W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Co powiecie na to: flatufilia [hard-core!]

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • rainboksik
    Seksualnie Niewyżyty
    • Feb 2007
    • 199

    #61
    Eeeetam niech se ludzie robią to co lubią aby innych nie krzywdzili , mi osobiście takie zabawy nie leżo ale jak kto lubi to no niech se popierduje

    Skomentuj

    • janko_muzykant
      Seksualnie Niewyżyty
      • Sep 2010
      • 314

      #62
      filmik z redtuba oglądałem z obrzydzeniem. Różne mam fantazje mniej zboczone, bardziej zboczone ale to to już przesada. Ale jak się komuś podoba to niech robi ;]

      Skomentuj

      • Masteross
        Świętoszek
        • Dec 2009
        • 27

        #63
        Dobry pierd nie jest zły... ale na twarz?

        Skomentuj

        • aryman
          Banned
          • Aug 2012
          • 136

          #64
          Ale się dziewczyny najadły grochówki, aż sam mam chęć...na wojskową taką.

          Skomentuj

          • n4t
            Ocieracz
            • Jun 2007
            • 109

            #65
            jeśli dla kogoś FART-fetysz to za mało, ostatnio pojawił się nowy - cake farting xD

            materiały audio-wizualne: http://www.redtube.com/259161

            Skomentuj

            • arsenic
              Świętoszek
              • May 2020
              • 4

              #66
              Mam flatufilię od dzieciństwa. W wieku około 6 lat dwa razy wąchałem okolice odbytu mojej babci po puszczeniu przez nią bąka. W ogóle mnie to nie obrzydza.

              Teraz żałuję swojego angażowania się w swoje perwersje. Stałem się "radykalnym katolem" według niektórych w wieku około 16 lat i od ponad 12 lat nie angażuję się w myśli i czynności seksualne. Grzech nieczysty grozi wiecznym potępieniem. Takie teksty mogą wielu tu razić chyba... Mam niepopularne poglądy. Stałem się antyseksualistą, przyjmując, że czynności seksualne powinny służyć tylko prokreacji. Mam nadzieję, że za to mnie nie zbanują

              Nie chcę czyjejś krzywdy. Flatufilia to problem psychiatryczny. I to nie jest moje jedyne i największe zboczenie, jakie mam od dzieciństwa, od wieku kilku lat.
              0statnio edytowany przez arsenic; 28-05-20, 00:16.

              Skomentuj

              • Kociak9292
                Świętoszek
                • Oct 2021
                • 1

                #67
                Flatufiia

                Niestety los obdarzył i mnie takim fetyszem. Kompletnie nie wiem jak o tym powiedzieć mężowi. Jakiś pomysł?

                Skomentuj

                Working...