W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Kij w oko

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • wiarus
    SeksMistrz
    • Jan 2014
    • 3264

    Kij w oko

    Przegięcia dają tak mocno po oczach, że nie wiadomo czy się śmiać, czy płakać.
    Począwszy od polityki, obserwacji swojego podwórka, czy forum, jest tego dostatek - do bólu.
    Zacznę od polityki i wpieprzania się "władz partyjnych", w obchody rocznicy Powstania Warszawskiego, czy Bitwy Warszawskiej. W tym konkretnym wypadku chodzi o defiladę /popatrzcie, kto jedzie w drugiej terenówce/, oraz zaproszenia delegacji "sojuszników".



    0statnio edytowany przez wiarus; 15-08-16, 17:42.
    "Jesteś samotny? Tak, lecz tylko w towarzystwie ludzi."
    James Jones - Cienka czerwona linia
  • znowuzapilem
    SeksMistrz
    • Nov 2010
    • 3555

    #2
    Wiarus, co Ty fandzolisz.
    Bardzo dobrze że Duda i PIS sie w to angażują. Pierwszy raz od dawien dawna takie obchody są robione w odpowiedni sposób.

    Komorowski wolał maszerować z organizacjami lewackimi trzymając czekoladową kure symbolizującą orła gdy z nieba leciały fioletowe ulotki.
    Synek Ślonski - w barach szeroki, w żici wonski

    Skomentuj

    • wiarus
      SeksMistrz
      • Jan 2014
      • 3264

      #3
      Zapity, nie chodzi mi o Dudę, to jego działka /choćby z należnych obowiązków/,
      a o Kaczora.
      Nooo, chyba, że mam mroczki na oczach
      Podobnie było z obchodami Powstania i Katastrofy Smoleńskiej. Na ciula wiązanie jednych i drugich, w imprezie i mowach? Nawet złośliwa Hajke Grundbaum /bufetowa/ się przymknęła.
      Co do zapraszania kogokolwiek na defiladę, to powinno się zaprosić jedynie Węgrów. To był jedyny kraj, który nam pomógł; bez nich byśmy leżeli i kwiczeli na czerwono.
      Komor był /jeszcze w szkole/, jest i zawsze będzie mułem pilnującym koryta. To kwestia osobowości i IQ.
      Natomiast Kaczorowi chyba odbija. Nie twierdzę, że z głupoty; aby wytrzymać taką ilość hejtu jaką na niego i ś.p. brata wylano, trzeba mieć jaja z kamienia i poukładane w głowie. Odbija mu woda sodowa, lub licznik i powaleni doradcy.
      Może jestem dziwakiem, ale takie rzeczy mnie irytują /zapewne, nie mam w torbie kamieni/
      Były takie hasełka: "Naród z partią, partia z narodem" i inne - mam na to uczulenie.
      0statnio edytowany przez wiarus; 16-08-16, 12:07.
      "Jesteś samotny? Tak, lecz tylko w towarzystwie ludzi."
      James Jones - Cienka czerwona linia

      Skomentuj

      • barmetr
        Perwers
        • Feb 2009
        • 1399

        #4
        Nie ma ważniejszej sprawy niż Smoleńsk!
        Być może zamordowano tam prezydenta RP. To byłaby niesłychana wręcz zbrodnia i każdy, kto choćby tylko poprzez matactwo czy poplecznictwo miał z tym coś wspólnego, musi ponieść konsekwencje. To już nie jest nawet wymóg demokracji czy praworządności, ale każdego jako tako funkcjonującego państwa.

        Skomentuj

        • wiarus
          SeksMistrz
          • Jan 2014
          • 3264

          #5
          Barmetr - zarabiasz na awans, czy cóś?
          "Jesteś samotny? Tak, lecz tylko w towarzystwie ludzi."
          James Jones - Cienka czerwona linia

          Skomentuj

          • kochanica90
            Erotoman
            • Jan 2013
            • 605

            #6
            Smoleńsk. Jak ja lubię ten temat. Prezydent na tego typu uroczystosciach, bardzo ale to bardzo tak. Głowa państwa i taka jego funkcja. Niezależnie czy na niego głosowałam czy nie, jest to prezydent mojego kraju. A co tam prezes robi? I co rocznica Powstania ma wspolnego ze Smoleńskiem?
            If your dick is longer than my heels, just say hello

            Skomentuj

            • barmetr
              Perwers
              • Feb 2009
              • 1399

              #7
              Wytrwaj w poszukiwaniu prawdy!

              Napisał kochanica90
              I co rocznica Powstania ma wspolnego ze Smoleńskiem?
              Wspólna jest oczywiście kwestia rosyjska.
              Choć można doszukiwać się również innych wspólnych motywów - zniszczenia i samobójstwa. Ponadto jest motyw walki - Rajmund Kaczyński walczył w powstaniu, a jego syn poległ na nieludzkiej ziemi...

