Moje doświadczenie homo

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • czarny_kocur
    Świętoszek
    • Aug 2011
    • 6

    a ja mam takie pytanie z ciekawości: Czy jak widzicie przystojnego mężczyznę, to macie o nim fantazje erotyczne ? Czy może jakieś inne odczucia ?
    Ja zauważyłem u siebie, że jak widzę przystojnego mężczyznę to strasznie mu się przyglądam, ale właśnie nie pod względem seksualnym a raczej odczuwam zazdrość i fascynacje - zastanawiam się czasem czy to normalne, a szczerzę mówiąc nie mam odwagi zapytać o to kumpli ;p

    Skomentuj

    • Xardas313
      Świętoszek
      • Nov 2010
      • 39

      Można powiedzieć, że mam podobnie. Nic raczej seksualnego (przynajmniej w większym stopniu), po prostu, jeśli ładny to popatrzę Ale co innego ja, co innego Ty myślę, jestem biseksualny

      Skomentuj

      • lmc86
        Świntuszek
        • Aug 2011
        • 96

        A ja z kolei jestem gejem i ciekawią mnie doświadczenia z facetami hetero

        Skomentuj

        • janko_muzykant
          Seksualnie Niewyżyty
          • Sep 2010
          • 314

          Imc186 doświadczenia faceta homo z facetem hetero nie istnieją

          Skomentuj

          • lmc86
            Świntuszek
            • Aug 2011
            • 96

            dotychczasowe wypowiedzi w tym wątku temu jednak przeczą

            Skomentuj

            • Ned
              Seksualnie Niewyżyty
              • Aug 2011
              • 267

              Tak, bo jest cała masa chłopaków w stylu: "jestem hetero i lubię uprawiać seks z innymi chłopakami" kwestia definicji, czym jest osoba het*******ualna. Samoidentyfikacja może nie być najlepszym kryterium, bo sporo osób ma problem, żeby przed samym sobą się przyznać.

              Doświadczenia faceta homo i hetero istnieją, czemu nie. Wystarczy by hetero chciał eksperymentować, zobaczyć czy mu taki seks będzie się podobał (z negatywnym wynikiem). Inny przykład to seks zastępczy, gdy nie ma dostępu do kobiety.

              Skomentuj

              • ryszardwarszawa
                Świętoszek
                • Aug 2011
                • 20

                ja czułem się świetnie jak sobie po raz pierwszy ze szwagrem obciągaliśmy sobie fiuty i jajka

                Skomentuj

                • ja_pytam
                  Ocieracz
                  • Feb 2009
                  • 102

                  Czy hetero dobrze ciągną?

                  Skomentuj

                  • ciekawyx
                    Świętoszek
                    • Dec 2010
                    • 10

                    Ja mialem sprobowac zrobic loda(bez zadnych pieszczot, itp, itp) i zabieram sie do tego juz kilka miesiecy, ale narazie konkretow i konkretnych osob brak. To musi byc poza tym podobna osoba, ktorej nie kreca inne rzeczy. Trudna sprawa.

                    Skomentuj

                    • Euzebi
                      Świętoszek
                      • Sep 2011
                      • 7

                      Od dłuższego czasu marzę o spróbowaniu seksu z facetem Oral obowiązkowo, anal opcjonalnie. Poza tym jednak żadnego całowania czy innych.

                      Myśl, że robię komuś lodzika, lub ktoś mnie posuwa w tyłek jest dla mnie szalenie podniecająca. Oczywiście w ramach rewanżu mógłbym dać possać swoją pałkę jakiemuś kolesiowi

                      Najdziwniejsze jest to, że oprócz tego uważam się za 100% heteryka. Po prostu lubię penisy

                      Skomentuj

                      • Ned
                        Seksualnie Niewyżyty
                        • Aug 2011
                        • 267

                        Mam podobnie, z tym że ja jestem 100% gejem, ale szalenie podniecają mnie cipki. Staje mi na samą myśl o lizaniu jej bądź penetracji. Z paroma dziewczynami już próbowałem tego, super było, ale to wszystko. Nie mógłbym się związać z żadną dziewczyną, bo jestem kompletnie homo, tylko z taką obsesją o cipkach.

                        Skomentuj

                        • Gargulec
                          Świntuszek
                          • Aug 2011
                          • 71

                          Napisał ciekawyx
                          Ja mialem sprobowac zrobic loda(bez zadnych pieszczot, itp, itp) i zabieram sie do tego juz kilka miesiecy, ale narazie konkretow i konkretnych osob brak. To musi byc poza tym podobna osoba, ktorej nie kreca inne rzeczy. Trudna sprawa.
                          Schlej jakiegoś fajnego kumpla i do roboty A serio to nie wierzę, że w opolu nie ma nikogo chętnego.
                          Życie ssie! Ale od ciebie zależy, czy będzie łykać

                          Skomentuj

                          • Euzebi
                            Świętoszek
                            • Sep 2011
                            • 7

                            Ja bym kumpla nie polecał. Jak okaże się ch..m to będziesz wśród znajomych znany jako lachociąg, a to chyba nic przyjemnego.

                            Skomentuj

                            • ciekawyx
                              Świętoszek
                              • Dec 2010
                              • 10

                              Napisał Gargulec
                              Schlej jakiegoś fajnego kumpla i do roboty A serio to nie wierzę, że w opolu nie ma nikogo chętnego.
                              Znajomy nie wchodzi w gre. Trudno kogos znalezc w Opolu, tzn. mam tu na mysli osobe normalna(o podobnym podejsciu). O dyskrecje sie nie martwie, bo mieszkam w dalszej odleglosci ;-), a chce sie tylko spotkac w Opolu.

                              Skomentuj

                              • Ned
                                Seksualnie Niewyżyty
                                • Aug 2011
                                • 267

                                Napisał ciekawyx
                                Trudno kogos znalezc w Opolu, tzn. mam tu na mysli osobe normalna(o podobnym podejsciu).
                                Czyli co, osoby które chcą odbyć pełen stosunek są nienormalne?

                                Jakie byś nie miał wymagania, opisz je po prostu w ogłoszeniu i zaznacz, że tylko taka forma Cię interesuje. W ten sposób odstraszysz tych "nienormalnych" chłopaków, którzy Cię nie interesują. Jak widać choćby w tym wątku, Twoje podejście nie jest unikalne, a całkiem powszechne. Przynajmniej wśród osób, które nigdy jeszcze tego nie robiły.

                                Potraktuj poszukiwania jak szukanie pracy. Nie ma co zakładać, że od razu się znajdzie, bo przecież masz dość szczególne wymagania. Odrzucasz nieinteresujące oferty, sam wysyłasz, itd. jak z szukaniem pracy. Trochę wytrwałości i już.

                                Skomentuj

                                Working...