W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Komplementy

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Marceli
    Świętoszek
    • Jun 2005
    • 25

    Komplementy

    Powiedzcie dziewczyny, jakie komplementy lubicie, kiedy i jak mówione?
    Moja dziewczyna ciągle się tego domaga, a ja mam jakieś problemy, nie jestem w tym względzie specjalnie wylewny. Może uznacie to za dziwne, ale ja nie widze sensu w ciągłym powtarzaniu w kółko tego samego, zwłąszcza jeśli to jest oczywiste ( przykładowo oczy, raczej się nie zmieniają).

    Pytanie również do facetów, jeśli mają jakieś pomysły
    Pzdr
    Ładnie proszą to dostaną:
    I tak nie dożyję starości, korzystam z życia za młodu. . .
  • Jakub
    Perwers
    • Jun 2005
    • 702

    #2
    No to już widze tą batalie przdstawienia Ci nie zmieniania sie dla partnerki (ale to już inni genialnie zrobią )

    A co do komplementów, nie umie ich prawić doskonale, pare których zadziałało w moim przypadku (miejscu osobie czasie i sytacji) to:

    - Chce być z Tobą a nie z Twom ciałem
    - Ślicznie sie uśmiechasz

    To chyba dwa które działały, ja nigdy nie musiałem zwracać na to uwagi poniewasz zawsze daje komforty psychiczny partnerką, i to wystarczało (podobnosz jest to leprze od najbardziej wymyślnego komplementu)

    A jak chce to poczytaj sobie tutaj http://www.szkolauwodzenia.pl/index.html gdzieś tam było wyjaśnione dokładnie o komplemętach

    Skomentuj

    • Redchemist
      Erotoman
      • Jul 2005
      • 396

      #3
      ...lub też http://www.tajemniceuwodzenia.pl i proponuję zamówić tą broszurkę
      Varium et mutabile semper femina

      Skomentuj

      • mirakla
        Perwers
        • Feb 2005
        • 805

        #4
        ja lubię gdy chłopak mi prawi komplementy dotyczące mojego ciała,np. gdy mówi że uwielbia moje piersi mimo że są małe...albo gdy napomknie coś na temat sexu i mnie w akcji,gdy powie że mu się bardzo podobało i jestem za****sta w te klocki,wiem że to jest troszkę próżne,ale za to jak stymuluje moje ego
        I hope I'll understand some day, what's the meaning of this crazy game...

        Skomentuj

        • Avery
          Seksualnie Niewyżyty
          • May 2005
          • 293

          #5
          malo oryginalne...

          Redchemist - skad wiesz ze to dziala??? pozatym kazdy w jakis sposob uwodzi , inni lepiej inni gorzej wiec nie widze potrzeby zamawiania tego szaisu
          Święty Graal pod prostotą Roslyn czeka...Ostrze i kielich strzegą jej bram...Ozdobiona swoich mistrzów sztuką...Spoczywa w pokoju| nad nią niebo pełne gwiazd.

          Skomentuj

          • Jakub
            Perwers
            • Jun 2005
            • 702

            #6
            Napisał Avery
            malo oryginalne...

            Redchemist - skad wiesz ze to dziala??? pozatym kazdy w jakis sposob uwodzi , inni lepiej inni gorzej wiec nie widze potrzeby zamawiania tego szaisu
            Żadna wiedza nie jest bezużyteczna oczywiście kazdy uwodzi i to z różnymi skutkami to prawda, jak najbardziej, ale nawet jeżeli nie chce sie nauczyć czy coś zmieniać to warto wiedzieć co kolwiek by to nie było

            Skomentuj

            • Bender
              Administrator
              • Feb 2005
              • 3026

