W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Ból jąder

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • xander

    Ból jąder

    witam... mówię od razu prosto z mostu... przy dużym podnieceniu ale bez finiszu gdy zabawiam sie dziewczyna i jak skonczymy ( bez wytrysku) odczuwam przenikliwy bol jąder wie ktos moze czym to jest spowodowane?? myslalem ze jest to nagromadzona spera bo te kanaliki (nasieniowody) od penisa do jader sa strasznie napuchniete ale po paru godzinach to przechodzi... ale bol jest tak ogromny ze nie moge chodzic
  • Gurgun
    Erotoman
    • Feb 2009
    • 707

    #2
    To normalne. Najlepsza rada to spuścić ciśnienie z krzyża i ból przejdzie niemalże natychmiastowo
    Gurgun - jaki jest każdy widzi

    Skomentuj

    • Mat.
      Erotoman
      • Feb 2009
      • 521

      #3
      Cały problem polega na braku wytrysku
      Proste .
      Jak widzisz lubię szydzić .

      Skomentuj

      • takitamKoles
        Banned
        • Feb 2009
        • 99

        #4
        Ten ból jest normalny, też tak mam! Wynika on z braku wytrysku! Gurgun proponuje "spuścić ciśnienie z krzyża" .... myślę, że nie jest to dobry pomysł! Kiedyś tak zrobiłem i ból był jeszcze silniejszy! Miałem wrażenie, że zeszła ze mnie cała zawartość spermy! Moim zdaniem najlepiej jest po prostu czekać, aż opadną emocje

        Skomentuj

        • Kucyper
          Seksualnie Niewyżyty
          • Feb 2009
          • 342

          #5
          boli? To spuść zanim zacznie boleć. Innej rady nie ma
          Śmierć, kutas i zniszczenie !!!

          Skomentuj

          Working...