W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Płaska jak deseczka:(

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Paulineczka
    Świntuszek
    • Jun 2005
    • 96

    Płaska jak deseczka:(

    mam skonczone 16lat!!158cm wzrostu i 41kg wagi!!moj problem to ten ze nie mam piersi!!teoretycznie zaczeły mi one"rosnąć"jakies 5lat temu,i jak zaczely-tak skonczyly!!ich wielkosc to1,5cm na 1,5cm!!ich w ogole nie ma!!to jakies 2 pieprzyki!!najgorsze w tym wszystkim jest to,ze bylam u ginekologa(u babki co ma chyba ze 60lat)i ona powiedziala ze mam dobrze rozwiniete piersi jak na swoj wiek!!ale to jest przeciez nie mozliwe ze jesli przez 5lat mi prawie nic mi nie uroslo,to co bedzie dalej?????a piersi rosna do 18roku życia...wiec mam malo czasu błagam powiedzcie mi co mam zrobić........pa
    0statnio edytowany przez sister_lu; 11-11-16, 11:49. Powód: formatowanie
  • Rojza Genendel

    Pani od biologii
    • May 2005
    • 7704

    #2
    To jest cecha genetycznie uwarunkowana. Zapytaj mamę, babcię, ciocię jak to u nich wyglądało.
    I powiedz mi, kiedy miałaś menarche? Regularnie miesiączkujesz?
    Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

    Skomentuj

    • Paulineczka
      Świntuszek
      • Jun 2005
      • 96

      #3
      miesiaczke mam od 2lat,a miesiaczkuje nieregularnie...ale lekarz o tym wie,a nielegularnie miesziaczkuje bo mam niedowage...ale jestem zdrowa(mialam robione kilkanascie badan)moja mama ma duze piersi(miseczka C)i o wiele szybciej dojrzewala ode mnie,wszytskie kobiety w rodzinie maja spore...co powinnam zrobic?

      Skomentuj

      • Aquar
        Świętoszek
        • May 2005
        • 6

        #4
        Kwestia genów sięga do kilku pokoleń wstecz. Warto zapytać jak to było z babciami, może jakieś stare zdjęcia itd.

        Dalej, wspominasz o niedowadze. To może być z tym związane. Warto pomyśleć nad dietą.

        A na koniec warto też odwiedzić endokrynologa. Hormony też mają znaczącą rolę.

        Skomentuj

        • Rojza Genendel

          Pani od biologii
          • May 2005
          • 7704

          #5
          Rozumiem, że badania hormonów, nie tylko płciowych, były robione, tak?
          Więc to chyba tylko sprawa niedowagi może być. Masz szybką przemianę materii, nie możesz przytyć?
          Ja już w sumie dawno urosłam ;-) bo mam 24 lata, ale kiedy przytyłam w zeszłym roku, to piersi mi się zmieniły o jeden rozmiar.
          Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

          Skomentuj

          • Paulineczka
            Świntuszek
            • Jun 2005
            • 96

            #6
            no ja bardzo duzo jem...potrafie na sniadanie zjesc7kanapek!przytyc nie moge!a u endykrynologa bylam i to nie raz!a z waga juz nic nie moge zrobic...no bo ta moja lekarka(endykrynolog-ginekolog)powiedziala ze mam wszystkie wyniki badan dobre...a bardzo bym chciala przytyc no i przede wszytskim zeby mi cos uroslo

            Skomentuj

            • mirakla
              Perwers
              • Feb 2005
              • 805

              #7
              Jesteś taka chuda wiec się nie dziw że masz małe piersi...Jeśli troszke przytyjesz to mozliwe ze piersi tez sie powiekszą...mi sie wydaje że to jest wina tej Twojej niedowagi.Ciesz się bo przynajmniej jestes proporcjonalna.A co ma powiedziec taka kobitka która ma wielgachny tyłek i małe,maciupcie piersiątka(np. ja...)
              I hope I'll understand some day, what's the meaning of this crazy game...

              Skomentuj

              • Rojza Genendel

                Pani od biologii
                • May 2005
                • 7704

                #8
                Paulineczka,
                może dietetyk coś poradzi?
                Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                Skomentuj

                • Paulineczka
                  Świntuszek
                  • Jun 2005
                  • 96

                  #9
                  jak mozecie w ogole mowic ze jestem proporcjonalna!ja nie ma tych piersi w ogole!mam 16lat...czy wy wiecie jak sie z tym czuje

                  Skomentuj

                  • mirakla
                    Perwers
                    • Feb 2005
                    • 805

                    #10
                    Proporcjonalna w takim sensie ze jestes drobna i masz drobne piersi!!rozumiesz??Bo jak by to wyglądało gdybyś miała duże piersi będąc chuda jak patyk...
                    nie Ty jedyna masz problem z małymi piersiami...ja tez mam małe i kiedyś naprawde miałam z tego powodu kompleksy...teraz jednak juz sie z nich wyleczyłam!
                    Ja Ci tylko próbuję pokazać że w każdej sytuacji mozna odnaleść jakieś plusy...w zaden sposób nie chciałam Cie obrazic,jesli jednak czujesz sie urazona to przepraszam.
                    I hope I'll understand some day, what's the meaning of this crazy game...

                    Skomentuj

                    • Rojza Genendel

                      Pani od biologii
                      • May 2005
                      • 7704

                      #11
                      Może to zabrzmi banalnie, ale dużo facetów takie lubi. Naprawdę!
                      Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                      Skomentuj

                      • Paulineczka
                        Świntuszek
                        • Jun 2005
                        • 96

                        #12
                        nie jestem obrażona...i nie masz mnie za co przepraszac,ale wy naprawde nie rozumiecie ze ja ich nie mam w ogole...moze widzialyscie taki program jak viva polska i reprezenterke tego programu-Małgo?mam jeszcze mniejsze cycki od niej...a ona ma juz najmniejsze na swiecie!zreszta moja kolezanka ktora ma miseczke A(zazdroszcze jej)tez jest ciągle wysmiewana ze jest płaska...to co dopiero ja mam powiedziec...kurde jak ja bym chciaala przytyc...no bo wiecie ja lubie jak kobieta nie jest szkieletem i ma tyleki piersi

                        Skomentuj

                        • Rojza Genendel

                          Pani od biologii
                          • May 2005
                          • 7704

                          #13
                          Paulineczka,
                          jesteś jeszcze młodą osóbką. Może trzeba poczekać parę lat, aż organizm okrzepnie?
                          Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                          Skomentuj

                          • Paulineczka
                            Świntuszek
                            • Jun 2005
                            • 96

                            #14
                            niby mlodą..no ale chyba juz czas na zmiany?jednak chlopcy przywiazują uwage do piersi...ostatni chlopak mi napisal na gg ze podobam mu sie itp,tylko ze te male piersi!myslalam ze sie spale ze wstydu!

                            Skomentuj

                            • Rojza Genendel

                              Pani od biologii
                              • May 2005
                              • 7704

                              #15
                              A ja ciągle słyszę, że moje są nieapetycznie duże. I co mam zrobić? Obciąć sobie? Mój Boże, facet nie będzie sypiał z cyckami, tylko z tobą!
                              Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                              Skomentuj

                              Working...