Czy jestem mniejszością seksualną?

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • saxik
    Świętoszek
    • Feb 2005
    • 3

    Czy jestem mniejszością seksualną?

    Cóż poradzę na to, że kręci mnie sex w większym gronie... Niektórzy traktują mnie jak zboczeńca, inni jak wygłodzonego napaleńca, jeszcze inni jak nieudacznika co to łapie się wszystkiego co się rusza.
    A ja Wam powiem, że to lubię... bzykać i patrzeć, zamknąć oczy i słuchać, przyglądać się lub nie zwracać uwagi na to, że ktoś mnie obserwuje.
    Kto tak próbował lub chciałby, ale się czegoś obawia?
  • Bender
    Administrator
    • Feb 2005
    • 3026

    #2
    Ja wyznaje opinie, ze w zyciu nalezy sprobować wszystkiego. A obawiam sie o moj zwiazek - nie wiem jaki wywarlo by to na niego wplyw... ale moze, kiedys, kiedy bede wolny? Kto wie...
    Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
    Billy Crystal

    Skomentuj

    • hyde
      Świntuszek
      • Feb 2005
      • 59

      #3
      No cóż saxik. Napewno jesteś mniejszością seksualną. Ale nie powinieneś się tym zbytnio zamartwiać. Jeśli kręci cię grupensex, to powinieneś to robić i już.
      hyde

      Skomentuj

      • szlahta
        Świntuszek
        • Feb 2005
        • 75

        #4
        Jeśli Ci z tym dobrze to nie przejmuj się

        Skomentuj

        • Nati
          Świntuszek
          • Jan 2005
          • 61

          #5
          Musisz jedynie stworzyć odpowiednią grupę. Do mne nie dzwoń.

          Skomentuj

          • mirakla
            Perwers
            • Feb 2005
            • 805

            #6
            Ja też bym chciała spróbowac kiedyś sexu w grupie,i myśle że to by było niezłe przeżycie i doświadzenie o którym by śie jeszcze długo pamiętało.
            Cóż po prostu lubisz odczówać sex wszystkimi zmysłami,ale nie uważam żeby to było jakieś chore czy zboczone.Ja np.bardzo lubie podglądać innych i strasznie mnie to podnieca.A tak swoja drogą to na pewno każdy z nas ma jakieś odchyły,ale to wcale nie znaczy że jesteśmy chorzy czy coś...gorzej by bylo gdyby cię kręciły małe dzieci.
            I hope I'll understand some day, what's the meaning of this crazy game...

            Skomentuj

            • hyde
              Świntuszek
              • Feb 2005
              • 59

              #7
              Wielu ludzi by to chciało przeżyć. Szkoda tylko że jakoś nie mogą się odnależć i to zrobić
              hyde

              Skomentuj

              • Różowa
                Ocieracz
                • Feb 2005
                • 171

                #8
                w kazdym z nas siedza jakies perwersje mniejsze lub wieksze..i nie uwazam zeby twoje marzenia byly czyms szczegolnie dziwnym
                ....::: całuj mnie to taka piękna gra :::....

                Skomentuj

                Working...