Strój

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Shaikura
    Seksualnie Niewyżyty
    • Oct 2005
    • 200

    #31
    jedynym strojem jaki bym zalozyla jest ten:


    Wg. mnie jest bardzo sexi, inne odpoadaja.
    Nie byłam, nie jestem i nie bede grzeczna

    Skomentuj

    • KrzysiekV
      Ocieracz
      • Jun 2006
      • 150

      #32
      Podkresla kobiece cialo? Moim zdaniem to zakrywa i znieksztalca. Nie lubie tych wszystkich masek gazowych i strojow. Jeszcze bardziej mi nie odpowiadaja modelki. Ale chyba dobrze pasuja do stroju ktory przedstawiaja. Jak jest reklamowany fajny staniczek i stringi, to jest dziewczyna piekna i zmyslowna. Przy takim lateksie zawsze uzywa sie zuzytych prostytutek. Popatrzcie sie na te twarze. Be.

      Ten stroj sisi mi odpowiada.
      Prosze nie pisac mi o bledach ortograficznych.

      Skomentuj

      • rmps
        Ocieracz
        • Mar 2005
        • 111

        #33
        ale dno

        Skomentuj

        • Nithe
          Świętoszek
          • Sep 2006
          • 11

          #34
          Wszystko jest kwestią gustu. Domyślam się, że dziewczyny mogłby odzuwać lekki dyskomfort w takim uniformie. Ja preferuje u kobiet strój Ewy. Zdecydowanie bardziej wygodne i praktyczne (nic nie trzeba ściągać). Najlepiej podkreśla kobiece kształty, bo je pokazuje takie jakimi są naprawdę. Po co "kapitalnie podkreśla kobiece ciało"? Jezeli chcesz Waski żeby coś podkreślało kształty Twojej dziewczyny to naprawdę współczuję.
          Są rzeczy których kupic nie można. Za wszystkie inne zapłacisz pieniędzmi wiernych radiosłouchaczy

          Skomentuj

          • waski
            Świętoszek
            • Sep 2006
            • 4

            #35
            A co powicie o niej

            cenzura ideologiczna
            Last edited by eroticon; 04-12-06, 09:41.

            Skomentuj

            • lawlessness
              Erotoman
              • Aug 2006
              • 504

              #36
              O gustach się nie dyskutuje..()
              Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne, albo powoduje tycie.

              Skomentuj

              • goorusia
                Ocieracz
                • Nov 2006
                • 173

                #37
                Nie widzę w tym NIC podniecającego i nie ma to żadnego smaku ani choć troche seksualności, kojarzy mi się to z taka zwykłą ordynarna prostytutką... No przepraszam ale to moje skojarzenie na ten temat!
                Ja rozumiem, pończochy, czarna, koronkowa bielizna ale nie toooo....
                Szczęściem jednego człowieka jest drugi człowiek....

                Skomentuj

                • waski
                  Świętoszek
                  • Sep 2006
                  • 4

                  #38
                  Napisał gorus
                  Nie widzę w tym NIC podniecającego i nie ma to żadnego smaku ani choć troche seksualności, kojarzy mi się to z taka zwykłą ordynarna prostytutką... No przepraszam ale to moje skojarzenie na ten temat!
                  Ja rozumiem, pończochy, czarna, koronkowa bielizna ale nie toooo....

                  Yo ciekawe gdzie ty widzialeś prostytutkę ubraną tak jak ta panienka na zdjęciu, owszem stoją te kur....ony przy ulicy ubrane niektóre w latex ale tylko w króciutkie mini i nic pozatym. Ja bardzo dużo przesiaduje za kułkiem i widzę jak one są ubrane, bo trudno ich nie zauważyć przy ulicy.
                  A np: te zdjęcia które zamieściłem są całkiem sexy i nie pokazują nic ordynarnego, są to zdjęcia ze stron z modelkami które preferują latex, skóry, i mnie się to bardzo podoba (ale tylko to nie mówię tu o żadnym S/M, łańcuchy i inne takie, tego też nie nawidzę), poprostu lubię laski ubrane w takie stroje, bardzo ładnie podkreślają ich ciało.
                  A na koniec zapytam się ciebie, jak idziesz ulicą i zobaczysz jakąś babkę, albo młodą laskę ubraną w skórzany płaszcz i obcisłe skórzane spodnie albo spódnicę to też powiesz że wygląda jak prostytutka

                  Skomentuj

                  • goorusia
                    Ocieracz
                    • Nov 2006
                    • 173

                    #39
                    Muszę cię zmartwić ale TUTAJ KAŻDY MOŻE MIEĆ SWOJE ZDANIE I MOŻE JE WYPOWIEDZIEĆ I JA WŁAŚNIE TO ZROBIŁAM I NIE KAŻDY MUSI SIĘ Z TOBĄ ZGADZAĆ!! Więc jeśli zamieszczasz foty i się pytasz co inni o tym myślą to nie spodziewaj się, że każdy będzie się zgadzał z twoim zdaniem, tylko wypowie swoje!!
                    Szczęściem jednego człowieka jest drugi człowiek....

                    Skomentuj

                    • gregory
                      Ocieracz
                      • Aug 2006
                      • 100

                      #40
                      facet,znajdź mi normalną kobietę, która w biały dzień będzie biegała po ulicy w takim wdzianku. takie błyszczące i świecące są tylko te "chętniejsze" panie. i nie każdemu musi sie to podobać chociażby dlatego, że wiekszości kojarzy sie to właśnie z nimi...
                      miłego dnia
                      kobieta, która przynosi rankiem piwko na kaca jest nie tylko mądra, ale i piękna!

                      Skomentuj

                      • waski
                        Świętoszek
                        • Sep 2006
                        • 4

                        #41
                        krótki szpil i zakończmy tą konwersację ja lubie latex i skóry, a wy lubicie co innego i po problemie.
                        Koniec tematu.

                        Skomentuj

                        • goorusia
                          Ocieracz
                          • Nov 2006
                          • 173

                          #42
                          No to my to piszemy już dawno, że każdemu się podoba co innego i jeśli się pytasz co ktoś o tym myśli to spodziewaj się różnych odpowiedzi i już koniec tematu!
                          Szczęściem jednego człowieka jest drugi człowiek....

                          Skomentuj

                          • DarkAngel
                            Perwers
                            • Nov 2006
                            • 1020

                            #43
                            Jak na targu. Kłóćcie się dalej .

                            Mnie osobiście takie coś nie kręci.
                            Preferuję standardy, jeśli chodzi o ubiór.
                            Słowami nie można tego opisać, jak działa na mnie elektryzująco zestawik koronkowych stringów ze ślicznym biustonoszem, mej Kotki ;].

                            Uważam to za bardziej kobiece, a w kobiecie właśnie potrzebuję owej kobiecości, tego wewnętrznego wdzięku, tego drapieżnego pazurka ... I nie mogę narzekać! .

                            Wdzianka zaprezentowane na zdjęciach w ogóle mnie nie ruszają.
                            Nie chciałbym, by moja dziewczyna w łóżku miała takie coś na sobie .

                            Pozdrawiam
                            >> "Mogę być kimś, będąc jednocześnie sobą..." <<

                            Skomentuj

                            • ula82
                              Świętoszek
                              • Dec 2006
                              • 5

                              #44
                              Nigdy bym tego nie ubrała.To jest okropne i wstrętne!Fuj!

                              Skomentuj

                              • owca00
                                Świętoszek
                                • Feb 2007
                                • 5

                                #45
                                mnie osobiście lateks sie nie podoba.

                                Skomentuj

                                Working...