W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Facet bez prawka - jak sie dziewczyny odnosicie do takiego?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Sexy_man
    Perwers
    • Feb 2007
    • 1163

    #31
    Ok Karolina masz rację. Ale chciałbym powiedzieć, że prawko to też rzecz nabyta.
    Poza tym, skoro Ty nie lubisz siedzieć za kierownicą, to dlaczego sądzisz/wymagasz, że Twój facet będzie lubił kierować autem. I do tego Ty nie dajesz mu dobrego przykładu .
    Wiadomo, że im więcej atutów ma facet, tym jest atrakcyjniejszy dla kobiet, a takim atutem na pewno jest prawo jazdy.
    Korzyścią bycia inteligentnym jest to, że można zawsze udawać głupca, podczas gdy sytuacja odwrotna jest niemożliwa.

    Skomentuj

    • jestem przed
      Banned
      • Jun 2009
      • 69

      #32
      Ja jestem zdania, ze jesli w zwiazku obydwie osoby maja prawko to powinny prowadzic na zmiane, ja jednak za bardzo wole sie nie wychylac (jak juz zrobie prawko) i za bardzo tego nie polubic, albowiem kocham piwo i w weekendy sporo go w siebie wlewam. Dla mnie prawko to po prostu jeden z atrybutow mezczyzny jako mnie w moim rozumieniu i dlatego chce je miec, a czy czesto bym jezdzil to juz inna sprawa

      Skomentuj

      • Sexy_man
        Perwers
        • Feb 2007
        • 1163

        #33
        Napisał Nilieth
        Definitywnie umiejętność gotowania jest ważniejsza niż jakiś tam świstek, jak będę chciała gdzieś pojechać, to sama się zawiozę
        Jak będę chciał(a) coś zjeść, to pojadę do restauracji. Pojadę.... swoim autem...
        Korzyścią bycia inteligentnym jest to, że można zawsze udawać głupca, podczas gdy sytuacja odwrotna jest niemożliwa.

        Skomentuj

        • ninQuessme
          Świętoszek
          • Apr 2009
          • 31

          #34
          Z tym prowadzeniem na zmianę bywa różnie... byłam z facetem wg którego ja nie potrafię jeździć a on był mistrzem kierownicy :] wiec kiedy pojawiało się słowo "jedziemy" a on nie miał w ręce kluczyków szykowała się awantura
          Faceci czasem nie potrafią uwierzyć, że kobiety mogą jeździć dobrze, już nie koniecznie lepiej od nich :>
          I również uważam prawko za atrybut.
          A z piwkiem to weekendy na piechotkę, ale w tygodniu do marketu przynajmniej na zakupy można pojechać z babcia

          Skomentuj

          • Albinoska
            Seksualnie Niewyżyty
            • Feb 2009
            • 207

            #35
            A dla mnie posiadanie prawka bądź nie przez faceta to żadna różnica
            - (...) Piękno to jest to, co człowiek ma w środku.
            - Tak? To dlaczego w "Playboyu" nie drukują zdjęć rentgenowskich?
            – ... Bo głupi jesteś.

            Skomentuj

            • jestem przed
              Banned
              • Jun 2009
              • 69

              #36
              Tylko, ze jednak prawko sie w zyciu przydaje, wiec jakas roznica to jest

              Skomentuj

              • Yoshua
                Perwers
                • Mar 2007
                • 1374

                #37
                jestem przed Tobą i bije pokłony, o wielki misczu oświeconej jedynie słusznej wiedzy, czy zechcesz nauczać w moim kościele prawdziwych mężczyzn, gdzie głosimy teorie, które wysławiają męski pierwiastek pod niebiosa. Wiem, czuję to, że przez Twoje mądrości możemy osiągnąć wieczne zbawienie i dostąpić zaszczytu raju, gdzie będziemy żyć w otoczeniu setek dziewic, którym po każdej nocy będzie w magiczny sposób odrastała błona dziewicza, ku chwale Pana i Twojej misczu.
                Bez Ciebie może być to ciężkie, więc proszę Cię pomóż nam i oświeć nas.

                Jeśli się zgodzisz to pierwsze co musisz zrobić to wylogować się z tego gniazda sztańskiej rozpusty gdzie piszą kobiety, które wielu miały, a mężczyźni z prawkiem nie gorsi są od tych bez - herezji to jest miejsce!! Opuścmy je misczu razem i przenieśmy się na nową drogę! Ku chwalę Twojej i naszych przyszłych potomków, spłodzonych z niebiańskimi dziewicami!
                " - Fajny masz korek od wanny.
                - Taki tam...
                - ...Ale gra empetrójki"

                Skomentuj

                • jestem przed
                  Banned
                  • Jun 2009
                  • 69

                  #38
                  Czytaj uwaznie, bo nikogo w tym temacie nie wartosciowalem, odnioslem sie raczej do siebie, ze poki nie mam prawka wole kobiety nie szukac, bo bym mial przy niej z tego powodu za duze kompleksy, ale odnioslem to jedynie do swojej osoby i nikogo wiecej!

                  Skomentuj

                  • Yoshua
                    Perwers
                    • Mar 2007
                    • 1374

                    #39
                    Misczu ja czytam uważnie Twoje wszystkie posty! Są skarbnicą potężnej wiedzy i mądrości! Spisuje je wszystkie i umieszczam w wielkiej księdze proroka "jestem_przed", którą zamierzam oprawić w skórę i ozdobć szlachetnymi kamieniami godnymi Twych słów!

                    Przemawiaj do mnie o misczu!!!
                    " - Fajny masz korek od wanny.
                    - Taki tam...
                    - ...Ale gra empetrójki"

                    Skomentuj

                    • glizdziarz
                      Banned
                      • Sep 2005
                      • 1981

                      #40
                      Facet nie musi mieć prawa jazdy. Wystarczy mu limuzyna z szoferem.

                      Skomentuj

                      • jestem przed
                        Banned
                        • Jun 2009
                        • 69

                        #41
                        Napisał glizdziarz
                        Facet nie musi mieć prawa jazdy. Wystarczy mu limuzyna z szoferem.
                        A ilu znasz wspolczesnych facetow sukcesu i rekinow biznesu bez prawka? Jaroslaw Kaczynski?

                        Skomentuj

                        • glizdziarz
                          Banned
                          • Sep 2005
                          • 1981

                          #42
                          Oj zdziwiłbyś się.

                          Skomentuj

                          • jestem przed
                            Banned
                            • Jun 2009
                            • 69

                            #43
                            Bogatemu i slawnemu to i kobieta nawet brak prawka wybaczy

                            Skomentuj

                            • kicia!
                              Erotoman
                              • Feb 2009
                              • 629

                              #44
                              a ja napiszę tak: im więcej skilla, tym atrakcyjniejszy bohater

                              Skomentuj

                              • paul_78
                                Erotoman
                                • Jul 2007
                                • 470

                                #45
                                Najlepiej skwitowała to Margaret Thatcher: A man, who at the age of 30 finds himself on a bus should consider himself a failure.
                                Non serviam

                                Skomentuj

                                Working...