W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Wybór Smartfona

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Raine
    Administrator
    • Feb 2005
    • 5249

    #31
    Silver,
    Ty to jakiś przedstawiciel handlowy HTC jesteś, czy co?

    To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




    Regulamin Forum.

    Skomentuj

    • Skodilac3016
      Świntuszek
      • Apr 2009
      • 84

      #32
      Hmm, jeśli chodzi o tego HTC HD 2 to on ma metalową obudowę ?

      Skomentuj

      • anduk
        Koci administrator
        • Jan 2007
        • 3900

        #33
        Btw jeśli chodzi o systemy to na HTC HD2 można wgrać androida od dawna - ma pełne wsparcie xda ;-) Windows Phone 7 też jest już możliwy.

        Bardzo polecam ten telefon - jest na prawdę sprzętowo i jakościowo niezły. Tylko ma okrutnie ale to okrutnie lipny aparat. Moja wiekowa nokia n82 z carl zeiss pożera go jako przystawkę do śniadania.
        If you try and take a cat apart to see how it works, the first thing you have on your hands is a non-working cat.

        Skomentuj

        • SiLvEr22
          Świętoszek
          • Feb 2009
          • 6

          #34
          Nie, nie jestem przedstawicielem handlowym HTC... :-) po prostu lubię takie gadżety i wyraziłem swoje zdanie. HTC HD2 nie ma metalowej/aluminiowej obudowy, o ile pamiętam taką obudową dysponuje HTC HERO

          podobną obudowę ma też HTC LEGEND
          0statnio edytowany przez Raine; 17-03-11, 16:29. Powód: EDYTUJ posty, szanowny Kolego ;-)

          Skomentuj

          • Skodilac3016
            Świntuszek
            • Apr 2009
            • 84

            #35
            Dzisiaj miałem w ręce HTC HD2, nie ma dostępnego Desire HD. Ale i tak telefon cud miód malina Przy nich Samsung i Nokia to tandeta ;] Bardzo solidna obudowa, świetny wyświetlacz, i bardzo płynnie działający Windows Mobile
            Jak zacznę użytkować to napiszę coś więcej na ten temat, może komuś też to się przyda
            0statnio edytowany przez Skodilac3016; 22-03-11, 22:55.

            Skomentuj

            Working...