Co was zaskoczyło w czasie pierwszego razu?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • bartoszcz
    Świntuszek
    • Jan 2014
    • 98

    Napisał Nolaan_2.0
    1. Że taki syn nie chciał oklapnąć.
    2. Że to takie męczące jest w cholerę.

    No i cała gama kobiecych reakcji na rozwój wydarzeń. Nieodmiennie mnie to fascynuje i zdumiewa, do dzisiaj, za każdym razem.
    O właśnie mnie to najbardziej zaskoczyło. Że seks to spory wysiłek fizyczny i że dużo dłużej (ale za to lepiej) dochodzę niż przy masturbacji.

    Skomentuj

    • Raphael1946
      Świętoszek
      • Apr 2020
      • 31

      Ze to po prostu było włożenie. Cyk i już. Wszedłem, rozgościłem się i heja. Za pierwszym razem bez wytrysku. Dopiero kolejny raz był całkowicie wyjątkowy.

      Skomentuj

      • 222222
        Świntuszek
        • Sep 2012
        • 77

        Że tak strasznie boli....ok wiedziałam że to nie będzie nic miłego....ale ja miałam chyba jakąś pancerną błonę i do tego na spontanie z zakoczenia tak jakoś wyszło ... więc wspominam to raczej jako dość traumatyczne wspomnienie...choć zrobiłam to z moim ukochanym mężczyzną na szczęście. Teraz jest nam cudownie ale początki serio były trudne, nieprzyjmne i bolesne

        Skomentuj

        • Marduk666
          Ocieracz
          • Mar 2015
          • 191

          Śmieję się gdy to wspominam, ale myślę że pod wpływem ekscytacji i adrenaliny nie było czasu na to by wtedy myśleć i czuć się zaskoczonym czymkolwiek. Na pewno nie nagością, obcowaniem z ciałem dziewczyny bo już miałem na koncie zabawy, które jednak seksem się nie skończyły i chyba tamte wspominam bardziej niż pierwszy raz właściwy. Z perspektywy czasu ( byliśmy wtedy nastolatkami) myślę, że samo wejście wyobrażałem sobie inaczej, było trudniej niż myślałem do tego ja prawiczek nie miałem porównania do czegokolwiek a ona była dziewicą. Musiała na mnie usiąść żeby się udało i jakoś poszło, ogólnie na spontanie z głupiej tylko rozmowy o tych rzeczach z koleżanką z której wyszło, że tego chcemy i chwilę potem doszło do skutku. Jeśli mógłbym to nazwać zaskoczeniem... Na pewno zauważyłem wbrew temu co słyszałem i czytałem np. w listach od czytelników w dziale z poradami w gazetkach typu "Twój weekend", że nie krwawiła a na pewno nie było to obfite i bardzo widoczne krwawienie. Po niej po latach miałem tylko jedną dziewicę i wtedy naprawdę solidnie pobrudzilismy pościel.

          Skomentuj

          • Halsin
            Świętoszek
            • Feb 2023
            • 12

            Mnie zdziwił moment wejścia drugiej osoby w mój otwór, że aż tak zabolało, bo jak samemu się cos wkłada, to tak, żeby było komfortowo.

            Skomentuj

            Working...