W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Klub prawiczkowo dziewicowy

Collapse
Ten wątek jest przyklejony.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • fotogeniczny
    Seksualnie Niewyżyty
    • Dec 2009
    • 351

    Napisał artekCK
    16 lat
    mężczyzna
    Powód: Chcia bym to przezyc ale nie mam farta....
    a co ma fart do seksu? do kart to i owszem ale kobiety nie działają lepiej gdy masz szczęście...
    Złudność istnienia zbiegu okoliczności, codziennie pomaga rano wstać...

    Skomentuj

    • artekCK
      Świętoszek
      • Feb 2009
      • 3

      jakos niemoge znalesc tej odpowieniej

      Skomentuj

      • Sexy_man
        Perwers
        • Feb 2007
        • 1163

        Grasshopper, i co, gadałeś już ze swoją Królewną?
        Korzyścią bycia inteligentnym jest to, że można zawsze udawać głupca, podczas gdy sytuacja odwrotna jest niemożliwa.

        Skomentuj

        • fotogeniczny
          Seksualnie Niewyżyty
          • Dec 2009
          • 351

          artek masz 16lat w takim wieku jest już dobrze że w ogóle miałeś już choć jedną dziewczynę, co do seksu to poczekaj aż będziesz z kimś nieco dłużej bo nie warto marnować pierwszego razu na dwa ruchy w ciemnej uliczce po pijaku...


          Grasshopper o to samo chcę zapytać!
          Złudność istnienia zbiegu okoliczności, codziennie pomaga rano wstać...

          Skomentuj

          • _Samuel_
            Świętoszek
            • Jan 2010
            • 9

            Popieram fotogenicznego heh, miałem okazje do "tam-ta-ram-tam", ale nie tak to miało wyglądać i zawinąłem się. Czasami warto pomyśleć głową niż felkiem, takie moje skromne zdanie. Nie wiem, nie żałowaliście kiedyś gdy coś kupiliście a za miesiąc promocja 200zł taniej??

            Skomentuj

            • fotogeniczny
              Seksualnie Niewyżyty
              • Dec 2009
              • 351

              Napisał _Samuel_
              Popieram fotogenicznego heh, miałem okazje do "tam-ta-ram-tam", ale nie tak to miało wyglądać i zawinąłem się. Czasami warto pomyśleć głową niż felkiem, takie moje skromne zdanie. Nie wiem, nie żałowaliście kiedyś gdy coś kupiliście a za miesiąc promocja 200zł taniej??
              bardzo fajnie napisane! Artek nie rzucaj się na co popadnie; ja też miałem kilka okazji ale z nich nie skorzystalem i wcale nie żałuje. Zrób to tak byś nie miał kiedyś do siebie za to żalu...
              Złudność istnienia zbiegu okoliczności, codziennie pomaga rano wstać...

              Skomentuj

              • kamil8cz
                Świętoszek
                • Oct 2009
                • 12

                Artek, spokojnie, masz dopiero 16 lat, w tym wieku to najlepiej będzie jak ze swoją dziewczyną pójdziesz do parku czy do kina, a nie do łóżka.
                Ale rozumiem Cię, gdy byłem w Twoim wieku też chciałem koniecznie "zamoczyć".

                Skomentuj

                • fotogeniczny
                  Seksualnie Niewyżyty
                  • Dec 2009
                  • 351

                  każdy chciał zamoczyć ale nie każdemu się udało bądź nie każdy skorzystał z okazji...
                  (ja się cieszę, że nie skorzystałem kiedy mogłem bo wierzę, że teraz przeżyję to wszystko jako w pełni rozwinięty emocjonalnie człowiek i tego wam wszystkim również życzę)

                  a teraz idę spać!
                  Złudność istnienia zbiegu okoliczności, codziennie pomaga rano wstać...

                  Skomentuj

                  • artekCK
                    Świętoszek
                    • Feb 2009
                    • 3

                    Dziekówa chłopaki za pomoc

                    Skomentuj

                    • Kewin
                      Banned
                      • Oct 2009
                      • 49

                      Wiek : 14
                      Powód : Za wcześnie

                      Skomentuj

                      • kitek
                        Świętoszek
                        • Dec 2009
                        • 6

                        wiek: 18
                        Brak przebojowości (w mojej opinii)

                        Skomentuj

                        • ele
                          Świntuszek
                          • May 2007
                          • 67

                          Wiek: 18
                          Powód: Ja wiem? Brak dziewczyny. Czemu nie mam dziewczyny? Mhm. Bo się zawiodłem. Idąc do liceum, cieszyłem się, że przynajmniej relacje damsko-męskie będą względnie normalne. A tu po pierwszym dniu pytania rodem z gimnazjum, jak np. moje ulubione "chcesz ze mną chodzić?". Ogólnie ludzie nastawieni są bardziej na dobrą zabawę. Druga sprawa polega na tym, że nie mam czasu, stan który się raczej nie zmieni. Wszystkich idealistów czas-się-zawsze-znajdzie zabiję śmiechem. Za 12- 14h w szkole (zajęcia, koła) dziennie nikt mi bonusowo doby nie przedłużył.
                          Szukajka jest be!

                          Skomentuj

                          • fotogeniczny
                            Seksualnie Niewyżyty
                            • Dec 2009
                            • 351

                            No to mów mi idealisto! Bo czasu to Ci zacznie brakować jak będziesz w matruralnej i potem zaczniesz studiować zaocznie i pracować!


                            Podoba mi się Twoje podejście, oraz to że bacznie obserwujesz co się dzieje z ludźmi...
                            Złudność istnienia zbiegu okoliczności, codziennie pomaga rano wstać...

                            Skomentuj

                            • red_painterka
                              Perwers
                              • Sep 2009
                              • 997

                              Napisał ele
                              Druga sprawa polega na tym, że nie mam czasu, stan który się raczej nie zmieni. Wszystkich idealistów czas-się-zawsze-znajdzie zabiję śmiechem. Za 12- 14h w szkole (zajęcia, koła) dziennie nikt mi bonusowo doby nie przedłużył.
                              I dobrze, że zajmujesz się teraz tym, co najważniejsze, tj. wykształceniem. Ale ostrzegam: na studiach będzie jeszcze mniej czasu, a im mniej go masz , tym lepiej go organizujesz, więc w powiedzeniu "na wszystko można znaleźć czas, jeśli się chce" jest trochę prawdy. Aha - wiem, co mówię, zapewniam.
                              Nie masz co robić? Zrób pieniądze!

                              Ignorance is bliss.

                              Skomentuj

                              • wąska
                                Świętoszek
                                • Feb 2010
                                • 6

                                wiek; miesiąc do 18
                                powód; brak stałego partnera, kompleksy, strach przed kompromitacją
                                powiedzmy, że nie jestem typem wampa, wyglądam raczej na na 2 lata młodszą dziewczynkę {jestem po prostu bardzo drobna}. wiadomo, że faceci wolą kobiety z sporym biustem, ja takiego nie posiadam i prędzej bym się zapadła pod ziemię niż pozwoliła rozebrać do końca.
                                tak, wiem, że to co pisze jest totalnie głupie, no ale...

                                Skomentuj

                                Working...