W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Ola

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • chesus
    Banned
    • Mar 2009
    • 8

    #16
    XxX

    Ubaw po pachy mam stawiam 5+ za pomysł 6 za wykonanie i 4 za slaba i małą ilosc jakichs dokladniejszych opisow ale generalnie 5+

    Skomentuj

    • Jack Daniel's
      Seksualnie Niewyżyty
      • May 2013
      • 244

      #17
      Kurde, mam tak mocny wzwód, że mi prawie szwy na penisie puściły. Super!

      Skomentuj

      • Christophero
        Banned
        • Feb 2009
        • 1039

        #18
        HAHAHAH
        uśmiałem się jak dawno nie!

        HAHAHAHAH

        "Trzeba wprowadzić penisa w stanie wzwodu - siliłem się na naukową terminologię, żeby dodać powagi temu, co mówię - do odbytnicy i następnie oddać mocz."

        "Otóż - znów starałem się przyjąć naukowy ton - chodzi o stworzenie warstwy ochronnej z wysokogatunkowego białka, będącego składnikiem spermy. Trzeba w tym celu wprowadzić spermę do ust i połykać ją niewielkimi łykami, żeby białko związało się ze ściankami gardła. Taka ochrona starcza na wiele dni."

        HAHAHAHAHAH!!!
        Śmieję się aż mi łzy płyną!!

        Naprawdę szczere i niskie pokłony dla autora!!

        "Matka, widząc co się dzieje, powiedziała półgłosem:
        - Pamiętaj: małymi łykami."
        0statnio edytowany przez Christophero; 09-07-14, 16:47.

        Skomentuj

        • proximus
          Banned
          • Sep 2009
          • 36

          #19
          Napisał Wiracha
          Dzisiaj rano śniło mi się, że leżę na plecach, a Ola - zupełnie naga - klęczy nade mną i pieści mnie ustami. Wiecie, jak to bywa w snach - nie wszystko jest logiczne. Z jakiegoś powodu starałem się powstrzymać od orgazmu, a gdy miękkie, sprężyste usta i ruchliwy język już mnie doprowadziły na szczyt to starałem się powstrzymać wytrysk, co tylko częściowo mi się udało. Orgazm jednak okazał się prawdziwy i wyrwał mnie ze snu. Prawdziwa okazała się też Ola, która teraz delikatnie oblizywała członka. Najwyraźniej wczoraj zapomniałem zamknąć drzwi na klucz. Pieściła mnie dłonią i językiem tak długo, aż znów miałem erekcję - wtedy szybko usiadła na mnie na jeźdźca, ale to nie miał być mój kolejny orgazm. Powolne ruchy bioder, dwa palce na łechtaczce, drugą dłonią pieściła sutki... I pomyśleć, że ta dziewczyna dopiero co straciła dziewictwo! To nie trwało długo, Ola z głębokim westchnieniem zaczęła drżeć na całym ciele, a na twarz i górną część ramion wypłynął czerwony rumieniec. Położyła się na mnie, a jej serce biło jak szalone. Po chwili znów się uniosła i teraz to już było dla mnie. Skąd tak szybko wiedziała, jak ma się poruszać, żeby doprowadzić mnie do orgazmu? Może po prostu byłem bardzo podniecony. Ola, nie przestając się poruszać, pochyliła się i z ciekawością patrzyła z bliska na moją twarz, gdy rozkosz przymknęła moje oczy... Nie wypuszczając członka, położyła się na mnie, przykryłem nas kołdrą i zapadliśmy w krótką drzemkę.

          Gdy się obudziłem, Ola właśnie się ubierała. Założyła koszulkę i pochyliła się, szukając majteczek. Jej śliczne pośladki i lśniące od wilgoci uda sprawiły, że poczułem znów zwierzęce podniecenie. Zerwałem się z łóżka, chwyciłem ją za biodra i wszedłem gwałtownie. Ola wyprostowała się zaskoczona i oparła się rękami o ścianę. Kochaliśmy się przez dłuższy czas, ale była taka śliska i wilgotna, że nie mogłem osiągnąć orgazmu. Chwyciłem ją mocno za pośladki i przeniosłem się do ciasnej dziurki. Ola krzyknęła z bólu, ale byłem zbyt podniecony, żeby zwrócić na to uwagę. Przycisnąłem ją do ściany i teraz było dobrze, ciasno, mocno... Myślałem, że ten orgazm nigdy się nie skończy, czas jakby zwolnił, kolejne wytryski w ciasną pupę... Oszołomiony usiadłem na łóżku i już spokojnie patrzyłem, jak Ola się ubiera i wybiega bez słowa z pokoju.

          W drodze na śniadanie przechodziłem koło ich pokoju i ze zdziwieniem zauważyłem, że drzwi są otwarte, a w środku sprzątaczka myje podłogę. Zajrzałem, nie było żadnych bagaży! Pobiegłem do recepcji - okazało się, że Ola z matką wyjechały. Recepcjonistka nie chciała mi podać żadnych informacji - ochrona danych osobowych. Ja nawet nie pamiętam, skąd one były: mówiły to na samym początku, ale puściłem to mimo uszu i już nie pamiętam. Może znacie kobietę, która samotnie wychowuje córkę Olę i była właśnie na krótkim wyjeździe?
          Fantazja chorego

          Skomentuj

          • przyjaciel40
            Perwers
            • Jul 2010
            • 1116

            #20
            Napisał proximus
            Fantazja chorego
            No cóż zmień forum i będzie ok.
            Nie dyskutuję z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

            Skomentuj

            • stvari
              Ocieracz
              • Feb 2013
              • 187

              #21
              Zdecydowanie najlepsze (jak dla mnie) opowiadanie na tym forum. Kapitalne, po prostu kapitalne.

              Skomentuj

              • breathed
                Seksualnie Niewyżyty
                • Aug 2005
                • 269

                #22
                Cholerka, już koniec?

                Skomentuj

                • filip38
                  Świętoszek
                  • Jan 2010
                  • 18

                  #23
                  Super opowiadanie! Czekam na podobne ;-)
                  Seks - zawsze i wszędzie

                  Skomentuj

                  Working...