              Skomentuj

              • kochanica90
                Erotoman
                • Jan 2013
                • 605

                #8
                Moj pradziadek tez walczyl. A jego syn z zażenowaniem na to patrzyl...
                Co do kwestii rosyjskiej, niestety dowodów brak. Za wcześnie na takie teorie. Historia to osądzi.
                If your dick is longer than my heels, just say hello

                Skomentuj

                • wiarus
                  SeksMistrz
                  • Jan 2014
                  • 3264

                  #9
                  Napisał znowuzapilem
                  Wiarus, co Ty fandzolisz....
                  Racja.
                  Kończę, bo się zaczynacie rozkręcać, a nie chcę robić popeliny wzorem itsatrapa /patrz tyłki/.
                  Ta fota to prowokacja
                  Ale, nie do końca. Kto czytał linka, ten wie.
                  Ot, autorowi materiału chodziło o porównanie dwóch prezydentów i złożył foty. Miało być fajnie, a wyszło jak wyszło, czyli do dupy
                  Łapiecie o co mi chodzi?
                  Przerysowanie i głupota jest wiecznie żywa /kiedyś się mówiło: jak lenin/.
                  0statnio edytowany przez wiarus; 16-08-16, 14:04.
                  "Jesteś samotny? Tak, lecz tylko w towarzystwie ludzi."
                  James Jones - Cienka czerwona linia

                  Skomentuj

                  • Christophero
                    Banned
                    • Feb 2009
                    • 1039

                    #10
                    O co idzie w tym temacie?
                    od razu jak zobaczyłem tą fotkę, poznałem Lecha i się zastanawiam o co chodzi w tym temacie?

                    Skomentuj

                    • wiarus
                      SeksMistrz
                      • Jan 2014
                      • 3264

                      #11
                      Także o spostrzegawczość
                      Jeżeli na pierwszy rzut oka rozpoznałeś bliźniaka - chylę głowę z podziwu.
                      Patrząc na tę fotkę, zacząłem się zastanawiać nad granicą dzielącą jakąś ideę /projekt, przedsięwzięcie/, od śmieszności i głupoty. I jaka są reakcje odbiorcy - od śmiechu, do wkurzenia.
                      Nikt, nigdy nie wpuścił Cię "w maliny"? Nie zastosował skutecznie prowokacji, czy manipulacji?
                      Nie wierzę, że nie.
                      Patrząc na to z innej strony:
                      - nigdy nie wybuchnąłeś śmiechem, gdy ktoś swoim działaniem przesadził i to do tego stopnia, że sam wpadł w szambo?
                      Ta fotka pokazuje, jak bliskie są te mechanizmy.
                      Pamiętasz ten link /ze złodzieja/, dotyczący relatywizmu i "eksperyment" Sokala?
                      0statnio edytowany przez wiarus; 16-08-16, 22:30. Powód: namiar linku
                      "Jesteś samotny? Tak, lecz tylko w towarzystwie ludzi."
                      James Jones - Cienka czerwona linia

                      Skomentuj

                      • Raine
                        Administrator
                        • Feb 2005
                        • 5249

                        #12
                        Dżizas.
                        Jakby kotofil się nie mógł dżipem przejechać.

                        Puść sobie TO w tle, będzie Ci łatwiej oglądać zdjęcie i zębami nie zgrzytać - chociaż muzyka będzie pikna i śliczna.


                        Na YT pełno jest filmów z Adolfem z tą ścieżką, notabene. Dobrze że Hans żyje, bo gdyby wiedział do czego robią z tego podkład, niechybnie strzeliłby sobie w łeb.


                        PS. Dudamobile! Kaczkamobile! Ot, tak mi się skojarzyło.

                        To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




                        Regulamin Forum.

                        Skomentuj

                        • kochanica90
                          Erotoman
                          • Jan 2013
                          • 605

                          #13
                          Od dzisiaj powiększam wszystko, co sie publikuje
                          If your dick is longer than my heels, just say hello

                          Skomentuj

                          • wiarus
                            SeksMistrz
                            • Jan 2014
                            • 3264

                            #14
                            /Bez złośliwości /
                            W tym momencie miałem wizję dupy z podwiązką, w formacie A-0
                            "Jesteś samotny? Tak, lecz tylko w towarzystwie ludzi."
                            James Jones - Cienka czerwona linia

                            Skomentuj

                            • kochanica90
                              Erotoman
                              • Jan 2013
                              • 605

                              #15
                              Nie no tam ewidentnie bylo widac...
                              Bwz powiekszania i nawet bez soczewek :-)
                              If your dick is longer than my heels, just say hello

                              Skomentuj

                              Working...