W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Zsuwająca się gumka...

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ares112
    Świętoszek
    • Jun 2010
    • 9

    #16
    Kup na rzepy i problem się rozwiąże

    Skomentuj

    • joedoe
      Perwers
      • Aug 2014
      • 1272

      #17
      Napisał iceberg
      Sam u siebie efektu zsuwania sie gumek nie zaobserwowalem, raczej odczuwalem zazwyczaj silniejszy ucisk na obwodzie.
      Ja akurat mialem efekt gdy gumka mnie dusiła.
      Dupa byla pierwszej klasy, mloda, niewinna, a moj maly czul sie jak ktos kogo chwycono za gardlo albo w imadło. Brakowalo tlenu.
      Szkoda. To moglo byc z pozytkiem dla obojga na duzo dluzej.

      Skomentuj

      • pawel.skoczek
        Świętoszek
        • Feb 2015
        • 14

        #18
        Skyn Large nie wiele zdziałały, fakt - trzymały się dłuzej,nie było to zbyt zadowalające. Na chwilę obecną najbardziej jestem zadowolony z Unimil zero, są troszkę małe, i czuję ze uciskają, jednak bardzo mało się zsuwają. Durex invisibel wogóle nie mogłem załozyc, nie weszłą mi na głłowke...

        Skomentuj

        • Eroticking
          Świętoszek
          • Feb 2017
          • 22

          #19
          W tym przypadku podstawa będzie dopasowanie rozmiaru prezerwatywy do Twojego penisa bo te również są różne i właśnie dlatego miałeś problem z jej zsuwaniem się podczas stosunku.

          Skomentuj

          • zajawkowiczz
            Świętoszek
            • Aug 2017
            • 40

            #20
            Jezeli zmiana prezerwatywy nie pomoze to moze postaraj sie zalozyc ja dalej, na jadra ? Mozliwe, ze po 5 minutach przyzwyczaisz sie i nie odczujesz nawet roznicy, a gumka nie bedzie spadac. Nie testowalem, poniewaz moja luba uzywa innej antykoncepjci ale daj znac czy pomysl zadziala

            Skomentuj

            • CałkiemSpoko
              Banned
              • Dec 2016
              • 53

              #21
              Najlepiej kupować dopasowane prezerwatywy, bo inaczej zawsze jest jakieś ryzyko.

              Skomentuj

              • joedoe
                Perwers
                • Aug 2014
                • 1272

                #22
                To dopiero podsumowanie.
                My wszyscy oczywiscie szukamy niedopasowanych prezerwatyw.
                Sam uzywam Skyn Large i poki co trzymam sie ich.
                Dunlopy mnie zniechecily.

                Skomentuj

                • Lex31
                  Seksualnie Niewyżyty
                  • Nov 2009
                  • 395

                  #23
                  Przez czas długi używać nie musiałem, aż przyszedł dzień, że trzeba było się zapoznać z ofertą. Największa wpadka - durex invisible. Brzmiało obiecująco - nie doczytałem że średnica 52 mm. Polecam jedynie jeśli ktoś lubi ruchać kciukiem - na co innego trudno wcisnąć. Potem różne inne - jedne france za małe się zwijały, inne za duże ześlizgiwały. Teraz ogarniam kilka rodzajów, ale ile to faceta kosztuje... kobiety nie wiedzą. Albo "nie wiedzom" nawet.
                  friggin' in the riggin', there was fu*k all else to do...

                  Skomentuj

                  • pawel.skoczek
                    Świętoszek
                    • Feb 2015
                    • 14

                    #24
                    Coraz bardziej przekonuje sie do Unimilów, zero są troszkę małe, ale odziwo.. max love trzymają sie nawet nawet... i stosunek staje sie dłuższy przez żel zawarty w srodku...

                    Skomentuj

                    • fitschyk
                      Ocieracz
                      • Jan 2017
                      • 139

                      #25
                      Nie zazdroszczę. Znam ten ból

                      U mnie za ten problem odpowiadają dwa czynniki. Pierwszy to bardzo dużo nasienia, ejakulatu, preejakulatu etc. etc. Po prostu jak jestem podniecony to moment "przeciekam" Opcja seksu bez zabezpieczenia z finałem na zewnątrz nie istnieje bo aż się czasem zastanawiam czy to aby na pewno tylko płyn nasienny. Drugi czynnik to mały penis więc wszelkie nowoczesne "skyny" mogę sobie między bajki włożyć.

                      Niezależnie czy "Kung Tight 45mm" czy "My Size 47mm" problem zsuwania jest i to konkretny, nawet jeżeli gumka na początku "dobrze siedzi" Pozostaje albo szybki numerek albo "penetracja" dopiero jakiś czas po pierwszym strzale (wtedy płynu nasiennego jest dużo mniej). Jest to dla mnie mocno frustrujące i dla byłej było równie denerwujące (sama tabletek nie mogła przyjmować ze względu na problemy hormonalne).

                      Reasumując - współczuję, ale rozwiązania nie mam :/

                      Skomentuj

                      Working...