W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Moja orientacja seksualna

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Narihen
    Świętoszek
    • Apr 2012
    • 5

    Moja orientacja seksualna

    Mam 18 lat i byłem już blisko z kobietami. Faktycznie - sprawiało mi to przyjemność. Kobiece kształty są piękne.
    W wieku gimnazjalnym miałem taki okres, że interesowałem się mężczyznami, ale widocznie była to po prostu burza hormonów. Od tamtej pory interesowały mnie jedynie kobiety.
    Jednak od dwóch/trzech miesięcy ponownie zaczęli mnie interesować mężczyźni. Filmy z męskimi parami homoseksualnymi mnie podniecają i poruszają wyobraźnię.
    Na chwilę obecna kobiety, również uważam za obiekt pożądania, ale, czuję, że męska płeć jest dla mnie tak samo pociągająca.

    Czy w tym momencie formuje się moja orientacja seksualna? Czy może jeszcze ulec zmianie?
    Mam jedną znajomą przyjaciółkę o orientacji homoseksualnej - powinienem z nią o tym porozmawiać w cztery oczy?
    Zakładając, że balansuję na granicy biseksualizmu - da się sprecyzować, czy któraś płeć mnie bardziej pociąga?

    Z góry dziękuję.
    Pozdrawiam.
  • Ned
    Seksualnie Niewyżyty
    • Aug 2011
    • 267

    #2
    Póki co nie ma żadnych naukowych badań, które by stwierdzały, co i kiedy formuje orientację seksualną. Prawdopodobnie jest to wypadkowa wielu czynników, genetycznych, biologicznych, doświadczeń, kulturowych - czyli praktycznie jak z każdą inną cechą temperamentu człowieka.

    Jak sam widzisz, jest to rzecz dość płynna, skoro jeszcze parę miesięcy temu było zupełnie inaczej.

    Możesz porozmawiać z tą zaprzyjaźnioną lesbijką, ale z tego co wiem, to homoseksualizm męki i żeński za bardzo się od siebie różnią, by przenosić wnioski z jednego na drugi.

    Jeśli chcesz wiedzieć, która płeć Cię bardziej pociąga, to zastanów się np. o kim bardziej fantazjujesz np. podczas masturbacji, jaki jest Twój idealny obiekt seksualny itd. I tyle, nikt na forum nie powie Ci, co bardziej lubisz.

    Skomentuj

    • n4t
      Ocieracz
      • Jun 2007
      • 109

      #3
      Moim zdaniem, przy całej burzy hormonów, formuje się nie tyle orientacja co coś, co nazwałbym "podnietami" w sferze erotycznej mogą działać na ciebie obie płcie, ale czy poza tą sferą byłbyś w stanie traktować je równorzędnie? Pocałujesz, przytulisz, pogłaszczesz i pokażesz troskę facetowi poza łóżkiem? Przy szerszym spojrzeniu może być to wskazówka, co do realnych preferencji

      Skomentuj

      • Motywatore
        Erotoman
        • Jun 2006
        • 639

        #4
        Sex to sex, a związek to związek.


        Wypuść się na głębokie wody i poszukaj pary.
        Są takie z którymi mógłbyś pomieszkać- weekend, tydzień itp.
        Zobaczysz wtedy z czym to się je, i do kogo cię ciągnie.



        Zobacz jak to wygląda w łóżku:
        0statnio edytowany przez Motywatore; 14-04-12, 12:48.

        Skomentuj

        Working...