Podglądanie

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Luk
    Erotoman
    • Feb 2006
    • 427

    #16
    ble.......

    Skomentuj

    • Młody_1988
      Świętoszek
      • Dec 2006
      • 2

      #17
      mnie to bardzo by kręciło gdyby mnie ktoś podglądał jak się rozbieram np. na basenie jak się przebieram zdejmuję koszulę spodnie bokserki i wtedy nagle zauważam że ktoś mnie podgląda... jak by mnie to podniecało albo jakby mnie jakaś kobieta podglądała podczas masturbacji... jak zdejmuję bokserki i zaczynam go masować wiedząc że jakaś dziewczyna mnie podgląda lecz by ona nie wiedziała że ja ją widzę i by taka dziewczyna którą podnieca podglądanie była już tak rozpalona że sama by do mnie podeszła i mi pomogła... nie tylko ręką

      eeech szkoda że to tylko marzenia nie do realizacji

      Skomentuj

      • tommmkos1
        Świntuszek
        • Nov 2005
        • 72

        #18
        Kilka razy miałem okazję podglądnąć kuzyneczkę podczas kąpieli. Miły widok i niezapomniane wrażenia Na codzień jednak nie mam wielu okazji do podglądania, więc pozostaje mi jedynie fantazjowanie na ten temat. Pozdrawiam!

        Skomentuj

        • psychozoik
          Świntuszek
          • Aug 2006
          • 71

          #19
          Napisał Jacenty
          Nie sądzę żeby było wiele kobiet zachwycających sie widokiem faceta trzepiącego sobie konika nad gazetką w kibelku.
          . . Przeżycia własne ? . Z własnego doświadczenia wiem że wygląda nieestetycznie . Odnośnie podglądania - hmm, nie podglądałem chyba nigdy, ale świadomość że w danej chwili mogę coś takiego zrobić - adrenalina, bardzo przyjemne.

          Skomentuj

          • julianna
            Banned
            • Dec 2006
            • 1036

            #20
            a ja poogladałabym sobie, ale gdzie???

            Skomentuj

            • neshi
              Świętoszek
              • Aug 2006
              • 22

              #21
              Napisał julianna
              a ja poogladałabym sobie, ale gdzie???
              Np na czacie onetu:

              Skomentuj

              • wujcio_wodnik
                Seksualnie Niewyżyty
                • Feb 2006
                • 261

                #22
                a ja miałem okazję oglądać kochającą sie pare .oczywiście oni wiedzieli że ich podglądam ....to było podniecające
                Gdy umierał leżąc tutaj sam,
                za ojczyznę, którą kochał ponad życie,
                widział przyszłość, która zła była i podła,
                chmury czarne, wiatr ze wschodu gonił z wolna,

                Skomentuj

                • Niesmialek69
                  Świętoszek
                  • Jan 2007
                  • 9

                  #23
                  Ja zawsze chciałem pooglądać 2 lesbijki

                  Skomentuj

                  • radzio_z
                    Erotoman
                    • Feb 2005
                    • 496

                    #24
                    Napisał Niesmialek69
                    Ja zawsze chciałem pooglądać 2 lesbijki
                    To nie jest temat o fantazjach, tylko o rzeczywistych przeżyciach.
                    Jestem niepokorny

                    Skomentuj

                    • barbi
                      Świntuszek
                      • Jan 2007
                      • 45

                      #25
                      Napisał Jamal
                      Czy czesto zdaża sie wam ze podglądacie kogos np. pod prysznicem czy przy opalaniu?? Ja wczoraj to zrobiłem i podglądałerm siostre mojej dziewczyny. ma chyab 16 lat i to co zobaczyłem było poprostu smieszne. Z moją dziewczyną jestem jzu ponad 3 lata i zdązylem si eprzyzwyczaic do "dorosłej" cipki a cipka jej siostry to taka mała kruszynka delikatna i cała zarośnięta. Zamierzam to powtórzyc. hehe A tak wogule kupe czasu mnei tutaj nie było. Mam nadzieje ze sie znow zaczepie na chwile i powymieniam opiniami. Pozdrawiam Jamal

                      czym różni sie cipka 16-latki od dorosłej kobiety chyba ty jeszcze nie widziałes cipki

                      Skomentuj

                      • Mario123456
                        Świętoszek
                        • Apr 2007
                        • 5

                        #26
                        ja bym chciał podglądnąc jakąs dziewczyne : jak stoi przed lustrem w łazience i bada swoją muszelkę morze nawet kuzynkę

                        Skomentuj

                        • emilka
                          Świętoszek
                          • Feb 2007
                          • 9

                          #27
                          Raz wpakowałam się do łazienki gdzie przed lustrem stała rozebrana, starsza kuzynka(nie zauważyłam jak wchodziła). Ale podglądać to chyba tylko dwa razy
                          1. pare lat temu kolege na kolonii jak sie zabawiał sam ze sobą
                          2. raz przez chwile kuzynke (tą, której weszłam do łazienki)

                          Skomentuj

                          • dziamdziam
                            Świętoszek
                            • Apr 2007
                            • 39

                            #28
                            kolonie, obozy... z kumplami wymyślaliśmy różne sposoby by podglądać dziewczyny i czasem nawet się udawało

                            fajne podgladanie miałem kilka dni temu- to było czuwanie straży ochotniczej w kościele, wszyscy strażacy któży nie czuwli siedzieli na takiej salce, ja się trochę napiłem i zaprowadzili mnie do takiej skrytki bym się przespał, nakryli jakimiś szmatami i kimałem, a gdy się obydziłem zobaczyłem uprawiającą sex parę, leżałem cicho i oglądałem spektakl do końca

                            Edytuj posty ! A
                            Last edited by Astraja; 10-04-07, 11:58.
                            TO CO MI SIĘ PODOBA W KOBIETACH TO ONE SAME...

                            Skomentuj

                            • szalonyjarek
                              Świętoszek
                              • Jul 2006
                              • 43

                              #29
                              A ja raczej czerpię przyjemność jak ktoś inny podgląda moją dziewczynę... ostatnio jak opalała się na balkonie powiedziałem jej żeby ściągnęła strój...że i tak nikt nie patrzy... a widziałem sąsiada z naprzeciwka kryjącego się za firanką - popatrzył sobie na piersi - bo majteczek niestety nie zdjęła

                              Skomentuj

                              • bravura
                                Świętoszek
                                • May 2007
                                • 3

                                #30
                                Napisał Jamal
                                Czy czesto zdaża sie wam ze podglądacie kogos np. pod prysznicem czy przy opalaniu?? Ja wczoraj to zrobiłem i podglądałerm siostre mojej dziewczyny. ma chyab 16 lat i to co zobaczyłem było poprostu smieszne. Z moją dziewczyną jestem jzu ponad 3 lata i zdązylem si eprzyzwyczaic do "dorosłej" cipki a cipka jej siostry to taka mała kruszynka delikatna i cała zarośnięta. Zamierzam to powtórzyc. hehe A tak wogule kupe czasu mnei tutaj nie było. Mam nadzieje ze sie znow zaczepie na chwile i powymieniam opiniami. Pozdrawiam Jamal

                                Niezłe określenie tak jak byś opisywał jakieś małe coś.<--Zdrabniamy ile wlezie!!!

                                Kolor Red tylko dla modów! A.
                                Last edited by Astraja; 03-05-07, 12:20.

                                Skomentuj

                                Working...