W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Za szybko !

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • JeanGrey
    Świntuszek
    • Dec 2021
    • 69

    #16
    Napisał jezebel
    Chodzi głównie o to, by kobietę przeprowadzić przez ten proces dozując przyjemność wedle jej wskazówek - jeśli kobieta jest otwarta, to dokładnie przekaże wskazówki jakiego seksu oczekuje. Zatem nasuwa się pytanie, czy podczas tego krótkodytansowego seksu jest czas na jej orgazm?

    Nie polecam trawki i dropsików - tu nie da się zaplanować jaka wejdzie faza
    Mój facet bzykając mnie w pozycji misjonarskiej dochodzi często ekspresowo. Za to na pieska, nie może dojść. Jeśli zaczynamy się do siebie dobierać i on mówi że jest mega podniecony i może szybko dojść, to ja wypinam mu dupkę i bzyka mnie aż dojdę. Wtedy spokojnie zmieniamy pozycję i kolej na niego

    A trawka i dropsy to u nas porażka była właśnie. Mnie trawa mocno zamula i mam wrażenie że znikają u mnie jakiekolwiek odczucia. A po dropsach kiedyś spanikowana siedziałam na łóżku, cała byłam kartonowa ( serio, zamiast rąk i nóg miałam kawałki kartonu) i jedyne o czym myślałam, to jak ja będę teraz funkcjonowac 😁
    0statnio edytowany przez JeanGrey; 03-09-22, 20:13.

    Skomentuj

    Working...