzien jak juz otrzezwialem to chciałem to odkręcić jakos i napisałem jej ze przepraszam za tamtego SMS bo byłem pijany i gadałem głupoty a ona mi na to odpisała tylko ze "nic sie nie stało " i zachowywała sie jak by nigdy nic ogolnie strasznie mnie kręci moja siostra chciał bym moc chciaz po oglądać ją w jej bieliźnie w ktorej jak wyglada ale to jest niestety chyba nie mozliwe bo wątpię zeby chciała mi sie pokazać w bieliźnie ale cóż dobrze ze chociaz mam dużą części jej bielizny
                          Nie mam rodzeństwa, więc nie miałem relacji z siostrą, ale jestem niemal pewny, że to co napisałeś jest nienormalne i podpina się pod jakiś problem hormonalny/psychiczny(emocjonalny?)?

                          Skomentuj

                          • Analingus
                            Świętoszek
                            • Dec 2015
                            • 13

                            #28
                            Lubię noszone majteczki mojej panci

                            Tak się składa, że mam romans z pewną mężatką (za zgodą jej męża), a ona pracuje kilka tygodni za granicą, a potem ma kilka tygodni wolnego w Polsce. Kiedy jest za granicą, podsyła mi listem swoje majteczki bym mógł poczuć jej zapach, to bardzo sexy listy
                            [Śra kuppha-sikami-podliva]

                            Skomentuj

                            • szlug_i_zapałka
                              Świntuszek
                              • Mar 2015
                              • 58

                              #29
                              też wącham i kardę
                              mam kilka w kolekcji
                              jakiś czas był spokój i znowu mnie dopada własnie ochota poszperania w koszu jak jestem u kogoś w łazience.

                              kiedyś jedne majtki znalazła moja żona i spokojnie pyta czyje to wyjaśniłem że je koleżanki i powiedziałem co z nimi robię. o dziwo dała spokój i majtki mam do dziś nie wywaliła mi ich

                              Skomentuj

                              • mokraaa
                                Świętoszek
                                • Nov 2015
                                • 6

                                #30
                                @bajbus1708 to już raczej jest mózgowe niedoyebanie... własnej siostry? żałosny jesteś...

                                Skomentuj

                                Working...