W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Moja przygoda z cewnikowaniem.

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • wojtek4p
    Świętoszek
    • Jun 2014
    • 3

    Moja przygoda z cewnikowaniem.

    Witam. Chciałbym przedstawić pewną moją historię, pewnie wszystkim czytającym wyda się ona dziwna ,trudna do zaakceptowania, mam prośbę o uszanowanie tego.
    Oczywiście to co robię i oczym napiszę poniżej nie ma na celu wyśmiewania się z ludzi dotkniętymi problemami urologicznymi i nie tylko w zadnej postaci.
    Otóż forumkowicze od pewnego czasu choć jestem osobą zdrową ,chodzę o własnych siłach ,za przeproszeniem sikam normalnie, zacząłem używać cewnika wewnętrznego typu Foley.
    W pewnym etapie mojego życia pojawiła się chęć spróbowania jak to jest mieć założony cewnik w swoją fujarkę i jak to się z tym żyje na codzień.
    I powiem wam szczerze , że spodobało mi się to na tyle, że potrafię chodzić z założonym cewnikiem i dołączonym workiem do zbiórki moczu na nogę powiedzmy kilka dni i nie stwarza mi to zadnych problemów i bardzo to polubiłem.
    Nosząc cewnik zamontowany na stałe z workiem do zbiórki moczu odczuwam wielkie podniecenie ibardzo mnie to kręci.
    I już na koniec by za bardzo nie zanudzić forumkowiczów pozwolę podzielić się pewną uwagą w przyszły wtorek tj. 25.o7. miną pełne dwa tygodnie od kiedy jestem zacewnikowany, padł u mnie swoisty rekord bo najdłużej byłem z cewnikiem i z workiem do zbiórki moczu dotychczas 1 tydzień.
    Postanowiłem zmienić w najbliższą środę cewnik i kontynuować moją przygodę przez kolejny pełny miesiąc, muszę przyznać odczuwam naprawdę dużo korzyści z posiadania cewnika szczególnie, że jestem kierowcą i bardzo mi to pomaga w codziennym funkcjonowaniu.
    Pozdrawim wojtek4p.
    Jestem jaki jestem inny już chyba nie będę...
  • kokoko6
    Ocieracz
    • Jun 2012
    • 146

    #2
    aha.....

    Skomentuj

    • wojtek4p
      Świętoszek
      • Jun 2014
      • 3

      #3
      Witaj Astraja. Chętnie bym się z Tobą zamienił ,ale niestety raczej nie jest to możliwe.
      Widzisz Tobie to frajdy nie sprawia, a mnie cewnik w niczym nie przeszkadza, czyli jaki z tego wniosek?, każdy z nas inaczej to odczuwa.
      Jeżeli jest to dla Ciebie bardzo nie wygodne to jedyne co mogę dla ciebie zrobić to tylko Tobie współczuć.
      Pozdrawiam wojtek4p.
      Jestem jaki jestem inny już chyba nie będę...

      Skomentuj

      • szpileczka
        Świętoszek
        • Jul 2014
        • 2

        #4
        Napisał wojtek4p
        Postanowiłem zmienić w najbliższą środę cewnik i kontynuować moją przygodę przez kolejny pełny miesiąc,
        Mam nadzieję, że wiesz, że tylko cewnik foley wykonany w 100% z silikonu możne być tak długo założony ....

        Skomentuj

        • przyjaciel40
          Perwers
          • Jul 2010
          • 1116

          #5
          Zastanawiam się czy nie ma pań, które lubią tego typu zabawy seksualne np. jak zakładanie panom cewnika i pozwolenie na założenie sobie cewnika przez pana
          Nie dyskutuję z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

          Skomentuj

          • wojtek4p
            Świętoszek
            • Jun 2014
            • 3

            #6
            Witam. Pozwolę sobie po dłuższej przerwie zajrzeć na ulubione moje forum, i przy okazji pochwalę się, że nadal stosuję moje hobby jakim jest cewnikowanie.
            Jeśli chodzi o mnie to cały czas stosuję w pewnych odstępach cewnik foleya wraz z workiem do zbiórki moczu.
            Moje hobby wciągnęło mnie już chyba na maksa bo stosuję cewnik bardzo często i staram się to robić co raz dłużej.
            Przyjemność czy wewnętrzne odczucia jakie daje cewnik są naprawdę nie samowite, nigdy nie myślałem, że coś czego panicznie boją się inni ludzie potrafi sprawiać przyjemność innym-tak jest w moim przypadku.
            Na koniec mam małą prośbę do innych forumkowiczów, ale i nie tylko, jeśli ma ktoś ochotę na wspólną korespondencję w sprawie stosowania cewników ?.
            Chętnie zapraszam do rozmowy z moją osobą, wszelka wymiana opinii w tym temacie będzie dla mnie bardzo cenna i wartościowa.
            Pozdrawiam.
            Jestem jaki jestem inny już chyba nie będę...

            Skomentuj

            Working...