W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

NWO, rząd światowy i inne.. krasnoludki?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • illuminati92
    Świętoszek
    • Nov 2010
    • 13

    NWO, rząd światowy i inne.. krasnoludki?

    Zamachy, wojny, torror, manipulacja, GMO, NWO, tajemniczne zakony, zagadki (pominiętej?) historii, tajne stowarzyszenia bogaczy- od Klubu Bilderberga po Komisję Trójstronną.

    Przesłanki typu Mapa Gomberga, masońska otoczka, nagły wysyp ludzi broniących przed.. nieświadomością? Masa filmów i organizacji (na czele z antyglobalistami) przeciwdziałających NWO.

    Według Was mają przeciw czemu działać?
    Macie świadomość swojej nieświadomości?
    Jaki jest Wasz stosunek do tych przesłanek? (mapa gomberga to mocna rzecz)
    Co sądzicie o UE? Rząd kontynantalny? czemu nie.. sam Sarkozy to powiedział! Jeszcze kilka lat temu było blisko wprowadzenie.. konstytucji europejskiej...

    A może to jednak papka dla wariatów?
    Takie S-F żeby ubarwić sobie życie?
    Może takimi hasełkami kroś na Nas zarabia?
    Może to jest odwrócenie uwagi od czegoś innego? Gorszego?
  • illuminati92
    Świętoszek
    • Nov 2010
    • 13

    #2
    łaał.. nikt nie ma o tym żadnego zdania. trudno, więc temat można dać tam, gdzie się daje "nieprzydatne tematy"

    Skomentuj

    • anduk
      Koci administrator
      • Jan 2007
      • 3900

      #3
      To żydy wszystkie i wolnomularstwo - nic nie poradzisz, poczytaj o rycie szkockim, szkoda gadać, kto wie ten wie!

      ps: Illuminati, GMO z Pawlakiem na czele wchodzi mi do wanny i karze szukać potwora z Loch Ness
      If you try and take a cat apart to see how it works, the first thing you have on your hands is a non-working cat.

      Skomentuj

      • Zwiąż
        Seksualnie Niewyżyty
        • Nov 2010
        • 239

        #4
        Napisał illuminati92
        Takie S-F żeby ubarwić sobie życie?
        Może to jest odwrócenie uwagi od czegoś innego? Gorszego?
        Taki koloryzator. Nazwijmy to sf.

        A może lepszego? A może większość ludzi jest za głupia na to, żeby zrozumieć niektóre ruchy w polityce i różne zjawiska społeczne więc z góry uznają to za co złego.
        Jakiegoś tam Szatana czy coś takiego.
        O ile coś się w ogóle dzieje. A nuż to rojenia jakiegoś paranoika i szukanie schematów tam, gdzie ich nie ma.

        Poza tym jaszczuroludzie są najza******si ever. Mam nadzieję, że faktycznie istnieją i faktycznie nami kontrolują. To byłoby za******e, jakieś napięcie by wprowadziło.

        Ale ja jestem ich agentem w ogóle. Dlatego tak mówię.
        Kaczko-królik

        Skomentuj

        Working...