Żona szefa

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • krzywik
    Świętoszek
    • Jan 2018
    • 7

    Żona szefa

    W mojej fantazji rzeczywistość miesza się z fikcją. Pracuje w agencji reklamowej, mam dwóch szefów, wspólników, żona jednego z nich przyjechała do niego w jakiejś sprawie. Mąż dumny z nowej maszyny do tłoczenia elementów reklam, chciał jej pokazać jak działa. Akurat ja ją obsługuję, zeszła po schodkach z piętra mąż za nią jak wierny pies, drugi prezes również przyszedł, była w obcisłej sukience która podkreślała jej krągłości. Ja stałem obok maszyny wyciągając gotowy element, odsunąłem się od niej, obydwaj szefowie podeszli blisko, zadowoleni z nowej zabawki, jak dzieci. Zaczęli ją oglądać i rozmawiać między sobą. Stanąłem z tyłu, czekając aż skończą rozmowę i będę mógł wrócić do pracy. Żona szefa znudzona stała obok, widziałem że bardziej ją interesuje moja osoba, patrzyła się na mnie bez przerwy, jak na nią spojrzałem uśmiechnęła się. Dalszy ciąg to moja wyobraźnia.

    Gdy szefowie wyszli z pomieszczenia i wrócili do swojego gabinetu, ona pod jakimś pretekstem, wróciła z powrotem. Zamknęła drzwi na klucz, podeszła od tyłu i poczułem jak głaszcze moje plecy dłonią, odwracam się zaskoczony a ona od razu całuje mnie w usta, w pierwszej chwili stawiam opór, ale ona jest taka słodka. Odwzajemniam ten gorący pocałunek, całujemy się chwilę ale nie ma czasu, mąż na górze, może w każdej chwili wpaść, ściągam jej majtki, podwijam sukienkę, opiera się przodem o maszynę opuszczam spodnie i pakuje jej kutasa do cipki, jest mokra i śliska, rżnę ją szybko i mocno, jej soki wypływają obficie, potem zmiana ja siadam na stosie plastikowych płyt z których miałem robić elementy, dosiada mnie i galopuje w szybkim tempie, jęcząc coraz głośniej, włączony wentylator nad nami zagłusza ten hałas, śluz z pochwy zalewa mi jaja i spływa na płytę, dochodzi ja chwilę po niej w środku. Ubieramy się szybko, szmatą wycieram zalaną jej sokiem i moją spermą płytę, wychodzi a ja nie mogę skupić myśli, a muszę z tej i następnych płyt robić elementy reklam.
    Nawet chętna kobieta nie zrobi z prawiczka faceta!
Working...