W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Upalny dzień:)

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • pucek16
    Świętoszek
    • Mar 2009
    • 8

    Upalny dzień:)

    Historia ta zaczęła się od przypadkowo poznanej kobiety na zabawie, która miała seksowne ciało, a kobiecość emanowała od niej. Jako facet poprosiłem ja do tańca a jej walory ciągle przyciągały mój wzrok co później się dowiedziałem było zauważone
    Nasze spotkania zaczęły się niewinnie od rozmów, wyczekiwania pewnego momentu przetrzymania jej, aż nie mogła wytrzymać w jednym miejscu bo pragnęła poczuć moje usta. Tak o to doszło do pewnego incydentu między nami.
    Zaplanowaliśmy wyjazd na kilka dni pod domek nad jezioro. Temperatura się stała w aucie już nieznośna, a że Patrycja była wyzwoloną osobą i świadomość tego, że może byś obserwowana Ją kręciła. Tak więc po krótkiej chwili jej seksownie skąpa bielizna znalazła się koło lewarka, a piękne długie nogi wyłożone na deskę. Nie mogłem się oprzeć, aby nie powąchać majteczek gdy je złapałem poczułem że są bardzo wilgotne. Po czym moja dłoń kierowana jej ruchami znalazła się na udzie i wędrowała w górę byłem podatny na jej ruchy, starałem się skupić na drodze, ale jazda z stojącym penisem nie jest zbyt wygodna. Trasa zaczęła tak jakby stać w miejscu czułem tylko wilgotne wargi mojej dziewczyny, a jej przyspieszony głos strasznie mnie nakręcał. Masowała się coraz mocniej moim palcem i mocniej szybciej, aż po chwili poczułem jej usta na nim jak go mocno oblizują i wypuszczają ze swoich objęć głośnym cmokiem, po czym zbliżyła do mnie swoja twarz i językiem przeciągła po policzku i na ucho powiedziała, abym się zatrzymał gryząc je. W lesie znalazła się jakaś droga, która nie za daleko wjechałem wyszedłem z auta otworzyłem jej drzwi złapałem za włosy i z umiarem podciągnąłem do siebie mocno całując złapałem ja za tyłek posadziłem na maskę ale tylko zapiszczała bo tyłek jej podgrzało. wskoczyła na mnie tak że się przewróciliśmy, a moje spodenki szybko zostały rozpięte i poczułem jej ciepło na nim. Wiatr rozwiewał jej włosy a głos giną wśród śpiewu ptaków, słychać było tylko mocne klapsy dawane co jakiś czas, gdy spełniło się nasze pragnienie wróciliśmy do dalszej podróży, a las był tylko początkiem.
    Na miejscu cały domek mieliśmy dla siebie, ale sąsiedzi byli dość blisko. A, że była to młoda znajomość nie znałem jej wszystkich fantazji. Zaraz po rozpakowaniu wskoczyłem do wody z Patrycja na rękach. Tak razem pływaliśmy śmiejąc się miną szybko czas, że musieliśmy wracać z powrotem. Widok mokrej kobiety pobudza fantazje ogromnie, gdy nie ma na sobie bielizny a jej miejsca rozkoszy dają o sobie znać. Po wcześniejszej zabawie nie liczyłem na wiele, ale ona czekała już na mnie dalej mokra w stringach, które miały na muszelce korale, a jej wargi je obejmowały, a zaś góra była owinięta kokardą, na której widniał napis rób z moim ciałem co zechcesz.