              #7
              Osobiscie nie lubie komplementow. Ani prawic ani otrzymywac. taka skromnosc. Do tego uwazam je za sztuczne...
              Sa jeszcze jednak "mile slowa" jak i komplementy nie wprost, albo takie mimochodem, rzucane tak od niechcenia, ale nigdy seriami. Nie dosc ze nie wydaja sie sztuczne to sa bardziej przekonywujace. Poprostu ja np jak slysze za duzo komplementow to zaczynam podejrzewac kogos ze cos chce, albo sie zbija Na kobiety z doswiadczenia tez takie lepiej dzialaja... takie wtracenia. A komplementuje jak ktos sie zarzeka ze cos jest tak jak naprawde nie jest aka "ale mam gruby, brzydki brzuch" - taki komplement przez zaprzeczenie
              Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
              Billy Crystal

              Skomentuj

              • Rojza Genendel

                Pani od biologii
                • May 2005
                • 7704

                #8
                Lubię komplementy, bardzo lubię. Moje ulubione już słyszane?
                Jesteś taka mądra.
                Skąd ty to wszystko wiesz?
                Świetnie sobie radzisz.
                Przyjemnie jest cię słuchać.
                Twoje opinie są trafne i wyważone.
                Twoje rady mi pomogły.
                Masz taką delikatną, jasną skórę.
                Masz bardzo łagodny wyraz twarzy.
                Masz przyjemny uśmiech.

                Próżna jestem czasem, wiem.
                Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                Skomentuj

                • Raine
                  Administrator
                  • Feb 2005
                  • 5252

                  #9
                  Mój ulubiony komplement to: "jesteś jednak mniejszą świnią, niż myślałam"

                  To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




                  Regulamin Forum.

                  Skomentuj

                  • Avery
                    Seksualnie Niewyżyty
                    • May 2005
                    • 293

                    #10
                    ty ten dziala- mialem bliski kontakt z kolezanka jak jej to powiedzialem...dostalem z liscia zartuje..
                    Święty Graal pod prostotą Roslyn czeka...Ostrze i kielich strzegą jej bram...Ozdobiona swoich mistrzów sztuką...Spoczywa w pokoju| nad nią niebo pełne gwiazd.

                    Skomentuj

                    • Tilia
                      Erotoman
                      • Feb 2005
                      • 560

                      #11
                      Raine: "Mój ulubiony komplement to: "jesteś jednak mniejszą świnią, niż myślałam""
                      Słyszysz to przed czy po?
                      To kobieta wybiera mężczyznę, który ma ją wybrać.

                      Kto ma cycki, ten rządzi!

                      Skomentuj

                      • Raine
                        Administrator
                        • Feb 2005
                        • 5252

                        #12
                        A, to różnie.
                        Zależnie od konte(k)stu

                        To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




                        Regulamin Forum.

                        Skomentuj

                        • manus dei
                          Erotoman
                          • Feb 2005
                          • 420

                          #13
                          "jesteś piękna z ryja"
                          "Próżnoś repliki się spodziewał. Nie dam Ci prztyczka ani klapsa. Nie powiem nawet pies Cię je..ł bo to mezalians byłby dla psa."

                          Skomentuj

                          • Falcon
                            Seksualnie Niewyżyty
                            • Mar 2005
                            • 369

                            #14
                            jasne jasne lepsze jest fajna z ciebie dupa z twarzy a tak powaznie to ja tez lubie komplementy ale raczej o moim charakterze bo jak dziewczyna zaczyna o moim wygladzie prawic komplementy to czuje ze cos jest nie tak na moja dziewczyne zawsze dzialaja komplementy dotyczace Jej urody takze polecam
                            Lepiej umrzeć stojac, niż żyć na kolanach

                            Skomentuj

                            • manus dei
                              Erotoman
                              • Feb 2005
                              • 420

                              #15
                              jeśli kobieta zaczyna prawić komplementy facetowi znaczy to że:
                              a) chce żeby poznał ją z jednym z jego kolegów
                              b) czegoś chce
                              c) cierpisz na nadmiar gotówki
                              "Próżnoś repliki się spodziewał. Nie dam Ci prztyczka ani klapsa. Nie powiem nawet pies Cię je..ł bo to mezalians byłby dla psa."

                              Skomentuj

                              Working...