Zdrada kontrolowana

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • emelka
    Świntuszek
    • Aug 2013
    • 56

    nie no jasne że obydwoje się muszą na to zgodzić. Ja wiem że mój mąż ma takie podejście jak own3dhacking jeśli chodzi o mnie . Za to jeśli chodzi o kobietę to też ciężko go raczej przekonać bo on ma konserwatywne podejście do spraw damsko-męskich. Raz się zgodził ale potem coś tam kręcił i temat się rozmył. Ogólnie faceci nie lubią się dzielić swoimi kobietami z innymi. Takie mam wrażenie jak czytam większość opinii.
    "Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne idą tam, gdzie chcą"

    Skomentuj

    • Outlaws13
      Perwers
      • Oct 2011
      • 1332

      emelko, ale to jest pozytywne podejscie czy bleee?
      "Kto łatwo przytakuje, rzadko słowa dotrzyma.". Lao Cy

      sorki za brak polskich znaków ale często piszę z telefonu a w moim brak

      Skomentuj

      • elKoj69
        Perwers
        • Sep 2012
        • 1195

        Znaczy też jesteś hipokrytą?
        Ja się złośliwości akurat nie dopatrzyłem, ale skoro zacząłem i do mnie piłeś to wypadało się jakoś odnieść. Jeśli ktoś ma podejście takie jak wyżej to przecież nic w tym złego. Zwłaszcza, jeśli ktoś ma udane życie seksualne. A niektórych kręcą takie urozmaicenia i też mają do tego prawo. Warunek- obie strony tego chcą i jest to wg mnie lepsze niż wzajemne zdradzanie się. Ja generalnie wchodząc w poważny związek należałbym do tej pierwszej grupy, bo nie jarałoby mnie, gdyby ktoś pieprzył moją kobietę.
        Związek oparty tylko o namiętność jest krótki..... choć miewa długie orgazmy.

        Skomentuj

        • Outlaws13
          Perwers
          • Oct 2011
          • 1332

          Ja nie jestem. Sam bym juz nie poszedl, z Cyckami jak najbardziej. Ja sam juz wystarczajaco napsocilem, teraz inni niech sie wykazuja.
          A pewnie nic z tego bo moje Cycki maja podejscie jak Astraja.
          Ja robie za jej krzyz pokutny. Dokladnie dzis Cycki sie mecza z ksieciem juz 18 lat. I nadal sie kochamy.
          Co nie zabije to wzmocni.
          "Kto łatwo przytakuje, rzadko słowa dotrzyma.". Lao Cy

          sorki za brak polskich znaków ale często piszę z telefonu a w moim brak

          Skomentuj

          • emelka
            Świntuszek
            • Aug 2013
            • 56

            Napisał own3dhacking
            emelko, ale to jest pozytywne podejscie czy bleee?
            nie śmiem tego oceniać każdy ma prawo do swoich odczuć ale jeśli facet sam chętnie by chciał z inną się bzykać, a żonie nie pozwala bo należy tylko do niego to jednak jest hipokrytą

            no ale jęsli żona nie chce to już inna historia.

            bądź co bądź obydwoje muszą tego chcieć i się z tym dobrze czuć. Nic na siłe bo to tylko popsuje związek.
            "Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne idą tam, gdzie chcą"

            Skomentuj

            • Outlaws13
              Perwers
              • Oct 2011
              • 1332

              no to pozytywnie bo ja moge isc na swing, a cockold mnie nie kreci
              "Kto łatwo przytakuje, rzadko słowa dotrzyma.". Lao Cy

              sorki za brak polskich znaków ale często piszę z telefonu a w moim brak

              Skomentuj

              • elKoj69
                Perwers
                • Sep 2012
                • 1195

                Napisał emelka
                nie śmiem tego oceniać każdy ma prawo do swoich odczuć ale jeśli facet sam chętnie by chciał z inną się bzykać, a żonie nie pozwala bo należy tylko do niego to jednak jest hipokrytą
                A tego nie powiedziałem, znaczy nie jestem?
                own- wszystkiego naj w takim razie Skoro 'Cycki' , jak to ująłeś nie chcą, to nieco inna sytuacja, ja mówiłem tylko o takiej, kiedy i Cycki i Fiut chcą tego jednocześnie.
                Związek oparty tylko o namiętność jest krótki..... choć miewa długie orgazmy.

                Skomentuj

                • emelka
                  Świntuszek
                  • Aug 2013
                  • 56

                  Napisał elKoj69
                  A tego nie powiedziałem, znaczy nie jestem?

                  no to chyba nie
                  Last edited by Astraja; 02-09-13, 13:08.
                  "Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne idą tam, gdzie chcą"

                  Skomentuj

                  • onp1
                    Świętoszek
                    • Sep 2016
                    • 1

                    Zdrada kontrolowana

                    Cześć,

                    Chciałbym zapoznać się co sądzicie o tym. Zwłaszcza Panie. Jeśli fantazjujecie bądź praktykujecie to jak Wam się zdarza częściej? Partner jest przy tym i obserwuje czy spotykacie się same i zdajecie mu relacje ?

                    Skomentuj

                    • Bombel2.0
                      Świętoszek
                      • Jun 2016
                      • 43

                      W moich fantazjach częściej pojawia się fantazja, że jestem przy tym, później oczywiście dołączam się do zabawy...

                      Skomentuj

                      Working...