    Pragnąłem jej jak całej przerzuciłem przez bark, aby tyłek mieć koło głowy i podczas drogi do sypialni dostawała soczyste klapsy, które rozmasowałem, aby tyłek stał się czerwony. Rzuciłem ja na łóżko moje usta delikatnie całowały jej coraz namiętniej języki splecione a dłoń powoli jeździła poniżej piersi. Całowałem niżej szyje, przygryzałem po czym językiem zjechałem do piersi dając delikatne buziaki łapiąc w zęby kokardę i ja rozwiązując. Trzymała mnie wtedy za włosy i miała zamknięte oczy, ale złapałem jej ręce i związałem jednym końcem kokardy podniosłem ją i przyciągnąłem blisko okna, aby drugi koniec kokardy przyczepić do wiszącego tam karnisza jej tyłek pięknie przykleił się do szyby, gdy ją docisnąłem swoim ciałem. Popatrzyłem w oczy zbliżyłem swoje usta do niej i wyszedłem. Po krótkiej chwili wróciłem z pewnymi akcesoriami. W jej oczach widać było pożądanie. Rozebrałem się powoli, a ona mnie uważnie obserwował na widok sterczącego kolegi uśmiechnęła się pod nosem. Zbliżyłem się do niej łapiąc za tyłek zacząłem całować co wywołało u niej dreszcze, ponieważ językiem wepchnąłem jej kostkę lodu w usta. Po czym ją zabrałem i jeździłem nią po całym ciele sutki stały sie strasznie twarde drażniłem je palcami a usta kierowały się do myszki, lecz przeszkadzała mi bielizna, więc złapałem mocno za nią i wręcz rozerwałem słaby materiał. Kostka lodu znajdująca się coraz bliżej łechataczki powodowała wyginanie się jej ciała coraz mocniej. nagle jej nogi znalazł się na moich barkach i coraz mocniej mnie dociskała do niej moje palce coraz mocniej sie w niej poruszały a język bawił sie łechataczką. Biodra nadawały coraz większe tempo, lecz przerwałem to prawie przy końcu nie był to czas na orgazm. Podniosłem drugą rzecz, a był to olejek wylałem go na jej piersi i delikatnie masowałem powoli by mocno je ścisnąć, a w żeby złapać sutek, aż zacznie jęczeć. Odwróciłem ją teraz, tyłek też nasmarowałem cały oliwką dałem soczystego klapsa kilka razy, palec zaczą dotykać drugiej dziurki wierciła się nie chciała tego. Uwolniłem jej ręce i kazałem się wypiąć mocno w nią wszedłem była tak rozpalona, że prawie na samym początku już doszła lecz chciała więcej sama nabijając się na mnie mocniej szybciej widać było że ma wzrok skierowany gdzieś daleko zrozumiałem że musiał ktoś nas podglądać i to ją kręciło. Trzymając mocno za jej włosy wykonałem mocnych kilka ruchów i skończyłem na jej plecach rozsmarowałem na tyłek i dalej mocno uderzyłem mówiąc, że idziemy wziąć kąpiel. Podczas kąpieli spełniła moją fantazję, abym mógł zakończyć w jej ustach niezapomniane uczucie. Wykończeni całym dniem igraszek szybko zasnęliśmy, lecz zostałem obudzony po paru godzinach, a widok mnie zaskoczył była to Patrycja masująca mojego penisa oliwką wcierając mocno, aby po chwili kucnąć nad nim i powoli zaczęła wkładać sobie w drugą dziurkę, było strasznie ciasno, ale z każdym kolejnym ruchem było milej, skakała coraz szybciej jęczała bez opamiętania. Trwało to dość długo przez wcześniejsze igraszki dlatego też bawiłem się jej cipeczka na zmianę z piersiami. Widziałem, że już zaczyna szczytować jej mięsnie zaczęły się zaciskać nie miała siły się utrzymać doszedłem razem z nią. Lecz nie zeszła ze mnie, a padła na mnie byłem w niej a ona leżała z zamkniętymi oczami nieświadoma taka. Patrząc na nią zasnąłem. Rano, gdy się obudziliśmy ku wielkiemu zdziwieniu nie pamiętała nic poza tym, że śniło się jej jak uprawiamy seks analny gdzieś na bezdrożach. I tak o to zakończył się upojny dzień dzięki za poświęcony czas
    Proszę o komentarze.
    0statnio edytowany przez pucek16; 10-06-14, 20:12.
  • Milenart
    Świntuszek
    • Aug 2013
    • 61

    #2
    Cóż tu komentować -okropne. Daruj sobie pisanie skoro nie umiesz się posługiwać językiem polskim.

    Skomentuj

    Working...