W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

DAGGERING - najbardziej sprośny,erotyczny,dla wielu osób bulwersujący taniec w parach , co sądzicie

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • wind_of_hope
    Świntuszek
    • Feb 2009
    • 74

    #31
    Jestem na "nie". Wygląda to ordynarnie. Gdybym zobaczyła taką scenkę w polskim klubie byłabym zdegustowana. Że tamci faceci się tym jarają to da się zrozumieć, ale co kobiety w tym widzą? Podchodzi obcy typ, a one mu chętnie wypinają tyłek i dają mu się poczuć panem i władcą Mam nadzieję, że to nie przejdzie do Polski. Raz w klubie widziałam lajtową wersję tego, a i tak niefajnie się na to patrzyło. Jasne, że mogłam się nie patrzeć, ale to działo się tuż obok mnie, a ścisk był taki, że zmiana miejsca nie wchodziła w grę.

    Skomentuj

    • lady_dizzy
      Banned
      • Aug 2009
      • 97

      #32
      tez mi taniec. facet szuka wokol siebie wolnej kretynki, by za chwile popukac ja do rytmu. o dziewczynach sie nie wypowiadam skoro sie na to godza.
      rozumiem seksowny, odwazny taniec ze swoim partnerem. jestem za tym. sama sie nie opieram na imprezach. ale nigdy nie pozwolilabym by facet pukal mnie od tylu i na dodatek trzymal swoje lapska na moich ramionach nie ma w tym ani rozrywki, ani smaku. jednak shake'i to cos czemu nie potrafie sie oprzec

      Skomentuj

      Working...