Wibrator - zbieram sie do zakupu. Na co zwrocic uwage?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Sophia
    Świętoszek
    • Dec 2014
    • 30

    #46
    Mam we-vibe II i nie polecam bo jest bardzo głośny.
    Jeśli chodzi o materiał to uważam, że najlepszy jest silikon - higieniczny, nie śmierdzi i w ogóle super .

    Co do metalowych - zawsze można przed użyciem włożyć do ciepłej wody i już nie będzie nieprzyjemnego chłodu.

    Skomentuj

    • Nanna
      Świętoszek
      • Oct 2010
      • 44

      #47
      Napisał Sophia
      Mam we-vibe II i nie polecam bo jest bardzo głośny.
      A co powiesz na temat samego użytkowania? Posiada jeszcze jakieś minusy oprócz tego który wymieniłaś? Zastanawiam się od dłuższego czasu nad zakupem (co prawda myślę nad nowszym modelem) i zastanawiam się czy zabawka jest wygodna w użyciu i czy trzyma się na swoim miejscu

      Skomentuj

      • PiotrGabriel
        Świętoszek
        • Jul 2016
        • 1

        #48
        Witam Drogie Panie chciałbym się zwrócić do Was o pomoc. Szukam czegoś dla żony. Wcześniej nie używaliśmy zabawek, ale chyba już czas Szukam czegoś nie bardzo dużego (tak do 15-17 cm), miłego w dotyku i praktycznego w utrzymaniu. Dobrze jakby także mógł pieścić łechtaczkę. Fajnie jakby był raczej prosty i elegancki, bez zbednych udziwnień. Cena tak myślę do 300-400 pln. W necie porad itp. mnóstwo, ale wyboru wcale nie ułatwiają. Możecie coś polecić dla początkującej kobiety? Jakieś konkretne firmy, modele? Z góry bardzo dziękuję

        Skomentuj

        • anulka1000
          Świętoszek
          • Feb 2017
          • 32

          #49
          Ja osobiście posiadam 2 wibratory które mogę sterować przez aplikacje w tel, jeden to Vibratissimo a drugi Realov Lydia. Są bajeczne

          Skomentuj

          • gata
            Ocieracz
            • Jan 2016
            • 166

            #50
            OOO sterowany telefonem może i ja się skuszę... chyba muszę ten wątek pokazać mojemu mężczyźnie
            Seks jest jak gra w brydża. Jeżeli nie masz dobrego partnera to musisz mieć przynajmniej dobrą rękę.

            Woody Allen

            Skomentuj

            • imek5
              Świętoszek
              • Dec 2010
              • 1

              #51
              Serdecznie polecam Womanizer pro 40. Cena wysoka ale skuteczność niesamowita. Przy odrobinie wprawy orgazm w niecałą minutę. Moja żona była w szoku jak zaczęła używać.

              Skomentuj

              Working...