W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Orgazm wielokrotny

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Obsesja
    Świętoszek
    • Mar 2005
    • 15

    #31
    @ Bender: jezeli chodzi o mój orgazm to opisałam go w orgazm a pozycja , jest różnica bynajmnie ja ją czuję, takie dziwne porównanie :
    łechtaczkowy- wyrażać można za pomocą jęczenia " mmmm, aaaahhhhhhh , ooooooo , ooooooohhhhhhhhhh"
    pochwowy - wyrażać można za pomocą krzyku " jeszcze, jeszcze, mocniej, mocniej , głębiej no i szybciej, nie przestawaj,
    jest po prostu silniejszy, a potrzeba go zaspokojenia jest większa

    w sumie to warto dodać że każdy przeżywa go inaczej, faktem też jest że każdy go inaczej odczówa ale jedno jest pewne że kończy sie błogostanem hhhhmmmmmmm ciężko to wytumaczyć i zdefiniować
    0statnio edytowany przez sister_lu; 05-02-09, 00:47.

    Skomentuj

    • Bender
      Administrator
      • Feb 2005
      • 3026

      #32
      Dzieki ten opis jest o wiele dokladniejszy Bede wiedzial do czego dazyc ;]
      Ps. Jeszcze jedna uwaga techniczna - jak byś mogła uzywać opcji edytuj zamiast pisac 2 posty pod rzad to bylo by fajnie
      Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
      Billy Crystal

      Skomentuj

      • stokrotka
        Świętoszek
        • Mar 2005
        • 4

        #33
        Widze ze nie jestem sama.... Naleze chyba do tych osob "nad ktorymi sie trzeba nagimnastykowac" zeby do orgazmu doprowadzic. Miejmy nadzieje ze kiedys sie to mojemu facetowi uda. nieraz bylam blisko... Ale nic z tego.... Mam jakas bariere psychiczna...

        Skomentuj

        • mirakla
          Perwers
          • Feb 2005
          • 805

          #34
          Obsesja: fajnie to opisałaś,przez to jeszcze większą mam ochotę żeby przeżyć orgazm pochwowy,jestem bardzo ciekawa jak to jest....
          I hope I'll understand some day, what's the meaning of this crazy game...

          Skomentuj

          • vanadesse
            Świętoszek
            • Mar 2005
            • 4

            #35
            o, stokrotko, witam w klubie! Ja też widocznie mam jakąś psychiczną barierę, bo łapię się na tym, ze zamiast przeżywać doznania związane z tzw. "spółkowaniem" zastanawiam się, czy aby np. nie widać mi jakiejś fałdki na brzuchu itp, przez co się mało komfortowo czuję ))

            Skomentuj

            • Raine
              Administrator
              • Feb 2005
              • 5252

              #36
              W takim razie wychodzi jak byk, ze musisz marcowac sie po nocach ;D
              Ech, co Wy baby macie z tymi kompleksami?

              To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




              Regulamin Forum.

              Skomentuj

              • Obsesja
                Świętoszek
                • Mar 2005
                • 15

                #37
                kobietki jakie kompleksy????? przeciez skoro jestescie z kimś to znaczy ze on akceptuje Was takim jakimi jestescie i radzę się tego trzymać przede wszystkim warto tak myslec dla samej siebie

                najwazniejsze jest zeby nie skupiać sie na tym żeby przeżyć orgazm tylko poddać się chwili uniesienia a zobaczycie jaką mozna osiągnąć satysfakcję JAK NAJMNIEJ MYŚLEĆ A JAK NAJWIĘCEJ ROBIĆ to taka moja rada
                0statnio edytowany przez Obsesja; 13-03-05, 12:03.

                Skomentuj

                • Raine
                  Administrator
                  • Feb 2005
                  • 5252

                  #38
                  W sumie... moja ulubiona fantazja erotyczna (spelniona juz, notabene - ale wiadomo, ze apetyt rosnie w miare jedzenia) jest seks w calkowitym mroku - kiedy zmysl wzroku, w koncu najsilniejszy u faceta - zdaje sie na zero przecinek zero

                  Moze sami tak sprobujcie? Nie bedziesz sie musiala przejmowac, ze tu i owdzie mozesz miec za duzo cialka :]

                  To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




                  Regulamin Forum.

                  Skomentuj

                  • Obsesja
                    Świętoszek
                    • Mar 2005
                    • 15

                    #39
                    @Raine: jest takie fajne przysłowie :" KOCHANEGO CIAŁAK NIGDY DOŚĆ"
                    Twoja fantazja jest całkiem przyjemna, proponuję spróbować z opaską na oczkach to tez jest ekscytujace

                    Skomentuj

                    • Raine
                      Administrator
                      • Feb 2005
                      • 5252

                      #40
                      Opaska? No, tak... w sam raz mi pasuje do zabawy czyms zimnym, najlepiej jadalnym Czlowiek za cholere sie nie moze spodziewac, gdzie dostanie dreszcza

                      To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




                      Regulamin Forum.

                      Skomentuj

                      • Shalimar
                        Świętoszek
                        • Mar 2005
                        • 22

                        #41
                        Tia, Raine, gorzej gdy nakarmią Cie jakimś paskudztwem

                        A orgazm wielkorotny to nie jest żaden mit, ani tym bardzie wymysł zazdrosnej babki Bardzo przyjemne, wręcz ekstatycznie rozkoszne zjawisko, niestety też przy tym bardzo wyczerpujące i obezwładniające
                        Jednym słowem... polecam każdej kobitce

                        Skomentuj

                        • Raine
                          Administrator
                          • Feb 2005
                          • 5252

                          #42
                          Taa... tylko ze nie kazda kobieta to chodzaca bomba i czasem obie strony musza sie tego napracowac

                          A ze moja partnerka nie bedzie we mnie slepego ladowala chili albo tabasco, coz... ufam na tyle, ze wierze iz takiej akcji nigdy nie bedzie ;]

                          To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




                          Regulamin Forum.

                          Skomentuj

                          • Kocham Was
                            Świętoszek
                            • Apr 2005
                            • 36

                            #43
                            Samiczki i samce, wezcie się pożądnie do kochania i kochajcie a orgazm sam występuje.
                            Oczywiście, szesnastoletnia dziewczyna nie będzie miała takiego jak dwudziestodwuletnia a tymbardziej jak sześdziesięcioletnia.
                            Nie należy uprawiać seksu jak działki tylko kochać się.
                            __________________________________
                            Kocham Was

                            Skomentuj

                            • fx2000
                              Świętoszek
                              • Jul 2005
                              • 14

                              #44
                              galena widocznie nie bardzo wie o czym mówi bo to tak żadko spotykane zjawisko że każda kobieta chce to przeżyć chociażby raz w życiu! - z tego co wiem oczywiście

                              Skomentuj

                              • Avery
                                Seksualnie Niewyżyty
                                • May 2005
                                • 293

                                #45
                                to rzeczywiscie baaaaaardzo ciekawe
                                Święty Graal pod prostotą Roslyn czeka...Ostrze i kielich strzegą jej bram...Ozdobiona swoich mistrzów sztuką...Spoczywa w pokoju| nad nią niebo pełne gwiazd.

                                Skomentuj

                                Working...